Kampanya Bulucu

Enpara.com ile Tüm Bankaların ATM’lerini Ücretsiz Kullanabilirsiniz!

İnternetin hayatımızda ki alanı gittikçe genişlerken, gündelik işlerden ihtiyaçlara kadar her şey de internet kullanılıyor. Şimdi internet bankacılığı ile de hem daha avantajlı kampanyalardan yararlanabiliyor, hem de 24 saat boyunca hesabınıza erişip, müdahale edebiliyorsunuz. İnternet bankacılığının en büyük sıkıntılarından biri para çekme konusudur. Bu da şimdi Enpara kampanyaları ile çözüldü.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Finansbank güvencesi ile hizmet veren Enpara.com internet sitesi şimdi size tüm bankaların ATM’lerinden ücretsiz para çekebileceğiniz bir avantaj sunuyor. Kampanya tarihleri arasında ayda tam 3 defa diğer banka ATM’lerini ücretsiz olarak kullanabiliyorsunuz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan Encard sahibi tüm müşteriler faydalanabilir. Kampanya açısından bireysel ya da kurumsal müşteri ayrımı yapılmayacak ve her iki müşteri de bu kampanyadan eşit koşullarda faydalanabilecektir. Encard’ı olmayan müşterilerin diğer banka ATM’lerine giriş yapmaları ve para çekmeleri olanaksızdır.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

1 Haziran tarihinde başlayan bu banka kampanyası 30 Eylül 2015 tarihine kadar devam edecek. Bu tarihler arasında müşteriler diğer bankalara ait ATM’lerden ayda 3 defa hiçbir masraf ödemeden bu kampanyadan yararlanabilecek. Bu sayede yazı güneş altında ATM arayarak geçirmenize gerek kalmayacak.

Kampanya Hangi Banka ATM’lerinde Geçerlidir?

Bu kampanya yurt içerisinde faaliyet gösteren bankaların, yine yurt içerisinde ki ATM’lerinin tümünde geçerlidir. Bu kampanyadan yurtdışında yararlanabilme şansınız yok. Kampanya sadece ülke sınırları içerisinde geçerli olacaktır. Kampanya kapsamında, 1 ay içerisinde n fazla 3 defa masrafsız para çekebilirsiniz. 3’ten sonra yapılan işlemler standart ücretten ücretlendirilecektir. Finansbank’a ait ATM’ler kampanya kapsamına alınmaz. Ay içerisinde Finansbank ATM’lerinden istediğiniz kadar masrafsız para çekebilme şansınız var.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.