Kampanya Bulucu

Enza Home’dan Yataş Ürünlerine % 10 KDV İndirimi Ve Yorgan Hediyesi!

Enza Home Türkiye’nin önde gelen mobilya mağazalarından bir tanesi. Zaman zaman müşterileri için farklı kampanyalar düzenleyen Enza home, ekim ayında geçerli olmak üzere bir indirim kampanyası daha düzenledi. Bu indirim kampanyasına göre hem indirimli fiyatlar üzerinden alışveriş yapabilirsiniz hem de ekstra %10  Kdv indirimi ile yorgan hediyesi fırsatından yararlanabilirsiniz. Üstelik bu kampanyanın, kişi, kredi kartı, ödeme şekli gibi sınırlamaları yoktur. Kampanyadan herkes yararlanabilir ve ödemenizi neyle yaparsanız yapın, ne şekilde öderseniz ödeyin kampanyadan yararlanmak için bir engel teşkil etmez. Kampanyaya dahil olan indirim oranları oldukça ciddi bir miktar olduğu için, yapacağınız alışverişi çok daha ucuza yapabilirsiniz. Bu nedenle bu kampanya müşteri için alışverişi oldukça avantajlı ve hesaplı hale getiren bir kampanya. Bu yazımızda Enza Home firmasının Yataş ürünlerinde yapılan alışverişlerde yararlanabileceğiniz indirim kampanyasına dair ayrıntılara yer verdik.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Bu kampanya 01.10.2017 tarihinde başlayan bir kampanyadır ve kampanyaya katılmak için son gün 31.10.2017 tarihidir. Bu kampanyaya katılmak isterseniz, alışverişinizi bu tarihler arasında yapmanız gerekmektedir.

Kampanyanın Detayları Nelerdir?

 • Bu kampanya kapsamında Yataş markalı belli ürünlerde %30, %35, %40 ve %50’ye varan indirim oranlarından ve fazladan %10 KDV indirimden yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda, belirli ürünlerin alışverişlerinde yorgan hediyesi kazanırsınız.
 • Bu kampanyanın diğer kampanyalar ile birleştirilmesi mümkün değildir.
 • Bu kampanya stoklarla sınırlıdır.
 • Yataş firmasının ürünlerinde değişiklik yapma hakkı vardır.
 • Broşürde yer alan fiyatlar ise tavsiye edilen satış fiyatıdır. Mağazalardaki fiyatlar farklılık gösterebilir. Aynı zamanda Yataş firması broşürde yer alan fiyatları haber vermeden değiştirilebilir.
 • Broşürde yer alan ve baskıdan kaynaklı hatalardan oluşabilecek sorunlar için Yataş sorumlu değildir.
 • Belirtilen fiyatlara %18 KDV dahildir.
 • Renkli ev tekstili kategorisi için belirtilen indirim tutarı yeni sezon ürünlerinde geçerli değildir.

İndirimli Ürünler Ve Hediyeler Nelerdir?

Kampanya kapsamında;

 • Yataş markalı yataklarda %30 indirimden yararlanırsınız ve belirli ürünlerin yanında yorgan hediyesi kazanabilirsiniz. Verilen yorganlar satın aldığınız yatağın ölçüsüne göre tek kişilik veya çift kişilik olabilir.
 • Baza ve yatak başlıklarında ise %35 indirim uygulanırken aynı zamanda ekstra %10 KDV indiriminden yararlanırsınız.
 • Yastık ve yorgan satın alımlarınızda %50 indirim fırsatından yararlanabilirsiniz.
 • Renkli ev tekstili kategorisindeki alışverişlerinizi ise %40 indirimli şekilde yaparsınız.
 • Aynı zamanda, ayın ürünleri uygulaması kapsamında, yataklarda %50, baza ve başlıklarda %40 indirim uygulanır.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılmak için herhangi bir kayıt sürecine girmenize gerek yoktur. Yalnızca kampanya kapsamında indirimli ve hediyeli olan ürünleri satın almanız yeterlidir. Kampanyada belirtilen ürünlere uygulanacak olan indirimden otomatik olarak yararlanırsınız.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.