Enpara.com Müşterilerine Gold'ta 50 TL İndirim | Kampanya Bulucu

Enpara.com Müşterilerine Gold’ta 50 TL İndirim

Enpara.com Müşterilerine Gold’ta 50 TL İndirim

İnternet bankacılığının en önemli bankalarından olan Enpara.com, yeni bir kampanya başlattı. Bu Enpara kampanyaları ile Gold’un internet sitesinden yaptığınız alışverişlerde 50 TL indirim kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu Gold kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Encard’ınızla www.gold.com.tr adresinden yapacağınız her 500 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL indirim kazanabilirsiniz. Üstelik bu alışverişlerde kargo da size hediye edilecektir. Kampanya, yapacağınız her 500 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli olacaktır.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu Encard kampanyalarından enpara.com müşterisi olan ve aynı zamanda Encard kullanan bütün müşteriler yararlanabilir. Kampanya sadece www.gold.com.tr adresinde geçerli olacaktır. Gold mağazalarında bu kampanya geçerli değildir.

Kampanyaya Nasıl katılabilirim?

Bu kampanyaya katılım için herhangi bir kampanyaya kayıt işlemi yapmaya ya da kısa mesaj göndermeye gerek yoktur. www.gold.com.tr adresinden 500 TL ve üzeri tutarı sepete eklediğinizde ödeme adımında Enpara.com seçeneğini seçerek ödeme yapmanız kampanyaya katılmanız açısından yeterli olacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

10 Eylül tarihinde başlayan bu kredi kartı kampanyası 31 Aralık 2015 tarihine kadar devam edecek. Bu tarihe kadar yapmış olduğunuz 500 TL ve üzeri alışverişlerin hepsi 50 TL indirimli ve kargo ücretsiz olacaktır. Kampanya tarihleri dışında yapılan harcamalarda kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

Kampanya Hangi Alışverişlerde Geçerlidir?

İnternet sitesinden kampanya tarihleri arasında yapılan ve tek seferde 500 TL ve üzeri yapılan alışverişlerin tamamı kampanya kapsamına alınacaktır. Kampanya için herhangi bir kategori sınırlaması yapılmamıştır. Bu nedenle her kategori, kampanya kapsamında değerlendirilebilir.

Hangi Ödeme Yöntemi Geçerlidir?

Kampanyanın geçerli olabilmesi için ödemenin sadece Encard ile yapılması gerekmektedir. Diğer ödeme sistemleri ile, para transfer yolu ile, puan ile yapılacak alışverişlerin hiç birisi kampanya kapsamına alınmayacaktır.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ