Enpara.com'dan Şubesiz ve Masrafsız Kredi Kampanyası | Kampanya Bulucu

Enpara.com’dan Şubesiz ve Masrafsız Kredi Kampanyası

Enpara.com’dan Şubesiz ve Masrafsız Kredi Kampanyası

İnternet bankacılığında yeni bir çağ açmış olan Enpara.com Finansbank güvencesi ile hizmet veren, Şube gibi masraflar olmadığı için de çok uygun koşullarla hizmet verebilen yeni nesil bir banka sistemi. Üstelik şimdi Enpara.com kampanyaları ile şubeye gitmeden, masrafsız olarak kredi alabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu kredi kampanyası ile belirlenen tarihler arasında başvuru yapmış olduğunuz zaman hiç şubeye gitmenize gerek kalmadan, internet üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Üstelik bu kampanyadan yararlanmış olduğunuzda, aldığınız kredi için hiçbir masraf ödemezsiniz. Uygun faiz oranları ile kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilirim?

Bu kampanyadan isteyen herkes yararlanabilir. Eğer Enpara.com müşterisi isen, internet şubesine girerek hemen kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Eğer Enpara.com müşterisi değilseniz www.finansbank.enpara.com internet sitesine girip başvuru formunu doldurmanız gerekiyor. Daha sonra banka görevlileri sizi ziyaret ederek gerekli işlemleri yapacaktır. Sonra kredi başvurusunu yapabilirsiniz.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanabilmek için enpara.com müşterisi olmanız gerekir. Enpara.com internet hesabınıza ya da cep şubeye giriş yaptıktan sonra “Ürünler” sekmesinin içerisinde “Krediler” diye bir hizmet olacak. Buraya tıklayarak gerekli yönlendirmeler ile kredi başvurusunu yapabilirsiniz. Bunun dışında başka bir işlem yapmanıza gerek yoktur.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu Kampanya için herhangi bir zaman sınırı belirlenmemiştir. İstediğiniz zaman bu kampanyaya başvurabilirsiniz. Enpara.com istediği zaman bu kampanyanın şartlarını değiştirme hakkına sahiptir.

Faiz-Maliyet Tablosu Var mı?

 Enpara.com Faiz maliyet Tablosu


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ