Kampanya Bulucu

Enpara.com’dan Kitap Alışverişlerinde Yüzde 50 İndirim

İnternet bankacılığının Türkiye’de ki ilk örneği olan ve Finansbank güvencesinde hizmet veren enpara.com, avantajlı kampanyaları ile tüm kesimin dikkatini çekmeyi başarıyor. Şimdi Enpara.com kampanyaları ile kitaplarınızı %50 indirimli olarak alabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajları Nelerdir?

Bu kampanya ile belirlenen tarihler arasında www.babil.com ve www.seslenenitap.com internet sitelerinden aylık toplamda 100 TL’ye kadar olan harcamalarınızı Encard ile yaparsanız, bu harcamaların %50’si Enpara.com tarafından karşılanıyor.

Bu Kampanyadan Kimler Faydalanabilir?

Bu kampanyadan bütün Enpara.com müşterileri ve Encard sahipleri yararlanabilir. Kampanyadan yararlanmak için yapanız gereken tek şey sadece Babil.com ve Seslenenkitap.com sitelerinden yaptığınız alışverişinizi Encard ile yapmak.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerli olacak?

1 Haziran 2015 tarihinde başlayan bu kampanya 31 Ağustos 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyada herhangi bir işlem sınırlaması ya da katılım sınırlaması yapılmamıştır. Bu nedenle kampanya tarihinin bitimine kadar bu kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Kampanya Sadece Kitap Kategorisinde mi Geçerlidir?

Bu kampanya ile belirtilen internet sitelerinde ki tüm kategorilerden alışveriş yapabilirsiniz. Bu internet sitelerinde satılan ürünlerin tamamı bu kampanyanın kapsamında yer alacaktır. Film, müzik ve okumaya yardımcı elektronik aletlerin hepsi kampanyaya dahildir.

Bu Kampanyadan Kaç Defa Yararlanabilirim?

Kampanya içerisinde her ay sadece 100 TL’ye kadar olan harcamaların yarısı karşılanacağı için aylık en fazla 50 TL indirim alabilirsiniz. Kampanya süresi 3 aydan oluştuğu için bu kampanyadan bir kişi en fazla 150 TL indirim alabilir. Ayrıca bu kampanya Babil.com kampanyaları ve Seslenenkitap.com kampanyaları ile birleştirilebilir.

Yapılan indirimleri Ne Zaman Alabilirim?

Kampanyaya dahil olup, ay içerisine harcamalarınızı normal olarak yaptıktan sonra, bir sonra ki ayın ilk 5 günü içerisinde indirimler hesabınıza dahil edilecektir. Kampanyanın geçerli olabilmesi için ödemenin Encard ile yapılması şarttır. Havale, EFT gibi diğer ödeme seçenekleri bu kampanya kapsamının dışındadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.