Kampanya Bulucu

Enpara.com’dan Eğlenceye Yüzde 50 İndirimi

Online bankacılık hizmetinin Türkiye’de ki ilk örneklerinden olan Enpara.com, Finansbank güvencesi ile hizmet verirken, aynı zamanda kendine özgü kampanyaları ile de müşterilerine birçok avantaj sağlıyor. Şimdi Enpara.com kampanyaları ile eğlence alanında yapacağınız alışverişleri %50 indirimli olarak yapabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Encard kampanyaları ile kampanya tarihleri boyunca Encard’ınızı kullanarak belirlenen eğlence alanlarında yapacağınız harcamaların yarısı size geri iade edilecektir. Kampanya boyunca bir ay içerisinde alacağınız en fazla indirim miktarı 50 TL olacaktır.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan yararlanmak için sadece Enpara.com müşterisi olmanız ve Encard kullanıcısı olmanız yeterlidir. Bu kriterleri sağlayan herkes bu kampanyadan yararlanabilir. Üstelik kampanyadan yararlanmak tamamen ücretsizdir, kampanya için hiçbir ekstra ücret talep edilemeyecektir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılmak için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza, promosyon ya da kampanya kodu kullanmanıza ve ya SMS göndermenize gerek yoktur. Kampanya tarihleri arasında belirlenen alanlarda Encard’ı kullanarak alışveriş yapmanız yeterli olacaktır. Alışverişler otomatik olarak kampanya kapsamına alınır.

Bu kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya için belirlenen son katılım tarihi 31 Mart 2016’dır. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihe kadar yaptıkları alışverişlere otomatik olarak dahil olurlar. Bu tarihten sonra yapılan alışverişlerde kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

Bu Kampanya Hangi Alışverişlerde Geçerlidir?

Kampanya Steam, Deezer, League of Legends, Playstation, Spotfy, Xbox, App Store, iTunes,Windoes Store, Google Play ve Facebook alışverişlerinin tamamında geçerlidir. Kampanya süresince buralardan yapacağınız alışverişlerin yarısı size geri iade edilecektir.

Kampanyadan Yararlanmanın Bir Sınırı Var mı?

Evet, kampanya kapsamında 1 ay içerisinde en fazla 50 TL, kampanya boyunca da en fazla 300 Tl indirimden yararlanabilirsiniz. Bu rakama ulaşmış olduğunuzda yaptığınız alışverişler kampanya kapsamına alınmaz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.