Enpara.com ile Oyun, Eğlence ve Müzik ve Yıl Boyu Yüzde 50 İndirimli | Kampanya Bulucu

Enpara.com ile Oyun, Eğlence ve Müzik ve Yıl Boyu Yüzde 50 İndirimli

Enpara.com ile Oyun, Eğlence ve Müzik ve Yıl Boyu Yüzde 50 İndirimli

Finansbank güvencesi ile hizmet sunan ve internet bankacılığında yeni bir sayfa açan Enpara.com internet sitesi şimdi de eğlence alanında yaptığı kampanya ile adından söz ettirecek. Şimdi Enpara.com kampanyaları ile yıl boyunca yapmış olduğunuz oyun, müzik ve eğlence harcamaları %50 indirimli

Bu kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu kampanya ile belirlenen yerlerden yapılan eğlence oyun ve müzik harcamalarınızın toplamı ay içerisinde 50 TL’yi geçerse bir sonra ki ayın en geç 5. İş gününe kadar harcamanızın yarsı hesabınıza iade edilir. Üstelik bu kampanyadan yıl boyu, sınırsız olarak yararlanabilirsiniz.

Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan isteyen tüm Enpara.com müşterileri yararlanabilir. Belirtilen uygulama ve sitelerde yapacağınız alışverişi Encard ile yapmanız kampanyaya katılmanızı sağlayacaktır. Kampanyadan hem yeni, hem de mevcut Enpara.com müşterileri yararlanabilir.

Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirim?

Kampanyadan yararlanmak için ay içerisinde belirtilen yerlerden e naz 50 TL’lik bir harcama yapmış olduğunuzda, eğer bu harcamayı Encard’ınız ile yaparsanız otomatik kampanyaya dahil olursunuz. Bir sonra ki ayın 5. İş gününe kadar harcamanızın yarısı geri hesabınıza yatar.

Kampanya Ne Zamana kadar devam Edecek?

Kampanyanın geçerlilik süresi 1 yıldır. 1 Ocak tarihinde başlayan bu kampanya 31 Aralık 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında hiçbir ücret ya da yararlanma sayısı sınırı olmadan, istediği kadar yararlanabilir.

Kampanya Hangi Alışverişlerde Geçerlidir?

Steam, Deezer, Karnaval One, League of Legends, Playstation, iTunes, Xbox, App Store, Windows store, Google play Store ve Faceebook üzerinden yapılan alışverişlerin tamamı bu kampanya kapsamında değerlendirilerek, yaptığınız harcamanın yarısı iade edilecek. Bu liste dışında yapılan harcamalar kampanya kapsamına alınmayacaktır.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ