Kampanya Bulucu

En Uygun Borç Transferi Kredisi Veren Bankalar

Bankalar her yıl borç kapatma, borç transferi, kredi taşıma, yapılandırma ve refinansman adı altında krediler veriyor. Bankalar bu kredileri, eski kredilerinizi daha cazip oranlarla kendilerine taşımanız için yapıyor. Böylece hem banka kazanmış oluyor hem de siz. Bu yazımızda “Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar”  başlığında bahsedilen kredileri, tüm bankalar nezdinde inceleyeceğiz.

2015 yılında borç kapatma kredilerinin özelliklerini karşılaştırmalı olarak sizlere sunacağız. Borç Transferi kredilerinde, başka bankalarda bulunan ihtiyaç kredisi, kredi kartı borcu, konut kredisi gibi borçlarınızı başka bir bankaya transfer edebiliyorsunuz.

Transfer yapılır yapılmaz banka, borcunuz olan bankaya EFT yapıyor. Böylece borcunuz diğer bankada kapatılmış ve yeni bankanıza taşınmış oluyor. Bu esnada yapılan EFT’den bazı bankalar ücret almıyor, bazıları alıyor. O yüzden bu ayrıntıyı da bankalardan kredi kullanırken sormanızda fayda var.

Eğer kredi kartı borcu taşıyacaksanız, EFT doğrudan kredi kartına yapılıyor. Bu yüzden bankanıza bilgi vermenize gerek yok. Ancak kredi kapatacaksanız kesinlikle bankaya ulaşmanız gerekiyor. Aksi halde ekstra ücretler ortaya çıkabiliyor. Kredi kullanmak istediğiniz tüm bankalardan yılık maliyet oranlarını (YMO) öğreniniz. Ayrıca başka çıkması muhtemel ücretleri sorunuz. Hesap işletim ücreti, erken kapama ücreti vb. Şimdi borç transferi yapan bankalara bir göz atalım

VAKIFBANK KREDİ KARTI BORÇ TRANSFERİ KREDİSİ

Vakıfbank Borç yapılandırma kredisinin özellikleri

Vakıfbank bu krediyi kullanmak isteyen müşterilerine 20 bin liraya kadar, maksimum 18 ay vade yapıyor. Ödemelere 3 ay sonra başlayabiliyorsunuz.  Taksit miktarları konusunda esneklik sunan banka dilerseniz eşit taksitlerle dilerseniz farklı taksitlerle kredi imkanı sunuyor.

Vakıfbank Borç yapılandırma kredisi örnek ödeme tablosu –Faiz maliyeti hesaplama

Vakıfbank Borç yapılandırma kredisi örnek ödeme tablosu –Faiz maliyeti hesaplama

Vakıfbank Borç yapılandırma kredisi dezavantajları: Maksimum 20 bin lira sınırı olması daha fazla ihtiyacı olan müşteriler için önemli bir sorun, ayrıca maksimum vade 18 yapılabiliyor.

Vakıfbank Borç yapılandırma kredisi avantajları: Masrafının 145 lira olması ve esnek taksitler yapabilme imkanı.

Vakıfbank borç Transferi kredisi detaylarına ulaşmak için http://www.vakifbank.com.tr/kredi-karti-borc-transferi-kredisi.aspx?pageID=755 adresini kullanabilirsiniz.

DENİZBANK BORÇ TRANSFER İHTİYAÇ KREDİSİ

Denizbank tüm borçlarınızı tek krediye bağlamanız için bir borç transferi kredisi hazırladı.  “Her derde deva kredi” başlığı ile sunulan kredinin pek bir avantajı olmasa da özelliklerini paylaşalım.

Denizbank Borç Transfer İhtiyaç Kredisi Örnek Ödeme Tablosu – Faiz hesaplaması

Denizbank Borç Transfer İhtiyaç Kredisi Örnek Ödeme Tablosu – Faiz hesaplaması

Denizbank Borç Transfer İhtiyaç Kredisi Özellikleri

12 aya kadar 1,37 faiz oranı, 12 ila 24 ay arasında 1,47 faiz oranı, 24 ila 36 ay arası ise 1,52 faiz oranı uygulanıyor. Kredinin yıllık maliyet oranı   % 21,40 ile % 23,01 arasında yer alıyor.

Denizbank Borç Transfer İhtiyaç Kredisi Avantajlar: Denizbank borç kapatma kredisinin tek avantajı 36 aya varan vadeler sunması başka avantajı yok.

Denizbank Borç Transfer İhtiyaç Kredisi Dezavantajları:  Aylık faiz oranı ve yıllık maliyet oranları oldukça yüksek. 200 liraya varan masraf alınıyor.

Denizbank borç transferi kredisi detaylarına http://www.denizbank.com/bankacilik/bireysel-bankacilik/bireysel-krediler/ihtiyac-kredileri/borclar-biriktiyse-ihtiyac-kredisi-denizde.aspx adresinden ulaşabilirsiniz

FİNANSBANK BORÇ TRANSFERİ KREDİSİ

Finansbank Borç transferi kredisi ile ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi, kredi kartı borcu gibi tüm borçlarınızı tek bir hesapta toplamanız mümkün.  Konut Kredisi ve KMH kredileri transfer edemiyorsunuz.  Transfer ettiğiniz kredinin tamamına kredi çekebiliyorsunuz. Kredinizin bir kısmını transfer etmenize banka müsaade etmiyor.

Finansbank Borç Transferi Kredisi Özellikleri

Maksimum 36 ay vade

5 bin ila 10 bin lira arasında kredi çekebilme imkanı(büyük rakamlar için şubeye gitme zorunluluğu var)

% 1,15 ila % 1,60 arasında faiz oranları

% 18,48 ile % 26,40 arasında değişen yıllık maliyet oranları

Borç transferi esnasında EFT Ücreti almıyor.

5030’a T.C. kimlik numarası yollayarak ön başvuru yapabiliyorsunuz

Finansbank Borç Kapatma Kredisi Avantajları: 36 aya kadar vade yapılabiliyor, kredi puanınız iyi ise %1.15 oranı ile kredi kullanabiliyorsunuz. Eski kredinizi kapatırken EFT ücreti ödemiyorsunuz.

Finansbank Borç Kapatma Kredisi Dezavantajları: Faiz oranlarının 1.60’lara kadar çıkıyor. Kime ne kadar faiz uygulanacağını sadece şubelerden öğrenebiliyorsunuz. Yıllık maliyet oranları %26,40’a kadar çıkabiliyor.

Finansbank Borç Kapatma Kredisi Örnek Ödeme Tablosu:

finansbank borç transferi

Yukarıda aynı kredi ve vade tutarlarına farklı faiz oranları yansıtılmıştır. Bunun nedeni faiz oranlarının kişilerin kredi puanlarına göre değişiklik göstermesinden kaynaklanmaktadır. Hangi faiz oranı ile kredi çekebileceğiniz kredi puanınızı bankanın değerlendirmesi sonucunda netleşecektir.

Finansbank borç transferi kredisi hakkında daha detaylı bilgi almak için https://www.finansbank.com.tr/krediler/ihtiyac/kredikolay-ihtiyac/borc-transferi-kredisi.aspx adresine başvurabilirsiniz.

ODEABANK BORÇ TRANSFERİ KREDİSİ

Odeabank borç transferi kampanyası ile tüm borçlarınız tek kalemde ödeyip, tek bir noktadan borçlarınızı takip edebilirsiniz.

Odeabank borç transferi kampanyası özellikleri

Odeabank borç transferi faiz oranı:  15 bin lira için 36 ay vade ile % 1,39 faiz oranı, 30 bin lira için 36 ay vade ile % 1,29 faiz oranı, 60 bin lira için 36 ay vade ile % 1,19 faiz oranıyla kredi veriyor.

Odeabank Örnek Ödeme Tablosu / Faiz – Maliyet oranları:

odeabank borç transferi

Odeabank Borç Transferi Kredisi Avantajları: Yapılabilecek en uzun vade olan 36 aya kadar kredi imkânı sunuyor.  Kredi tutarı konusunda oldukça cömert davranmışlar. 60 bin liraya kadar kredi çekilebiliyor. Yıllık maliyet oranı da oldukça iyi durumda.

Odeabank Borç Transferi Kredisi Dezavantajları: Şimdiye kadar incelediğimiz krediler arasında en az dezavantajı olan kredilerden biri gibi duruyor. Sadece 15 bin liralık 36 ay vadeli kredinin yıllık maliyet oranı biraz yüksek. Son değerlendirme kısmında Odeabank’ın borç transferi kredisine bir kez daha değineceğiz.

Odeabank Borç Transferi kampanyası detayları hakkında daha çok bilgi edinmek için  http://www.odeabank.com.tr/tr-TR/kampanya/Sayfalar/tum-borclarinizi-odeabanka-transfer-ediyoruz-135.aspx adresine başvurabilirsiniz.

AKBANK BORÇ TRANSFERİ KREDİSİ

Akbank borç transferi kredisi, diğer bankaların aksine, konut kredisi transferi için çıkarılmış bir üründür. Bu üründe başka bankalardaki konut kredilerinizi Akbank’a taşıyabilir, konut kredinizi yapılandırabilirsiniz.

Akbank Borç Transferi Kredisi Özellikleri

Konut kredisi için kullandırılıyor.

Aylık sabit gelir aranmaktadır

Serbest çalışanlar için gelir belgesi istenmektedir.

Faiz oranı % 1,05’tir.

120 ay vadede yıllık maliyet oranı  % 12,95

12 ay için yıllık maliyet oranı % 15,25’dir.

Akbank Konut Kredisi Borç Transferi Ödeme Tablosu/ Maliyet – Faiz Hesaplama

Akbank Konut Kredisi Borç Transferi Ödeme Tablosu Maliyet – Faiz Hesaplama

Akbank Borç Transferi kampanyası Avantajları ve Dezavantajları: Akbank’ın borç transferi kampanyasını kıyaslayabileceğimiz başka konut kredisi taşıma kampanyası bulunmamaktadır. Bu yüzden size tavsiyemiz: Şu an ödüyor olduğunuz krediyi çektiğiniz bankaya gidip konut kredinizi kapattığınızda ne kadar ödemeniz gerektiğini öğrenmeniz, ardından Akbank’a gidip kapatabileceğiniz miktarı banka görevlisine söyleyip bir hesaplama yaptırmak olacaktır. Bu arada faiz oranı da oldukça önemli! Eğer konut kredinizin faiz oranı % 1,05’ten düşükse hiç uğraşmanıza gerek yok ama % 1’10’un üstündeyse mutlaka bankaya uğramalısınız.

Akbank Konut Kredisi Borç Transferi hakkında daha fazla bilgi almak için  https://www.akbank.com/tr-tr/urunler/Sayfalar/Borc-Transferi-Kredisi.aspx adresini ziyaret edebilirsiniz.

DEĞERLENDİRME VE SONUÇ

Hangi bankanın borç transferi kredisini kullanmalıyım?

Araştırmalarımız sonucunda 5 adet bankanın borç kapatma kredisi yani refinansman kredisi verdiğini gördük. Bunların içinde Akbank konut kredilerini yeniden yapılandıran ürünü ile diğerlerinden ayrılıyor. O yüzden konut kredilerini yapılandırmak isteyenler Akbank’tan teklif alabilirler.

İhtiyaç kredisi borç transferi kredilerine gelince; Denizbank’ı doğrudan eleyebilirsiniz. Çünkü yüksek faiz oranları ile kullanılabilir değil. Geriye kalan 3 seçenek ise Vakıfbank Odeabank ve Finansbank. Bunların arasında yıllık maliyet oranı en düşük olan banka %17.98 ile Odeabank, ancak bu yıllık maliyet oranına sahip olmak için en az 60 bin lira kredi çekmeniz gerekiyor.

Eğer yüksek tutarlı bir kredi çekecekseniz Odeabank en iyi alternatif olacaktır.  Ancak 20 bin lira ve altında kredi çekecekseniz kesinlikle Vakıfbank’ı tercih etmelisiniz. Çünkü Vakıfbank’ın yıllık maliyet oranı 18 ay ve 20 bin lira için % 18,79 olarak belirlenmiş. Ama vadesi 18 ayı geçmemelidir.

Finansbank’ın ödeme tablolarını incelediğimizde, biraz kafa karıştırıcı sonuçlar görüyoruz. Finansbank’ın yukarıda verdiğimiz tablosu ile net bir sonuç elde edemiyoruz. %1,15 gibi bir rakamdan söz ediliyor. Ancak bu rakamı kredi puanlarına göre vereceklerini belirtmişler.  En uygun kredi için mutlaka danışmakta fayda vardır.

En uygun borç transferi kredisi veren banka hangisi?

Ortalama bir kredi için 5 banka arasından Vakıfbank hem yıllık maliyet oranları, hem masraf kesintileri hem de aylık faiz oranları ile Borç Kapatma-Yapılandırma Kredisi Veren Bankalar araştırmamızın galibi oluyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 67 YORUM
 1. erdal kurt dedi ki:

  ıyı gunler benım bır sorum olucak 3 bankaya toplam suan 55 bınlıra borcum var faızlerıyle bırlıkte basıma gelen sıkıntılardan dolayı bır senedır dogru durust ödeme yapamadım avukatlık oldum ama sımdı yavas yavas ödemeye calısıyorum su an 1300 lra maas alıyorum bu borclarımı tek bır bankada toplama şansım varmı bu aldıgım maasla acaba bana yardımcı olurmusunuz cunku 3 yere ödeme yapmaktansa tek bı yere odeme yapmak benım ıcınde ıyı olur hemde baska hıc bır bankayla ısım olmaz o yuzden sızın bır bılgınız varsa yada yardımcı olmak ıstersenız haber beklıyorum kolay gelsın

  1. kampanyabulucu dedi ki:

   Merhaba Erdal Bey;
   Mesajınızda son bir senedir borçlarınızı aksattığınızı ve avukatlık olduğunuzu, bunun yanında borcunuzun 55.000 Lira, gelirinizin ise 1.300 Lira olduğunu belirtmişsiniz.
   Bütün bu durumları göz önünde bulundurunca şu an için hiç bir bankanın size 55.000 TL kredi vereceğini düşünmüyoruz. Ancak ipotekli kredi kullanırsanız bir şansınız olabilir.
   Yine de bankalara gidip yüz yüze görüşme yapmadan hiç bir şeye kesin diyemeyiz. Size tavsiyemiz gidip bankalarla yüz yüze görüşmenizdir.
   Allah ödeme kolaylığı versin…

 2. yasemin önürme dedi ki:

  iki bankaya toplamda 50.000 tl toplam borç bulunuyor skorum 900 tek bankaya aktarıp ödemek istiyorum bazı sebeplerden düzenli giden ödemeler sekti taksitlerini ödeyemedim 60 ay gibi vadeyle ödeme yapabileceğim bankalar hangisi 36 ay olduğunda aylık taksitler yüksek geliyor mağdur kalıyorum kirada veriyorum yardımcı olursanız sevinirim.

  1. kampanyabulucu dedi ki:

   Merhaba Yasemin Hanım;
   Kredi skorunuz riskli müşteri kategorisinde. Bankaların kolay kolay size bu kadar yüksek bir mebla kullandırmayacaklarını düşünüyoruz. Bir süre daha taksitlerinizi düzenli ödeyip skorunuzu yükseltmenizi tavsiye edebiliriz.
   Bunun yanında Garanti Bankası şu an çok uygun koşullarda Borç kapatma kredisi kullandırıyor. Herhangi bir Garanti Bankası Şubesi’ne gidip yüz yüze görüşmeniz çok daha iyi olacaktır.

 3. özgür sevim dedi ki:

  2600 tl borcum var ve bn bunu eşit taksitte ödemek istiyorum yardımcı olurmusunuz

  1. kampanyabulucu dedi ki:

   Merhaba Özgür Bey;
   Nereye borcunuz var acaba, kredi borcu mu, kredi kartı borcu mu? Biraz ayrıntı verirseniz yardımcı olup, yol gösterebiliriz.

 4. ilker doğan dedi ki:

  iyi geceler benim üç bankaya 25.000 tl borcum var bunu tek bir banka altında toplamak istiyorum ve tek bir bankaya ödeme yapmak istiyorum. en iyi borç transferi yapan ve faiz oranı en düşük banka hangisi acaba yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden çok teşekkür ederim.

  1. kampanyabulucu dedi ki:

   Merhaba İlker Bey;
   Bu üç kredinizin taksitlerini düzenli ödeme konusunda her hangi bir sorununuz olmamış ise, borçlarınızı rahatlıkla tek bir banka kredisinde toplayabilirsiniz. Size şu anda Garanti Bankası’nı önerebiliriz. Dilerseniz taksitlerinizi önceki toplam taksitlerinizden daha düşük bir miktara çekebiliyorlar.

 5. ilker doğan dedi ki:

  benim borçlarım kredi borcu.

 6. Ziya Şahin Türk dedi ki:

  20 bin lira civarı kredi almam lazım. Araba almak için. Ama taşıt kredisimi bireyselmi çeksem krediyi anlayamadım. Sizin öneriniz var mı. Aylık bin lıra civarı ödeme yapabilirim

  1. kampanyabulucu dedi ki:

   Merhaba Ziya Bey;
   20 Bin Liralık bir kredi için taşıt kredisini pek önermiyoruz. Taşıt kredisinde Kasko’nun zorunlu tutulması, aracın ipotekli olması, ipotek kaldırırken bankanın tekrar ücret talep etmesi vb. gibi pek çok ek koşul olmaktadır.
   Bu konuyu daha önce ayrıntılı bir şekilde analiz etmiştik. Lütfen inceleyiniz: https://www.kampanyabulucu.com/araba-alirken-ihtiyac-kredisi-mi-kullanilmali-tasit-kredisi-mi/

 7. kazım oran dedi ki:

  Sayın kampanya bulucu,iki ayrı bankaya ait kredi kartlarına (1-10000…2-6000 tl)yaklaşık 16 000 tl borcum var ve fakat kartları arkadaşım kullanıyor,borç onun borcu.bu duruma göre her ikisini dekapatabilmek için kredi alabilir mi?kartlar benim adıma olsada krediyi verecek banka borcu kapatabilir mi? bilgilendirmeniz için teşekkürler.

  1. kampanyabulucu dedi ki:

   Merhaba Kazım Bey;
   Bu konuda bankalar arkadaşınızın adına borç kapatma kredisi vermeyecektir. Bunun yerine arkadaşınızın farklı kredi ürünleri kullanmasını tavsiye edebiliriz. Örneğin ihtiyaç kredisi.

 8. ilker dedi ki:

  Merhaba benim bankalara toplam ortalama 110000 kredi ve kredi kartı borcum var bunları tek bankada ödeyecek bilirmiyim aylık gelirim ortalama 4100 tl iyi gunler cevabınızı bekliyorum

  1. kampanyabulucu dedi ki:

   Merhaba İlker Bey;
   Geliriniz iyi yalnız çekeceğiniz kredi miktarı çok yüksek. İpotek olmadan hiç bir bankanın bu kadar yüksek bir miktarı verebileceğini düşünmüyoruz. Kredi skorunuzun çok yüksek olası gerekiyor. Şu konumuzu inceleyebilirsiniz: https://www.kampanyabulucu.com/kredi-skoru-puani-nasil-yorumlanir/

 9. Adem EVCİ dedi ki:

  Ziraat bankasına toplamda 34 tl borcum var.Daha önceleri yasal takiplerim oldu.. Kredi notum oldukça düşük Ödemelerim 1 senedir düzenli otomatik ödeme talimatı ile. Öğretmenim ortalama 3500 tl gelirim var. Bir bankadan 40 bin tl alıp borç kapatıp geri kalanıda ihtiyacıma kullanmak istiyorum.

  1. kampanyabulucu dedi ki:

   Merhaba Adem Bey;
   Daha önce yasal takibe düşmüş olmanız işinizi çok zorlaştıracaktır. Öğretmen olduğunuzu belirtmişsiniz. Size tavsiyemiz maaş aldığınız bankaya giderek kredi başvurusunda bulunmanızdır. Çünkü bankalar maaş müşterilerine çok daha fazla inisiyatif kullanabilmekteler. Konuşarak bu krediyi maaş bankanızdan alabileceğinizi düşünüyorum.

 10. Mustafa Yıldız dedi ki:

  Mrb ben vergi mükellefiyim yasamıs olduğum bir krizden dolayı İş bankasının kredi kartından dolayı icralık oldum ana para 2000 Tl idi bana yardımcı olma durumunuz olursa bankalara yeniden kendimi isbat etmiş olacağım

  1. kampanyabulucu dedi ki:

   Merhaba Mustafa Bey:
   İcralık olduğunuz miktar her ne kadar düşük bir miktar olsa da bunun bankalar nezlinde hiç bir önemi yoktur. Yasal süre içerisinde KKB’deki siciliniz temizlenecektir ama bankalar KKB haricinde ayrıca kendi kayıtlarını da tutmaktadırlar. Ödemelerinizi düzenli yapan bir müşteri olduğunuz taktirde zamanla kredi notunuz yükselecektir.

 11. Muhammet genel dedi ki:

  Merhaba benim toplamda 3 bankaya 25.000 borcum var ödemelerimide zamanında yapıyorum krediler 36 ay taksit li 60 ay taksitli kredi kullanıp diğer bankalara olan borclarimi odeye bilirmiyim (belgelene bilir aylık gelirim 1700 lira)

  1. kampanyabulucu dedi ki:

   Merhaba Muhammet Bey;
   Aylık geliriniz çekeceğiniz miktar için düşük olacaktır. Ama 60 ay gibi uzun bir vadeye yaymanız bankaların kredi kullandırma ihtimalini artıracaktır Yine de öncelikle maaş aldığınız banka ile görüşmenizi tavsiye ediyoruz.

 12. erdal dedi ki:

  2 bankaya toplam 20000 tl borcum var kıredi kartı bıride vakıf bank emekliyim kira gelirim var bu kart borçlarını hangi banka ile kapatmamı tavsiye edersiniz bu borcun cog taksitli alışveriş

  1. kampanyabulucu dedi ki:

   Merhaba Erdal Bey;
   Şu anda en avantajlı borç kapatma kredisi Vakıfbank tarafından verilmektedir. Şubeye gidip yüz yüze görüşmenizi tavsiye ederiz. İkinci seçenek olarak da Odeabank’ı tercih edebilirsiniz.

 13. zehra dedi ki:

  50.000 lıra parca parça bankalara borçlarım var . borç tasıma kampanyası yapan hangı banka var efendım 50.000 lıra kullandırabılecek .

 14. zehra dedi ki:

  50,000 lıra borcum var parca parca hangı bankaya tasıyabılırım

 15. aliosman çakmak dedi ki:

  benim toplam belgnebilir gelirim 3800tl toplam 50000tl 4 bankaya borcum var bunu tek bir bankaya toplaya bilirmiyim duzenli odemem var takibim yok

 16. Harun gures dedi ki:

  merhaba erdal bey benim 2 bankaya 18000 lira borcum var 3 donem gecikmedeyim bankadan muaccel ihbarname adresinize gonderilmistir diye mesaj geldi bankayi ariyorum tek cati altinda yapilandirma yapmiyorlar sadece taksitleri erteleyip aylik yapilandiriyorlar bu benim lehimemi tesekkurler

 17. Deniz Ereres dedi ki:

  Merhaba;
  3 adet kredim ve 4 adet kredi kartım var toplam borcum 40 bin TL AKBANK maaş müşterisini başvuru yaptım onay geldi 1440 TL taksitle 36 ay ama kefil şartı ile maaşım 1900 TL vadeyi uzatmak için ne yapmalıyım kefil 2 kişi olursa vadeyi 48 ay yaparlarmı? Üzerime herhangi ipoteklik bir mal varlığımda yok!

 18. SEYHAN ÖZDEMİR dedi ki:

  merhaba erdal bey ben kamuda memur olarak çalışıyorum ziraat bankasından geçen sene 15.000 tl çektim 8500 tl borcum kaldı ödemede gecikmeler oldu borcumu aylık 900 tl ödüyorum kredimi kapatarak maaş aldığım bankaya taşıyabilirmiyim aceba halkbank

 19. SEYHAN ÖZDEMİR dedi ki:

  merhaba erdal bey ben kamuda memur olarak çalışmaktayım geçen sene ziraat bankasından 15000 tl ihtiyaç kredisi çektim 8.500 tl borcum kaldı ödemede gecikmeler oldu kalan borcumu maaş aldığım bankaya halkbankasına taşıyabilirmiyim aylık 900 tl ödüyorm kredi notum düşük

 20. veli akar dedi ki:

  konut keredisi ihtiyac krediisi ve kredi kartı borclarımı birleştirmek istedilmde111.000 tl borc cıkardılar bunu aylık 2000veya2500 tı ödeme sartlarında alabilecegim bankalar varmı bana yardımcı olurmuusnuz arkadaslar tesekürler

 21. Seda aslan dedi ki:

  Öncelikle iyi günler diliyorum .devlet memuruyum 2300 maaşım var.50 bin liralık kredi kullanmıştım 36 ay taksitle 1800 tsksitle ödüyorum.30 bin civarında kaldı.şuan hamileliğimin son ayındayım bebek doğduğunda nasipse ücretsiz izine ayrılmak durumundayım bir yada birbuçuk yıl gibi bir süre.bu sürede taksitleri ödeyemeyeceğim için hangi sıkıntılar beni bekliyor bilgilendirmisiniz.başka bankadan kapatma kredisi çeksem onunda taksitlerine ilk yıl ödeyemeyeceğim.sizce ne yapmalıyım.kredi kullandırıp bu borcu ödenme tarihine kadar bekleyebilecek kurum yada sistem varmı.teşekkür ederim

 22. yuksel karabey dedi ki:

  Akbank bankasina 12.000 tl borcum var faiz orani 1.40 oldigu icin daha dusuk faizli bi bankaya tasimak istiyorum konu ile ilgili yardimci olabilirmisiniz arkadaslar simdiden tesekkurler…

 23. Muhammet dedi ki:

  Merhaba ben düzceden muhammet fatih korkmaz altı bankaya kredi kredi kartı ve esnek hesap borçlarım var hepsi 25 milyar bir bankaya toplamak istiyorum

 24. Halit şafak kaya dedi ki:

  Kredi notum düşük 2350 maaşı m var 25 krediye ihtiyacım var ve su an 700 tl aylık kredi oduyorum 25000 ile diğer banka borçlarını odedigimde iki kredim olacak ve kolay odeyebilecegim nasıl kredi cekebilirim

 25. Hasan Aralık dedi ki:

  Merhaba. Toplamda 45bin liralık kredi kartı ve kredi borcum var su ana kadar odemelerinde aksatmadan yaptım. Tek sorun vade süresi 50 veya 55 ay vade ile kredi verilebilir mi acaba. Aylık gelirim 2800 tl

 26. mustafa sağlık dedi ki:

  selamlar. jandarmada astsubayım ve 3400 lira maaş alıyom. ziraat bankasından 10 bin tl ve garanti bankasından 30 bin tl kredi çektim ve o kredileri ödeyebiliyorum . herhangi bir sıkıntı yok. garanti bankasına 10000(on bin tl ) kredi kartı borcum var. kredileri ödediğim için kredi kartına borcu ödeyemiyorum. acaba vakıfbankdan 10 000 tl borç transfer kredisi istesem verirlermi. sıkıntısı olurmu . amacım kredi kartı borcunu kapatmak .maaşım güzel ama aynı anda 10 000 tl yi ödeyemiyorum. minimum asgariyi de yatıramıyorum

 27. ufuk iğde dedi ki:

  İyi günler. benim bir bankadan konut kredim var aylık 825 lira taksitli bu kredimin kalması koşuluyla. Başka bir bankada ki 2 kredimi tek bir yerde toplayıp düzenli ödemek istiyorum. biri kalan ana para 26700 diğeri 9200 dür. benim 15 lirada öyle borcum var kredi kartı kredili bankomat. tek bankadan 50000 lira kredi çekip kapatabilir miyim. belgelenebilir 2944 lira maaşım var.

 28. Pervin dedi ki:

  Benim bir bankadan kredim var 50milyar 5aydır düzenli öduyordum iki aydır sağlık sorunların oldu iki ayeksik yatırdım 1700yerine 1 milyar yatırdım şimdi başka bankaya aktarıp kredi çekebilirmiyim emekliyim ek iş yapıyorum gelirim toplam4500tl bir fikir verebilirbisini

 29. ridvan guder dedi ki:

  Merhabalar benim akbank a 25000 tl kredi axess kredi kartima 3500tl garanti kredi kartina 2000 tl borcum var akbank maas musterisiyim 6 adet kredim var belgelenebilir gelirim 2500 tl sadece bu ay 3 kredi mi oduyemedim kredi kartlarimin asgarisinide yatiramadim kredilerim36 taksitti 16 taksit kaldi baya bi odemede zorlanmaya basladim sizce ne yapmak gerekir bir sorum daha olacak annem sigortali calisan 6 ay dir sigortali daha once kredi kredi karti yani bankalarla hicbir isi olmamisdi kredi basvurusunda bulunduk vermediler kredi karti istedik maas aldigi banka akbank en son odeabankdan istedik nakit avansa kapali 500 tl limitli kart gondermisler ilk ay kullandi ve borcunu odedi peki ne minimum ne kadar zaman daha kullanmasi lazim kredi kartini bide maas aldigi bankadan mi kredi karti olan bankadan mi basvurusuna onay cikma olasiligi yuksek olur

 30. ridvan guder dedi ki:

  Merhabalar benim akbank a 25000 tl kredi axess kredi kartima 3500tl garanti kredi kartina 2000 tl borcum var akbank maas musterisiyim 6 adet kredim var belgelenebilir gelirim 2500 tl sadece bu ay 3 kredi mi oduyemedim kredi kartlarimin asgarisinide yatiramadim kredilerim36 taksitti 16 taksit kaldi baya bi odemede zorlanmaya basladim sizce ne yapmak gerekir bir sorum daha olacak annem sigortali calisan 6 ay dir sigortali daha once kredi kredi karti yani bankalarla hicbir isi olmamisdi kredi basvurusunda bulunduk vermediler kredi karti istedik maas aldigi banka akbank en son odeabankdan istedik npakit avansa kapali 500 tl limitli kart gondermisler ilk ay kullandi ve borcunu odedi peki ne minimum ne kadar zaman daha kullanmasi lazim kredi kartini bide maas aldigi bankadan mi kredi karti olan bankadan mi basvurusuna onay cikma olasiligi yuksek olur

 31. Samet dedi ki:

  Merhaba kredi bulucu benim 25bin lira kredi kartı 30binlira konut kredisi borcum var konutun degeri 160bin lira ikinçi bi ipotekli kredi bulabilirmiyim tşk ler

 32. atakan kelleci dedi ki:

  Merhabalar..benim 3 ayri bankaya toplam 7000 lira borcum bulunmakta ve askere gittigim donem borclarimi odeyemdim ve bu yuzdende icralik oldum suan ozel bi sektorde calisiyorum aylik 2000 lira maas aliyorum…borclarimi tek bir bankada birlestirmem icin ne yapmam gerekiyor…

 33. sabri yardım dedi ki:

  Benim beş bankaya borcum var icralık oldum toplam borcum 35 binlira hepsini bir araya toplamak istiyorum bana yardımcı olurmusun

 34. Hasan özgül dedi ki:

  Bankalara 70bin borcum var 3900maas aloyorum hepsini bir bankaya toplamamak istiyorum sizce nasil yapabilirim

 35. Murat dedi ki:

  Meraba…3 banka 8 Borcum Var Takibe Girecek…Bana Bu Konuda Yardımcı Olurmusunuz..Ne Yapmak Gerekiyor..2 Tane Kredi Cektim…

 36. Huseyin dedi ki:

  Merhaba, benim vakifbanktan 2 sene once cekmis oldugum 104 bin konut kredim var. Bunun disinda kart ve yine 1 senesi kalan baska bir krediye toplam 18 bin borcum var. Evim vakifbankta ipotekli. Acaba vakifbank yine evimin degeri uzerinden benim bu 18 bin liralik borcumu kapatmak icin arti bir kredi verir mi? Tesekkurler

 37. huseyin dedi ki:

  Merhaba benim 95000 bin konut kredi borcum ve 4000 yl ihtiyac kredim var odemelerimi aksatmadan yapiyorum ama is degislikgi nediniyle zorlanmaya basladim konut kredime aldigim faiz oranimdan konut kredine ilave kredi cekerek ihtiyac kredimi kapatabilirmiyim aylim odeme duseceginden rahatlarim diye dusunuyorum imkani varmidir Tesekkuler

 38. ali dedi ki:

  merhaba 3 bankaya toplamda 55.000 kredi kartı ve kredi borcum var odemelerım hep duzenlı kkb puanım 1519 55 bın tllık kredı cekıp tek bır bankaya borclanmak ıstıyorum hıc bır takıntım yok bankalara hepsı duzenlı odedım

 39. Gülhan dedi ki:

  Benim iki bankaya toplam 15 bin kredi borcum var emekliyim 1 yüz maaş alıyorum nasıl yardımcı olabilirsiniz adım Gülhan

  1. kampanyabulucu dedi ki:

   Vakıf bank, Odeabank, Akbank, Denizbank ve Finansbank ile görüşme yapınız. Şuan için en avantajlı faiz oranları Vakıf bank için görülmektedir.

 40. Gursel sensever dedi ki:

  Selam garanti bankasina 3.500 kredi karti 1000 tl de kredi borcum var ikisini bir tek kredide toplamak istiyorum

  1. kampanyabulucu dedi ki:

   Yapabilirsiniz. Finansbank Borç Transferi Kredisi Özellikleri

   Maksimum 36 ay vade

   5 bin ila 10 bin lira arasında kredi çekebilme imkanı(büyük rakamlar için şubeye gitme zorunluluğu var)

   % 1,15 ila % 1,60 arasında faiz oranları

   % 18,48 ile % 26,40 arasında değişen yıllık maliyet oranları

   Borç transferi esnasında EFT Ücreti almıyor.

   5030’a T.C. kimlik numarası yollayarak ön başvuru yapabiliyorsunuz

 41. Hüseyin angı dedi ki:

  Kredi skorum 850..
  Finansbanka 1.650 tl kredi borcum
  Akbank ve garanti bankasına 750 lira ayrı ayrı kredi kartı borcum ve akbankta ek hesaba 3 bin lira toplamda 6.200 tl falan borcum var ayrıca akbank maaş müşterisiyim 2.150 tl gelirim var
  Borçlar ayrı ayrı olduğu içinde ödeme günlerini kaçırıyorum bu kredi skoruna bu borçların tamamını kapatacak kredi verirlermi ?

  1. kampanyabulucu dedi ki:

   Kredi skorunun 800-1000 puan aralığındaysa az riskli kategoridesiniz demektir. Her ne kadar puanınız az riskli olarak değerlendirilse de birçok banka size kredi kullandırtmak istemeyecektir. Kredi kullandıran bankalar da düşük limitlerde ve uzun vadelerde kredi kullandırma yolunu seçecektir. Genel olarak birçok banka kredi talebinize olumlu cevap vermeyecektir.

 42. muhittin uysal dedi ki:

  selam bankara ve sahis borclarim var oduyemedim hic bir banka kredi vermiyur kara liste oldum nereye gitsem hep engel cikti ne yapacagimi sairdim acilen para bulmam gerekiyur yardim ci olun tskler muhittin uysal cifciyim karamanda ysiyurum tel

  1. kampanyabulucu dedi ki:

   Vakıfbank bu krediyi kullanmak isteyen müşterilerine 20 bin liraya kadar, maksimum 18 ay vade yapıyor. Ödemelere 3 ay sonra başlayabiliyorsunuz. Taksit miktarları konusunda esneklik sunan banka dilerseniz eşit taksitlerle dilerseniz farklı taksitlerle kredi imkanı sunuyor.
   Vakıfbank dışında; Odeabank, Denizbank,Finansbank ve Akbank la görüşebilirsiniz.

 43. Elfesya inan dedi ki:

  Merhaba ben denizbankta 140 bin tl ev kredısı cektım 1.28 faız orandan yapılandırma için onerdığıniz bir banka varmı odemede sıkıntı olmamıştır hep duzenli odedım

  1. kampanyabulucu dedi ki:

   Vakıfbank, Finansbank, Akbank bankaları ile görüşünüz

 44. emre dedi ki:

  Merhaba 1 bankaya toplamda 20.000 borcum var ödemeleri düzenli olarak 4 aydır yapıyorum fakat 1-2 ay sonra işin içinden çıkamayacağım. Yapılandırma yapmak istedim fakat red cevabı aldım. kredi başvurusu yaptığımdan da galiba notumda düştü.
  borç transfer kredisi bir umudum oldu.

  Aylık 1000 lira ödeyebilirim, Sizce borç kredisi onaylanma şansı nedir? maaş bordrosu ile verirler mi ?

 45. john marez dedi ki:

  Bir krediye ihtiyacın var mı? İletişim Sir John Marez loan Company ([email protected]) aracılığıyla bireylere, işyerine, sigortaya, vb. Yaşam zamanlı kredi fırsatı veririz. Yatırım yapmak için herhangi bir mali sıkıntı içinde veya krediye ihtiyacınız var mı yoksa ödemek için bir krediye mi ihtiyacınız var? Faturalarınız artık arıyor, çünkü tüm maddi sıkıntılarınızı geçmişe bırakmak için buradayız. Herhangi bir döviz cinsinden her çeşit faiz oranını% 2 faizle sunuyoruz. Bu büyük aracı, maddi sorununuzu çözmek için size her türlü krediyle yardımcı olmaya hazır olduğumuzu bildirmek için kullanmak istiyorum. Bize e-posta gönder: ([email protected])

 46. Ruben Walter dedi ki:

  % 3 kredi sunuyoruz. şimdi bize ulaşın. privateloaninvestment @ hotmail.com

 47. derya derya dedi ki:

  iyi akşamlar benim ve eşimin ayrı ayrı bankalara toplam 75 bin borcum var.bunu tek bir bankada toplama imkanım nedir.Ayrı ayrı bankaya faiz ödüyoruz.2300 tl maaş alıyorum.Ayrıca benim üzerime ait degil ama kira gelirimiz de var. toplam gelirimiz 6000 tl 100 bin tl kredi cıkar mı bana.

 48. derya dedi ki:

  iyi akşamlar benim ve eşimin toplam 80 bin tl borcumuz var.Ayrı ayrı bankalara olmak üzere,maaş artı kira gelirimiz var toplam 6000 tl bu borcu tek bir bankada toplamak ve birazda elimde nakit kalmasını istediğim için 100 bin tl borç kapama kredisi çekebilir miyim?

 49. gökhan dedi ki:

  merhaba 3 bankaya toplamda 32 bin tl borcum var bunların kredi ve kk borcu bunların hepsini tek bankadan ödemek istiyorum. kredi sokurum 1092 yardımcı olurmurmusunuz. gelirim 1404 asgari ücret

 50. Selin dedi ki:

  Benim 12 bin borcum var ödemelerim düzenli değildi yapılandırma yaptım yapılandırma halindeki 3 ayrı kredimi başka bankadan tek bi kredi olarak transfer yapabiliyomuyum

 51. cihan akçay dedi ki:

  ben bankalara 17000 tl borcum var aylık gelirim 3800.TL BÜTÜN BORÇLARIMI TEK ÇATI ALTINDA TOPLAYIM TEK BİR BANKAYA ÖDEME YAPMAK İSTİYORUM BANA HANGİ BANKAYI ÖNERİRSİNİZ BENİ NASIL YÖNLENDİRİR SİNİZ14