Kampanya Bulucu

Enpara.com ile Mevduat Faiziniz Yüzde 1 Fazla

Eğer birikim yapmak istiyor ve uygun faiz oranları arıyorsanız, şimdi Enpara kampanyalarını incelemelisiniz. Çünkü Enpara.com’da mevduat faizlerinize ek olarak %1 fazla veriliyor. Bu sayede yatırımlarını en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu mevduat hesabı kampanyası ile kampanya tarihleri arasında Enpara.com hesabınızdan 3 adet otomatik fatura ödeme talimatı vermiş olduğunuzda tüm mevduat hesaplarınızı kapsayacak yıllık +%1 fazla faiz oranında yararlanabileceksiniz. Bu faiz oranı hesabınıza brüt olarak yansıyacaktır.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Enpara.com internet bankacılığında Mevduat birikim hesabı olan tüm müşteriler isterlerse bu kampanyadan yararlanabilir. Kampanyadan yararlanmak için hesabınızdan 3 adet otomatik ödeme talimatı vermeniz yeterli olacaktır. hesabınızda 3 adet talimat olduğu sürece bu kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirim?

Bu kampanyadan yararlanabilmek için otomatik ödeme talimatı vermeniz gerekir. www.enpara.com adresine giriş yaptığınızda Transfer/ödeme menüsünden Talimatlar seçeneğine tıklamalısınız. Açılan sayfada Ekle/Düzenle butonuna tıklayarak Yeni Talimat Ekle adımı ile ekleme yapabilirsiniz. Ya da herhangi bir fatura ödedikten sonra çıkan Düzenli talimat olarak kaydet”seçeneğine işaret koyarak de talimatı kaydedebilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

17 Temmuz 2014 tarihinde başlayan bu faiz oranı kampanyası 31 Aralık 2016 tarihine kadar devam edecek. Yararlanmak isten müşteriler bu tarihler arasında en az 3 talimat vererek kampanyaya katılabilirler.

Faiz oranı Nasıl İşleyecek?

Kampanyanın işleyiş kontrolü ve mekanizması günlük olarak işler. Her gün saat 00:000 ile 05:00 arası sistem hesabınızda kaç adet otomatik talimat olduğunu kontrol eder. Eğer 3 veya daha fazla ise o gün için hesaplanacak faize fazla olan %1’i de ekler. Bu işlem her gün rutin olarak tekrarlanır ve faiz oranı günlük olarak bu şekilde hesaplanır.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.