Kampanya Bulucu

Enpara.com’da Bu Yıl Da Oyun, Eğlence ve Müzik Yüzde 50 İndirimli

Enpara.com’un en beğenilen kampanyalarından bir tanesi oyun, müzik ve eğlence dünyasında uygulamış olduğu yüzde 50 indirim kampanyası idi. Gelen yoğun talepten kaynaklı olarak bu kampanya 2015 yılı boyunca geçerliliğini korumaya devam edecek.

Yüzde 50 indirim kampanyası Google Play’de, App Store’de, Facebook’da, iTunes’de, Spotify’de ve Steam’de geçerliydi. 2015 yılında bu kampanya kapsamını oldukça genişleterek, bunların arasına Play Station, Windows Store, Deezer ve Xbox firmalarını da ekledi. Artık tüm firmalardan yapacağınız alışverişlerde yüzde 50 indirimden yararlanabileceksiniz. Kampanya 31 Aralık 2015 tarihine kadar geçerliliğini koruyacak. Kampanya işleyişi şu şekilde olacak; siz alışverişi yaptıktan sonra alışverişin yüzde 50’si 5 iş günü içerisinde enpara.com’da bulunan vadesiz TL hesabınıza iade edilecek. Kampanya ile iade edilecek tutar en fazla 50 TL olabilir. 50 TL’den daha fazlası iade edilemez. Kampanya sadece Encard ile yapılan alışverişlerde geçerli olacaktır.

EnPara.com oyun indirimi

Yüzde 50 indirim sunan Enpara.com kampanyalarının detayları şu şekilde:

• Kampanya 31 Aralık 2015’e kadar geçerlidir.
• Kampanya sadece Steam, iTunes, App Store, Google Play, Facebook, Spotify Premium üyeliği, Windows Store, Xbox, Play Station ve Deezer üzerinden yapılacak harcamalarda geçerlidir.
• Windows Store, Xbox, Play Station ve Deezer üzerinden yapılacak harcamalar için kampanya başlangıç tarihi 1 Ocak 2015’tir.
• Kampanya sadece Encard ile yapılan harcamalarda geçerlidir. Diğer ödeme sistemleri ve para transferi yöntemleri (ör: PayPal, EFT, havale) aracılığıyla yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
• Steam üzerinden yapılan harcamalarda ödeme yöntemi (Payment method) olarak “Visa” seçeneğinin seçilmesi gerekmektedir. Ödeme yöntemi olarak “Visa (National)”, “Visa (Türkiye)” veya diğer seçeneklerin seçildiği (yani ödeme için BoaCompra vb. platformlara yönlendirilen) durumlarda yapılan harcamalar kampanyaya dahil edilmeyecektir.
• Her ay Steam, iTunes, App Store, Google Play, Facebook, Spotify, Windows Store, Xbox, Play Station ve Deezer üzerinden toplam 50 TL’ye kadar yapılan harcamalar için %50 iade yapılacaktır. Ay içinde toplamda 50 TL üzerinde harcama yapılması durumunda 50 TL’nin üzerindeki tutar için iade yapılmayacaktır. Aylık maksimum 25 TL, kampanya bitimine kadar ise toplamda maksimum 300 TL iade kazanılabilir.
• Ay boyunca yapılan harcamalara ait iadeler bir sonraki ayın en geç 5. iş gününe kadar Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza yatırılır.
• Enpara.com kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.