Kampanya Bulucu

Enpara’dan Birikim Hesabınıza Ek Faiz

Enpara.com sizin birikiminize katkıda bulunmayı sağlayacak yeni bir kampanya başlattı. Bu kampanya da faturalarınıza 3 otomatik ödeme talimatı verirseniz, bir yıl boyunca mevduat hesabınıza uygulanan faiz brüt olarak %1 arttırılacak. Yani normal almış olduğunuz faiz oranına +%1 faiz olarak eklenecek. Üstelik birikim hesaplarınızda uygulanan faiz ve oranlarını her gün enpara.com adresinden girerek takip edebilirsiniz. Bu adreste hem faiz oranlarını hem de şuan yapılan faizin tutarını şeffaf olarak görebilme şansınız var.

Bu kampanyadan yararlanabilmeniz için vermeniz gereken otomatik ödeme talimatlarını yine enpara.com adresinden verebilirsiniz. İnternet şubesine giriş yaptıktan sonra Transfer/ödemeler kısmından Talimatlar – Ekle/Düzenle – Yeni Talimat Ekle adımlarını izleyerek otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Girdiğiniz bilgileri “Düzenli talimat olarak kaydet” butonuna basmış olduğunuz zaman talimat alınmış olur. Vermiş olduğunuz andan itibaren birikim hesaplarınız 31.07.2015 tarihine kadar ekstra %1 faizli olarak işletilir. Almış olduğunuz faizler de günlük olarak birikim hesaplarınıza yansıtılır.

Hesaplarınız için faiz oranları hesaplanırken, yani günün 00:00 ve 05:00 arasında eğer 3 adet otomatik ödeme talimatı var ise, o günden başlayarak ekstra faizleri almaya başlarsınız. Eğer yok ise, normal standart faiz oranlarından yararlanmaya devam edersiniz. Kampanya kapsamında sadece vadesiz TL hesabınızdan vermiş olduğunuz fatura otomatik ödeme talimatları geçerli olacaktır. Cep telefonuna TL yükleme ya da para transferi talimatları bu kampanya kapsamının dışında kalır.

Enpara ek faiz kampanyasının detayları şu şekildedir:

  • Kampanya tarih aralığı 17/07/2014 – 31/07/2015’tir.
  • Kampanyadan yararlanabilmeniz için, Birikim hesaplarınız gün sonunda faiz kazandığı sırada Enpara.com’da en az 3 adet aktif fatura ödeme talimatınız olmalıdır.
  • com’daki aktif fatura ödeme talimatı sayınız her gün Birikim hesaplarınızın faizinin hesaplandığı sırada (yani saat 00:00-05:00 arasında) kontrol edilir. Eğer o gün 3 veya daha fazla aktif fatura ödeme talimatınız varsa Birikim hesaplarınız için kampanyalı faiz oranı, yoksa kampanyasız standart faiz oranı geçerli olur.
  • Kampanyaya, kampanya şartını sağladığınız, yani 3 adet otomatik fatura ödeme talimatını tanımladığınız ilk gün değil, ertesi gün dahil olursunuz. Örneğin, 3 adet fatura talimatını 01/09/2014 tarihinde tanımlamanız durumunda, kampanyaya 02/09/2014 tarihi itibarıyla dahil olursunuz ve açık olan tüm Birikim hesaplarınız için kampanyalı faiz oranından hesaplanmış ilk faiz geliriniz 03/09/2014 tarihinde (sabaha karşı 00:00-05:00 arasında) hesabınıza yatar.
  • Kampanya kapsamında sadece Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza bağlı olan fatura ödeme talimatları dikkate alınacaktır. Para transferi ve cep telefonu TL yükleme talimatları kampanyaya dahil değildir.
  • com’daki otomatik fatura ödeme talimatlarınızın her biri için her 3 aylık dönemde Enpara.com Vadesiz TL hesabınızdan en az bir fatura ödemesi gerçekleşmemesi durumunda, ilgili talimat inaktif olarak değerlendirilir ve bu kampanya kapsamında dikkate alınmaz.
  • com Birikim hesabı faiz oranları her gün piyasa şartlarına göre belirlenerek ilan edilir, dolayısıyla her gün değişebilir.
  • com kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.