Kampanya Bulucu

Enpara.com’dan Hatıra Ormanı Kampanyası

Enpara.com, TEMA Vakfı ile ortaklaşa bir duyarlılık kampanyası başlattı. Bu kampanya ile sizin adınıza fidanlar dikiliyor. Sizin adınıza dikilen fidanlar ile bir Hatıra Ormanı oluşturuluyor. Şimdilik İzmir Kadıovacık Köyü’nde 33.000 ağaç dikildi ve dikilmeye de devam ediyor.

Bu kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Enpara.com kampanyalarının avantajı müşterilere değil doğaya. En azından doğrudan müşteriye değil. Çünkü dolaylı olarak herkese mutlaka fayda sağlayacaktır. Bu kampanya ile her yeni müşteri için bir adet fidan dikilecek. Eğer müşteriler sizin davetiniz ile geliyorsa fidana sizin isminiz verilecektir.

Bu Kampanyaya Kimler Katılabilir?

TEMA kampanyalarına isteyen herkes katılabilir. Siz de şimdi Enpara.com müşterisi olarak, ya da başkalarını müşteri olarak davet ederek bu kampanyaya katılabilir, takip edebilir ve destek olabilirsiniz. Bu kampanyaya yapılacak her katkı ile Hatıra Ormanı büyümeye devam edecek.

İnsanları Nasıl Davet Edebilirim?

Kampanyayı takip edebilmek açısından 3 farklı yöntem ile tanıdıklarınızı davet edebilirsiniz. www.finansbank.enpara.com internet sayfasında ki Mutlu Müşteriler alanından tanıdıklarınızı Bizi Tavsiye Edin adımı ile davet edebilirsiniz. Ya da cep şubesinden ya da internet şubesinden güvenli çıkış yapmış olduğunuzda da aynı Bizi Tavsiye Edin seçeneği karşınıza çıkacaktır. Son olarak da başvuru formunu doldururken “Bizi Tavsiye Etmek İster Misiniz?” sorusu ile de tavsiye edebilirsiniz.

Adınıza Nasıl Fidan Dikilecek?

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz tavsiye yolarından sonra, sizin tavsiyeniz ile gelen kişiye formda “Bizi Nereden Duydunuz?” sorusu sorulacak. Bu soruda sizin tavsiyeniz yolu ile olduğunu iletirse adınıza bir adet fidan dikilecek. Hiçbir sınırlama olmadan sizin tavsiyeniz ile gelen her müşteri için sizin adınıza bir adet fidan dikilecektir.

Adıma Fidan Dikildiğinden Nasıl Haberim Olacak?

Kampanya kapsamı ile her ayın ilk 5 günü yapmış olduğunuz tavsiyeler ve durumlar ile ilgili size bir bilgilendirme maili atılacaktır. Bunun yanı sıra TEMA Vakfı tarafından da her adım da size bilgilendirme maili atılacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. kenan bilici dedi ki:

    Şuana kadar biriktirmiş olduğum paramı enpara hesabı açarak içine yatirdim yaklaşık 10 bin TL paramı enparada birikim hesabına koyarak buyutmek istedim. 12 Aralık günü hesabıma daha şuana kadar kimsenin açıklama yapamadığı sebep gösteremediği bir bloke koyuldu . Paramı alamadigim için şuan çok mağdur durumdayım en azından bir sorun varsa bile düzeltmek için kimse iletişime geçmedi. Açtığım kayıtlara bana hiç bir dönüş yapılmadığı gibi bu bilgilendirmeyi çağrı merkezine dahi yapmamışlar. Şuan hiç bir yasal uygulama olmadan benim maddi kaynaklarıma el koyma uygulanıyor. Daha öncesinden butun görüşme kayıtları bende bulunmak üzere enpara benim kişisel bilgilerimi 3. Şahıslarla paylaşmış olup bankada ki param yada harcama bilgilerim dahi kanıtları bende bulunmaktadır. Ben bu bloke işlemin hukuksuz olduğu kanaatine vardım ve hem bu sebep hemde benim bilgilerimi paylaşması yönünden Finansbank enparadan davacı oldum , haklarımı yasal yollar ile tüketici hakları beraberinde arayacagım.

    1. kampanyabulucu dedi ki:

      Hemen ilgili kuruma giderek dilekçe vererek itirazınızı belirtiniz.