Kampanya Bulucu

Erikli’den Mercedes Çekilişi Kampanyası

En fazla tercih edilen su markalarından olan Erikli, yapmış olduğu bir kampanya ile şimdi müşterine çekiliş hakkı dağıtıyor. Yapılacak olan çekiliş ile de 2015 model Mercedes GLA 200 marka otomobil hediye edilecektir.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Erikli kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında 5 litrelik ya da 19 litrelik su alan müşteriler, kapağın içerisinde bulunan şifreyi SMS ile iletmiş olduklarında 1 adet çekiliş hakkı kazanıyor. Yapılacak olan çekilişin sonucunda da 1 kişi 2015 model Mercedes GLA200 ve 50 kişi de çift kişilik Bursa Uludağ tatili kazanacaktır.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu Mercedes kampanyaları 18 yaşını doldurmuş olan herkesin katılımına açıktır. İsteyen herkes Erikli şişelerinin içerisinde bulunan şifre ile bu çekiliş kampanyasına katılabilir. 18 yaşın altındakiler bu çekilişe katılmış ve kazanmış olsalar dahi verilen hediyeleri alamazlar.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanmak için kampanya tarihleri içerisinde Erikli şişelerinin içerisinde bulunan şifreyi aralarında boşluk bırakarak ad, soyad ve iletişim bilgileri ile birlikte 5899’a kısa mesaj olarak göndermelidir. Her şifre 1 adet çekiliş hakkı kazandıracaktır. Şifreyi www.erikli.com.tr adresinde ki formu doldurarak da kullanabilir ve kampanyaya katılabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

9 Kasım 2015 tarihinde başlayan bu kampanya 31 Ocak 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında şifreyi SMS olarak ya da internet formu olarak gönderdiklerinde kampanyaya katılabilirler. Kampanya tarihleri dışında gönderilen şifreler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

Çekiliş Sonuçlarını Nasıl Öğrenebilirim?

Yapılan çekilişin sonuçları 6 Şubat 2015 tarihli Hürriyet gazetesinde yayımlanacaktır. Ayrıca asıl ve yedek talihlilere iadeli taahhütlü posta ile gerekli bilgilendirme de yapılacaktır. Kazanan talihliler belirlenen süre içerisinde başvuru yapmalılardır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.