Enpara.com'dan Eğlenceye % 50 İndirim | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Enpara.com’dan Eğlenceye % 50 İndirim

Artık içinde bulunmuş olduğumuz zaman dilimi, teknolojik gelişmelerin ve bilimsel ilerlemelerin çağı. Özellikle de akıllı telefonlar gibi, günlük hayatımızı kolaylaştırıp sanal sosyalliğimizi arttırmış olduğumuz zamanlarda. Bu nedenle artık yapılan kampanyaların da bundan etkilenerek, bu durumu desteklemesi gerekiyor. Bununla ilgili bir kampanya enpara.com’dan geldi. Enpara.com hesabınız ile, Facebook, Apple İD, Google Wallet gibi hesaplarını senkronize edip birbiri ile tanımlamalısınız. Daha sonra App Store, Facebook, Google Play, iTunes, Spotify, Steam üzerinden yapmış olduğunuz harcamaların yarısı bir sonra ki ay size iade ediyor. Tabi bunun için birkaç kriteri var. Yapmış olduğunuz harcamaların en fazla 50 TL’ye kadar olan kısmını karşılıyor. Yapılan iadeler bir sonra ki ayın üçüncü iş gününe kadar ödenmiş oluyor.

Bu kampanya bu yılın sonuna kadar devam edecek ve bu kampanyadan yararlanabilmeniz için sadece enpara.com müşterisi olmanız yeterli.  Yani şuan hemen enpara.com müşterisi olursanız, siz de bu kampanyadan yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Kampanya yıl sonuna kadar geçerli olacak ve sadece yukarıda bilgisini verdiğimiz yerlerden yapılan harcamalarda yararlanılabilecek. Başka yerler yaptığınız harcamalar kampanya kapsamına alınmayacak. Ayrıca ödemeler de tahmin edebileceğiniz gibi sadece enpara.com adresinden yapıldığı sürece kampanya geçerli. Bu kampanya ile bir ayda en fazla 25 TL ve kampanya süresince toplam 300 TL kazanabilirsiniz. Daha fazla kazanamazsınız.

Enpara.com % 50 İndirim kampanyasının detayları:

  • Kampanya tarih aralığı 01/01/2014 – 31/12/2014’tür.
  • Kampanya sadece Spotify Premium üyeliği ve iTunes, App Store, Google Play, Facebook ve Steam’den yapılacak harcamalarda geçerlidir.
  • 1 Mart 2014 tarihinden itibaren yapılan Steam harcamaları kampanyaya dahil edilecektir.
  • 1 Haziran 2014 tarihinden itibaren yapılan Spotify Premium üyeliği harcamaları kampanyaya dahil edilecektir.
  • Diğer ödeme sistemleri (ör: PayPal) aracılığıyla yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
  • Aylık maksimum 25 TL, kampanya bitimine kadar ise toplamda maksimum 300 TL iade kazanılabilir. Ay boyunca yapılan harcamalara ait iadeler bir sonraki ayın en geç 3. iş gününe kadar Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza yatırılır.
  • Kampanya Encard ile yapılan harcamalarda geçerlidir. Eğer aynı hesaba bağlı birden fazla kartınız varsa, alışveriş sırasında Encard’ınız ile ödeme yaptığınızdan mutlaka emin olun.
  • com kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Kampanyadan yararlanabilmek için Enpara.com müşterisi olmanız yeterli. Müşteri değilseniz hemen başvurun, Enpara.com fırsatlarından siz de yararlanın!

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.