Kampanya Bulucu

Enterprise ve AnadoluJet’te Yaz Fırsatları Sizi Bekliyor!

Anadolu jet ve Enterprise ortaklığında müşterilerini sevindirecek kampanya geldi. Bu kampanya kapsamında kampanya geçerlilik süresi boyunca 18 Haziran ile 30 Haziran 2018 tarihleri arasında tapacakları araç kiralamalarında Hyundai Accent Blue benzinli manuel veya benzerini günlük 99 TL’den, Ford Focus dizel manuel veya benzerini ise günlük 135 TL’den kiralayabilecekler. Kampanyadan faydalanmak için Anadolu Jet bilet numaranız ile beraber Anadolujet internet sitesi ya da enterpirese Rent a car’ın kampanya ile alakalı internet sayfasından adresi İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Trabzon, Bodrum ve Dalaman Enterprise ofisleri için yapacağınız online işlemlerinizde yararlanabilirsiniz. Kampanyadan fayldanmak ve Bilet almak için Anadolu Jet’in Mobil uygulamasını kullanabilirsiniz. Bunun için öncelikle Anadolu Jet Mobil uygulamasına ihtiyacınız var. Mobil uygulamayı edinmek için eğer Android bir cep telefonuna sahip iseniz Google Play store üzerindeki arama kutucuğuna Anadolu jet yazın. Daha sonra karşınıza gelen indirme ekranında yeşil ile belirtilmiş olan “İNDİR” butonuna tıklayın. İnternet hızınız ve telefonunuzun marka modeline göre uygulamanın yüklenme süresi değişiklik gösterebilir. eğer İos bir cep telefonuna sahip iseniz Apple Store üzerindeki arama kutucuğuna Anadolu jet yazın. Daha sonra karşınıza gelen indirme ekranında gri ile belirtilmiş olan “İNDİR” butonuna tıklayın. İnternet hızınız ve telefonunuzun marka modeline göre uygulamanın yüklenme süresi değişiklik gösterebilir. Android cihazlar için cep telefonu sürümünün  Android 4.4.4 ve üzeri olması gerekiyor. İos için İos sürümünün 8.1 ve daha üzeri olması gerekiyor.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanya Anadolu Jet 1 Haziran 2018 ile 12 Haziran 2018 ve 18 Haziran 2018 ile 30 haziran 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Bu tarihler arasında kampanya başvurusu yapmayan müşteriler kampanya kapsamında kazandıkları indirim hakkını kaybedecekler. Bu nedenle kampanya geçerlilik süresine dikkat edilmesi gerekiyor.

Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir?

  • Kampanya kapsamında AnadoluJet yolcularına özel Hyundai Accent Blue ve benzeri araçlar günlük 99 TL’den ve yine kampanya kapsamında Ford Focus ve benzeri araçlar ise günlük 135 TL’den kiralanabilecektir.
  • Kampanyanın geçerli olmadığı ofislerde AnadoluJet yolcularına özel indirimlerle, rezervasyona gerek olmadan da hizmet alınabilir.
  • Kampanya filo imkânları ile sınırlıdır.
  • Başka kampanyalar ile birleştirilemez.
  • Kampanya koşullarında, AnadoluJet ve Enterprise Rent-A-Car değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • Araç kiralamalarında Enterprise Rent-A-Car genel kiralama koşulları geçerlidir.
  • Bahsi geçen araçlarla kiralamaya sunulan araçların donanımları arasında farklılıklar bulunabilir.
  • Kampanya, AnadoluJet yolcularının bilet numaraları ile AnadoluJet web sitesinden ya da https://www.enterprise.com.tr/anadolujet adresi üzerinden İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Trabzon, Bodrum, Dalaman Enterprise ofisleri için yapacakları online işlemlerde geçerlidir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.