Kampanya Bulucu

Eski Aracınızı Değerinden 1500 TL Fazla Saydırın

Eğer ticari araca sahipseniz ve aracınızı değiştirmek istiyorsanız, bir daha bulamayacağınız bir fırsat yakaladınız. Fiat’ın yapmış olduğu kampanyayı kaçırmadan, aracınızı kolaylıkla yenileyebilirsiniz. Fiat eski aracınızın değerinden 1500 TL fazlasına alıyor ve yeni araç içinde 20.000 TL faizsiz kredi veriyor. Bu krediyi 20 aya kadar vadeye böldürebilme imkanınız var. Üstelik yüzde sıfır faizli bu krediyi çok rahat ödeyebileceksiniz.

Müşterilerin kafasında ki en önemli soru eski arabanın değerinin nasıl belirleneceği konusunda. Bu bedel Fiat yetkili satış bayilerinin yapmış olduğu incelemeler sonucunda ekspertiz fiyat üzerinden belirlenecek. Bu belirlenen fiyatın üzerine de 1500 TL konarak yeni aracın bedelinden düşülecek. Tabi bu kampanyadan yararlanabilmeniz için almanız gereken araçlar Fiat Yeni Doblo Combi/Cargo, Fiorino Combi/Cargo/Mix’tir. Bunların dışında alacağınız yeni araçlarda bu kampanyadan yararlanamayacaksınız. Ayrıca alacağınız arabaların da sıfır kilometre olarak yeni olması gerektiğinin altını çizelim.

Size verilecek olan kredi, Koç Fiat Kredi tarafından verilecek ve yüzde sıfır faiz olarak işlenecek. Fakat faizi olmasa da yıllık yüzde 3,98 maliyet yansıtılacaktır. Ayrıca bu kredi alımında sadece bir kereye mahsus olmak üzere 660 TL’lik bir dosya masrafı alınır. Bu tutarın içerisinde vergiler de dahildir. Ayrıca bu kampanyadan yararlanabilmek için 30 Eylül tarihine kadar mutlaka başvurmuş olmanız gerekmektedir. Bu tarih kampanyanın geçerli olduğu son tarih.

Fiat Eski Aracı Getir Yeni Aracı Götür kampanyasının detayları:

Kampanya kapsamında mevcut araç Fiat yetkili satış bayisinin belirlediği ekspertiz fiyatı üzerinden alınacak olup, 1500 TL avantajı 0 km Fiat Yeni Doblo Combi/Cargo, Fiorino Combi/-Mix/Cargo alınması durumunda yeni araç üzerinden indirim olarak uygulanacaktır. %0 faiz, Koç Fiat Kredi’den kullanılan 20.000 TL 20 ay vadeli kredide geçerli olup, yıllık maliyeti %3,98’dir. Kampanya 0 km Fiat ticari araç alımlarında geçerlidir. Kredide bir defaya mahsus ve peşin olmak üzere yasal vergiler dahil 660 TL dosya masrafı alınır. Kampanya 1-30 Eylül 2014 tarihleri arasında geçerlidir. Fiat ve Koç Fiat Kredi önceden haber vermeksizin kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.