Kampanya Bulucu

Enpara.com’dan 2016 Boyunca Tüm ATM’lerden Para Çekmek Ücretsiz

Finansbank’ın internet bankacılığı alanında yapmış olduğu büyük atılım olan Enpara.com, Türkiye’de ki bankacılık alanında bir ilk olarak başladı. Üstelik şimdi kampanyaları ile de birçok müşterisine avantaj sunmaya devam ediyor. Şimdi Enpara.com kampanyaları ile istediğiniz ATM’den ücretsiz para çekebilirsiniz.

Bu kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya ile 2016 yılı boyunca diğer tüm bankaların ATM’lerinden Encard ile para çektiğinizde her ay için yapılan ilk para çekme işlemi tamamen ücretsizdir. 2. ve daha sonra ki çekimler ise yine standart ücretlere tabi olacaktır. Finansbank ATM’leri ise yine her zamanki gibi ücretsiz olmaya devam edecektir.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya tüm Enpara.com müşterilerinin katılımına açıktır. Finansbank kampanyaları bu kampanyanın dışındadır ve Finansbank müşterileri bu kampanyadan yararlanamaz. Kampanyadan faydalanabilmek için Encard sahibi olmanız gerekmektedir.

Bu kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılmak için herhangi bir SMS gönderimi, kayıt işlemi vs. yapmanıza gerek yok. Kampanya süresi boyunca herhangi bir banka ATM’sinden çekeceğiniz o ayın ilk para çekme işlemi kampanya kapsamına alınır ve otomatik olarak ücretsiz olur.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya için belirlenen son katılım tarihi 31 Aralık 2016’dır. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihe kadar her ay ilk çektikleri parada kampanyadan yararlanabilirler. Kampanya tarihinden sonra çekilecek olan para yine standart ücrete tabi olacaktır.

Kampanya Hangi ATM’lerde Geçerlidir?

Kampanya yurt içerisinde bulunan tüm banka ATM’lerinde geçerli olacaktır. Yurt dışında ki banka ATM’leri bu kampanya kapsamının dışındadır. Oradan çekilen para bu kampanya kapsamına alınmayacaktır. Finansbank ATM’lerinden para çekmek zaten ücretsiz olduğu için Finansbank ATM’leri de bu kampanya kapsamının dışındadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.