Enpara.com ile Paranızı Tüm ATM'lerden Ücretsiz Çekebilirsiniz | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Enpara.com ile Paranızı Tüm ATM’lerden Ücretsiz Çekebilirsiniz

Finansbank’ın güvencesi ile internet bankacılığı konusunda bir çığır açan Enpara.com, şimdi müşterilerine istediği yerden para çekme özgürlüğü Tanıyor. Bu Enpara kampanyaları ile yıl sonuna kadar tüm bankaların ATM’lerini kullanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya ile Enpara.com müşterisi olanlar yıl sonuna kadar her ay bir defa istediği bankanın ATM’sini kullanarak para çekebilecek. Bu işlemden herhangi bir ücret alınmayacaktır. Fakat aynı ay diğer işlemler yine ücrete tabi olacaktır. Finansbank ATM’leri zaten sürekli ücretsiz olduğu için, bu kampanya kapsamının dışında tutulur.

Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu Finansbank kampanyalarından Enpara.com müşterisi olan ve Encard sahibi olan herkes yararlanabilir. Bu kartınız ile ay içerisinde diğer ATM’lerden yaptığınız ilk para işlemi ücretsiz olacaktır. Aynı ay içinde ki diğer işlemler ücrete tabidir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılım için herhangi bir katılım SMS’i göndermenize ya da katılım işlemi yapmanıza gerek bulunmaz. Encard sahibi müşteriler otomatik olarak kampanya kapsamının içerisinde yer alır. Bu nedenle kampanyadan faydalanmak için sadece diğer ATM’leri kullanmanız yeterli olacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya için belirlenmiş olan son tarih 31 Aralık 2015’tir. Bu tarihe kadar diğer ATM’lerden her ay ilk işlemde ücretsiz olarak işlem yapabilirsiniz. Fakat kampanya tarihinin bitiminden sonra bu kampanya geçerli olmayacağı için Finansbank dışında ki ATM’lerden yapılan işlemler ücrete tabi olacaktır.

Kampanya Hangi Bankaların ATM’lerinde Geçerlidir?

Bu kapanya yurt içerisinde bulunan tüm banka ATM’lerinde geçerlidir. Fakat yurt dışında ki bankalar bu kampanya kapsamının dışında tutulur. Yani yurtdışı seyahati sırasında diğer bankaların ATM’lerinden işlem yapmanız durumunda bu kampanyadan yararlanamazsınız ve bankanın belirtmiş olduğu standart ücrete tabi olursunuz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.