Kampanya Bulucu

Enza Mobilyada Çifte İndirim

Enza mobilya yakın zamanda yaptıkları televizyon reklamlarına ek olarak birde indirim kampanyası ile karşımıza çıkmayı başardı. 31 Ağustos’a kadar devam edecek olan bu indirim kampanyasında tüm tekil ürünler için yüzde 15 lik bir indirim hakkı tanınıyor.

Yine bunların yanı sıra sizler toplu alışverişlerinizi Enza mobilyadan yaparak kazanabilirsiniz. Enza mobilya kampanyasında toplamda 5,99, liralık bir alış veriş yaptığınızda anlık olarak hemen 1,500 lira bir indirim yansıyor olacak. Oldukça iyi bir indirim oranı olarak hizmet verecek bu kampanya çok fazla ilgi görmeye devam ediyor.

Bu kampana ayın belirli günlerinde yapılan indirimleri ya da aksesuar ürünlerini kapsamıyor ve artı yüzde 15 lik indirim bu kampanya ile kullanılmıyor. Son günlere kalmadan acele edin ve en güzel mobilya ürünleri ile evlerinizi donatınız.

Kampanya detayları

 İndirim Kampanyası 7 Temmuz – 31 Ağustos 2014 tarihleri arasında yapılacak alışverişlerde geçerlidir. Tekil ürünlerde peşin fiyat üzerinden %15 indirim uygulanır. Tüm mobilya ürünlerinde tek seferde yapılacak 5.990TL alışverişlerde 1.500TL indirim kampanyası geçerlidir. Bu kampanyaya fırsat ürünleri, ayın ürünleri ve aksesuarlar dahil değildir. Peşin toplam fiyatı 5.990TL ve üzeri olan ürünlerde Net %15 indirimli fiyatlar belirtilmemiştir. Bu ürünlere 1500TL’den başlayan indirim kampanyası doğrudan uygulanmıştır. Bu ürünlerin indirim tutarları fiyat listesinde ayrıca belirtilmiştir. Enza Home ve Yataş Bedding kampanyaları birbirleri ile birleştirilemez

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.