Kampanya Bulucu

En Şanslı 2000 Opetli Kampanyası ile Toplamda 200.000 TL Yakıt Puan Hediye!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“En Şanslı 2000 Opetli Kampanyası” kampanyası ile birlikte Opet akaryakıt istasyonlarından yapılacak olan her 75 TL’lik ödemede bir adet çekiliş hakkı kazanarak Mart ayı içinde hediyeyakıt puan kazanacak 2.000 kişiden biri olma fırsatını elde ederek çekiliş sonucunda dağıtılacak olan toplamda 200.000 TL değerinde Yakıt Puandan sizde faydalanabilirsiniz!

Bununla birlikte Milli Piyango İdaresi’nin kapsamı dışında yapılacak olan çekilişle birlikte 1.500 kişi 25 TL değerinde Yakıt Puan kazanma fırsatını yakalayacak!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanyaya katılmak isteyen kişilerin 27 Şubat 2017 ve 15 Nisan 2017 tarihleri arasında Opet akaryakıt istasyonlarına giderek tek seferde 75 TL ve katları alışverişlerde her 75 TL için bir hediye çeki kazanmak üzere motorin ya da benzin alışverişinde bulunması gerekmektedir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılmak isteyen kişilerin Opet kartına sahip olması ve kampanya tarihleri içinde Türkiye genelinde yer alan tüm Opet akaryakıt istasyonlarından birine giderek tek seferde 75 TL ve üzeri benzin ya da motorin alışveriş yapması gerekmektedir. Bu aşamada 75 TL ve katları şeklinde yapacağınız alışverişlerde her 75 TL için bir adet çekiliş hakkı kazanacağınızı da aklınızdan çıkarmayın!

Kazandığım Yakıt Puanları Nasıl Kullanabilirim?

Kazanacağınız Yakıt Puanlar, kazanan kişilerin Opet kartlarına yüklenecek olup Türkiye genelinde yer alan tüm Opet akaryakıt istasyonlarında motorin ya da benzin alımlarının sonrasında, Yakıt Puan kazanan kişilerin kartları ya da cep telefonu numaraları ile Opet tarafından cepten tanıma sistemi üzerinden kullandırılacaktır.

Kazandığım Yakıt Puanlar Ne Zamana Kadar Geçerlidir?

Kazanmış olduğunuz Yakıt Puanları 22 Ağustos 2017 tarihine kadar kullanabilirsiniz. Bu tarihe dek kullanılmayan Yakıt Puanlar kartınızdan kalıcı geri döndürülemez bir şekilde geri alınır.

Çekiliş Ne Zaman ve Nerede Yapılacak?

Bu kampanya kapsamında yapılacak olan çekiliş Yeni Markera Çekiliş Org. Ve Pro. Hiz. Tic. Ltd. Şti. Kuştepe Mah. Mesut Cemil Sok. No: 30/1 Şişli/İstanbul adresinde yer alan konferans salonunda ve noter huzurunda saat 11.00’de yapılacaktır. Bununla birlikte isteyen herkes bu çekilişe katılabilecektir. Zira çekiliş herkese açık bir şekilde düzenlenecektir.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Bu kampanya kapsamında her bir kişinin kazanması için sınırlandırılmış bir çekiliş hakkı sayısı bulunmamaktadır. Fakat her bir kişi ne kadar çekiliş hakkına sahip olursa olsun en fazla bir kez Yakıt Puan kazanabilecektir. Bununla birlikte kampanya kapsamında yapacağınız her 75 TL ve üzeri akaryakıt alımlarında çekiliş hakkı kazanma şansınız bulunur. Ayrıca bu kampanya kapsamında yapılacak olan çekilişte 50 kişiye 1.000 TL’lik, 100 kişiye 500 TL’lik, 150 kişiye 250 TL’lik ve 200 kişiye 125 TL’lik akaryakıt puanı hediye edilecektir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Asil ve yedek talihli kişilere taahhütlü posta yolu ile çekilişi kazandıklarına dair bildirim yapılacaktır. Postada ortaya çıkacak olan gecikmelerden Opet sorumlu tutulmayacaktır. Asil talihlilerin ikramiye kazanabilmesi için 13 Mayıs 2017 tarihine kadar ve yedek talihlilerin ikramiye kazanabilmesi için 28 Mayıs 2017 tarihine kadar kimlikleri ile birlikte Yeni Markera Çekiliş Org. ve Pro. Hiz. Tic. Ltd. Şti.’ye başvurmaları gerekmektedir.

Çekiliş neticesinde ikramiye kazanan katılımcılar 28 Nisan 2017 tarihinde Milliyet Gazetesi tarafından Türkiye baskısı ile duyurulacaktır.

Belirtilmiş olan bu tarihler içinde kimliği ile başvuruda bulunmayan kişiler ikramiyelerini teslim alamayacaktır.

Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamayacaktır.

Bu kampanya kapsamında kazanılan Yakıt Puanlar nakit olarak kullanılamaz, mala çevrilemez ve bu hak devredilemez.

Bu kampanya kapsamında yapılacak olan çekilişe Opet ve Yeni Markera çalışanları, 18 yaşından küçük kişiler ve tüzel kişiler katılamayacaktır. Buna rağmen bu çekilişe katılıp ikramiye kazanan kişilere herhangi bir tutarda Yakıt Puan hediye edilmeyecektir.

Katılımcılardan birinin ikramiye kazanmasına rağmen adres bilgileri bilinmiyor ya da bu bilgilere ait eksiklikler yer alıyorsa, gazetede yer alan ilan tebliğ için yeterli kabul edilecektir.

Katma değer vergisi ve özel tüketim vergisi haricinde ikramiye ile ilgili olan tüm yasal yükümlülük ve vergiler ikramiyeyi kazanan kişilere aittir.

Bu kampanya ile ilgili olarak daha fazla bilgiye ulaşmak isteyen kişiler hafta içi saat 09:00 ve 17:00 saatleri içinde 0 212 266 54 04 numaralı Yeni Markera kampanya danışma hattını arayabilirler.

Opet ve Yeni Markera bu kampanya kapsamında belirlemiş oldukları koşulların tamamında ya da belirli bir bölümünde önceden fiili olarak haber verme ihtiyacı hissetmeden değişiklik yapma ya da bu kampanyayı tamamen sona erdirme haklarını saklı tutmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.