Kampanya Bulucu

Erzurum Avm Opel Mokka Çekiliş Sonuçları Açıklandı

Forum Erzurum’ da yapılan yeni yıl kampanyasının talihlileri çekiliş sonrasında belli oldu. 5 Mart Perşembe günü yapılan çekiliş sonrasında talihliler hediyelerine kavuştu. Çekiliş bir çok katılımcının huzurunda yapıldı. Fakat Opel Mokka’ yı kazanan talihli çekiliş esnasında Forum Erzurum da değildi. Kazanan talihli çekilişte olmayınca telefon ile aranarak araba kazandığı söylendi ama talihli kendisine telefon şakası yapıldığını zannederek telefonu kapattı.
“Biri Bizi Gözetliyor” adlı yarışma programından hepimizin tanıdığı BBG Ali’ nin neşeli ve esprili sunumuyla yapılan çekilişte heyecan doruktaydı. Her 100 TL’ lik alışveriş sonrasında bir çekiliş hakkı kazanan ziyaretçilerin ilgisi yoğundu. 100 bin 398 kişinin katıldığı çekiliş noter huzurunda yapıldı ve 2014 model Opel Mokka Otomobilinin talihlisi 30 yaşındaki eczacı Mehmet Yağmur Eşrefoğlu oldu.

opel mokka çekilişi
Otomobili kazanan talihli çekiliş esnasında orada değildi ve BBG Ali talihliyi telefonla aradı. Çekiliş ile araba kazandığını söyledi fakat talihli kendisine telefon şakası yapıldığını düşünüp telefonu kapattı. BBG Ali daha sonra yapılan telefon görüşmeleriyle talihliyi zor ikna etti. Bir süre sonra Avm’ ye gelen Mehmet Yağmur Eşrefoğlu kazandığı arabanın anahtarını Forum Erzurum Pazarlama ve Kiracı İlişkileri Müdürü Mihriban Dericioğlu’ ndan aldı.
Çekiliş sonucunda otomobilin yanı sıra 5 adet Samsung Note 4, 5 adet Samsung tablet ve 5 adet Samsung ATIV Book da sahibini buldu.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.