Kampanya Bulucu

Eski Halınızı Getirin, Yeni Atlas Nano Halınızı Götürün

Atlas halı, başlatmış olduğu kampanya ile size halılarınızı yenileme fırsatı sunuyor. Üstelik bu halı nano olma özelliği taşıyor. Yani kendi kendisini temizliyor ve leke barındırmıyor. Eski halınızla 150 TL’ye kadar indirim şansı yakalayabilir, dahası bir de kredi kartına 9 taksit ile satın alabilirsiniz.

Atlas’ın nano özelliğine sahip olan halı kir, bakteri, toz barındırmaz ve mucizevi yüzeyi sayesinde ailenizin sağlığını korur. Hem evinizde ki aydınlatmalar ile, hem de güneş ışığı ile kendi kendisini temizler ve size yük olmaz. Özellikleri sadece bu kadar da değil; doğal bir iletkenlik özelliğine sahip olan bu halı üzerinizde ki statik elektriği alarak evinizden stresi tamamen arındırır. Bu halı doğal minerallerin kullanımı ile Avrupa Birliği standartlarında üretilen bir halı türüdür.

Atlas Halı

Atlas Nano Halı Değişim Kampanyası yıl sonuna kadar, yani 31 Aralık 2014 tarihine kadar devam edecek. Vereceğiniz halılarda marka, model vs. hiçbir şey fark etmez. Getirdiğiniz her halıda indirim kazanabilirsiniz. Bu nedenle cazip fiyatlarla nano halıya sahip olmamak için hiçbir nedeniniz yok. Halılarda yapılacak olan indirim vereceğiniz halının boyutuna göre verilecektir. 200×290 cm ölçülerinde halı için 150 TL indirim kazanabilir iken, 160×230 cm ölçülerinde ki halıları getirmiş olduğunuzda 100 TL indirim kazanabilirsiniz. Kampanya stoklarla sınırlı tutulacaktır ve stoklarda bulunmayan ve yeniden üretilecek olan halılar için teslimat süresi 2 aya kadar çıkabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.