Kampanya Bulucu

EnPara.com’dan Tüm Banka ATM’lerinden Ücretsiz Para Çekme Kampanyası

İnternet bankacılığının formunu değiştiren ve en az maliyet ile en fazla faydayı sağlayan Enpara, şimdi yeni bir kampanya başlattı. Bu Enpara kampanyaları ile yılsonuna kadar tüm banka ATM’lerinden ücretsiz para çekebilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajları Nelerdir?

Bu kampanya ile paraya ihtiyacınız olduğu zaman, hangi banka olduğu fark etmeden ATM’den ücretsiz para çekebilirsiniz. Yıl sonuna kadar sürecek olan bu uygulama ile ay içerisinde sadece bir defa ücretsiz para çekebilirsiniz. Daha sonrakilerden para kesilecektir.

Kampanyadan Kimler Faydalanabilir?

Bu kampanyadan tüm www.enpara.com müşterileri faydalanabilir. Bu kampanyanın Finansbank kampanyaları ile bir ilgisi olmadığı için, Finansbank müşterileri bu kampanyadan yararlanamaz. Finansbank sadece güvence olarak görülebilir.

Kampanyaya Tüm Banka ATM’leri Dahil Mi?

Bu kampanya yurt içerisindeki tüm bankaların ATM’lerinde geçerlidir Yurt dışına çıkmış olduğunuzda, burada ki banka ATM’lerinde bu kampanya ile ücretsiz para çekemezsiniz. Kampanya sadece ülke içerisinde ki banka ATM’lerinde geçerlidir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya yıl sonuna kadar devam edecek. 31 Aralık 2015 tarihine kadar siz de herhangi bir kayıt yapmanıza gerek kalmadan kampanya kapsamında ücretsiz para çekebilirsiniz. Yıl bittiğinde kampanya da otomatik olarak sona erecektir.

Kampanya İle İlgili Bilmem Gereken Başka Bir Şey Var Mı?

Kampanya için çekeceğiniz diğer banka ATM’leri ay içerisinde sadece bir defa ücretsiz iken, Finansbank ATM’lerinden para çekmek her zaman ücretsizdir. Bu kampanya ile alakalı bir konu değil, her zaman olan bir uygulamadır. Enpara.com bu kampanyanın şartları konusunda değişiklik yapma, ya da kampanyayı bitirme hakkına sahiptir. ATM’lerden sadece hesabınızda ki parayı ücretsiz olarak çekebilirsiniz. Bu kampanyayı diğer kampanyalarla birleştirme ihtimali olamaz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.