Kampanya Bulucu

Erikli’ye Abone Olan Herkese 3 Defa 12’li 0,5 Litrelik Hediye Su

Türkiye’de ki öncü su markalarından olan ve en fazla tercih edilen Erikli Su şimdi abone ağını genişletmek için yeni bir kampanya başlattı. Şimdi Erikli kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında abone olan müşteriler siparişlerde yeni hediyeler kazanıyorlar.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya ile kampanya tarihleri arasında ilk defa Erikli’ye abone olan müşteriler 1 3 ve 5. Siparişlerinde hediye kazanıyorlar. Bu 3 siparişte de 12’li paket halinde 0,5 litrelik su hediye edilecektir. Kampanya sadece depozitosuz siparişlerde geçerli olacaktır.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya sadece ilk defa abone olacaklar için geçerlidir. Daha abone olup, iptal ettirip tekrar abone olan müşteriler bu kampanyadan yararlanamazlar. Ayrıca kampanya sadece bireysel aboneliklerde geçerlidir. Ticari müşteriler bu kampanyanın dışında tutulacaktır.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılım için herhangi bir kayıt işlemi ya da SMS gönderimi yapmanıza gerek yoktur. 444 0 222 numaralı çağrı merkezini arayarak abonelik kaydı yapmanız yeterli olacaktır. Bundan sonra ki ilk, üçüncü ve beşinci depozitosuz siparişlerde hediyeleri kazanabileceksiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya için belirlenen son katılım tarihi 10 Kasım 2015’tir. Bu tarihe kadar abonelik yapan müşteriler kampanyadan yararlanabilecekler. Bu tarihten sonra yapılacak olan aboneliklerde ise kampanya geçerli olmayacaktır.

Hediyeleri İstediğim Zaman Alabilir Miyim?

Kampanya için belirlenen tarihler arasında abonelik yaptıktan sonra yıl sonuna kadar yapacağınız siparişlerde hediye kazanabilirsiniz. 31 Aralık 2015 tarihine kadar almadığınız hediyeleri bir daha alamazsınız.

Aboneliğimi İptal Edip Tekrar Olsam Kampanyaya Katılabilir Miyim?

Bu kampanya sadece ilk defa abone olacak müşteriler geçerlidir. Daha önce abone olan müşteriler bu kampanyadan yararlanamazlar. Farklı isim ve adres ile yapılan kayıtlarda kazanabilirsiniz sadece.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.