Kampanya Bulucu

2019 En Avantajlı Vodafone Tarifeleri Nelerdir?

Mevcut tarifesiden memnun olmayan müşteriler, tarifelerini iptal etmek ya da başka bir tarifeye geçmek için araştırma yaptıklarında karşılarına çıkan seçeneklerden dolayı ne yapacağını bilemez hale gelebiliyor. Öyle ki hem faturalı hem faturasız hatlar için onlarca seçeneğin bulunduğu tarife deryasında kullanıcılar için kendilerine uygun olan seçeneği bulmak, kimi zaman adeta bir tez araştırmasına dönebiliyor.

Vodafone Faturalı Tarifeler

Faturalı hat kullanıcılarına özel hazırlanan Vodafone kampanyaları, dört seçeneğe ayrılmış durumda. Uyumlu Tarifeler, FreeZone, Red ve Dijitale Özel başlıkları altında listelenen bu paketler hemen her türlü ihtiyaca uygun internet ve her yöne dakikanın yanı sıra kampanya kapsamında farklı avantajlar da sunuyor.

1. Uyumlu Tarifeler

Vodafone’un faturalı hat müşterileri için sunduğu temel paketler olan Uyumlu Tarifeler, 3 GB ve 5 GB olmak üzere iki farklı internet miktarı teklif ediyor.

Uyumlu Tarifeler;

 • 3-5 GB internet,
 • Her yöne 750 dakikayla birlikte taahhütlü fiyatlandırmada 34 TL ve 40 TL’ye alınabiliyor.

Eğer herhangi bir taahhüt altına girmek istemezseniz paketlerin fiyatları 49 ve 55 TL olarak değişiyor.

Ayrıca eğer başka bir operatörden Vodafone’a geçtiyseniz “Yeni Gelenlere Özel” kampanyası kapsamında 3 GB’lık paketi aylık 29 TL, 5 GB’lık paketi aylık 35 TL’ye almanız mümkün. Uyumlu tarifelerde kullanılmayan dakika, SMS ve internet miktarı, “Akıllı Devretme Özelliği” sayesinde sonraki aya devrediyor.

2. FreeZone Tarifeleri

FreeZone tarifeleri kapsamında yer alan “Saçma Güzel” paketleri Vodafone’un gençlere özel yarattığı paketlerden oluşuyor. Bu paketlerin en güzel yanı gençlerin en çok kullandığı uygulamalardan birini seçmesi ve bu uygulamaları kullanırken harcanan verinin internet paketinden düşmemesi. 4, 8, 10 ve 16 GB’lık internet miktarlarıyla sunulan bu paketlerde üyeler “Vodafone Yanımda” uygulamasına girerek bir uygulama seçiyorlar. Paketleri kapsamına dahil edilen bu uygulama, internet paketini tüketmiyor. Ancak bu kampanyanın 4 GB’lık pakette yer almadığını belirtelim.

Ayrıca tüm Saçma Güzel paketlerinde WhatsApp uygulamasında mesajlaşmak, resim ve video göndermek de mobil internet paketinden harcamıyor. Fakat WhatsApp üzerinden gerçekleştirilen sesli ve görüntülü aramalar bu kampanyaya dahil değil.

Saçma Güzel paketlerinin en uygun fiyatlısı olan “Saçma Güzel 4”;

 • 4 GB internet,
 • Her yöne 500 dakika,
 • 100 SMS içeriğiyle aylık taahhütlü olarak aylık 34 TL’ye alınabiliyor.

FreeZone tarifelerinin interneti en bol paketi olan “Saçma Güzel 16” paketinin ise;

 • 16 GB internet,
 • Her yöne 1000 dakika,
 • 100 SMS,
 • Mobil internetten yemeyen Instagram, Gamer Video veya Müzik paketlerinden biri ile taahhütlü olarak aylık 54 TL ücreti bulunuyor.

Bu fiyatlar mevcut Vodafone müşterileri için. Eğer hattınızı Vodafone’a taşıdıysanız Saçma Güzel 4 paketini aylık 29 TL’ye, Saçma Güzel 16 paketini ise aylık 49 TL’ye alabilirsiniz.

3. Vodafone Red Tarifeleri

Vodafone Red tarifeleri özellikle “Pass” adı verilen, seçilen uygulamaların müşterinin mobil internetinden tüketmemesine olanak veren özel paketleriyle dikkat çekiyor. Müzik, Sosyal, İletişim, Video, Oyun Pass olarak adlandırılan bu ek paketlerle kullanıcılar tarifelerini çeşitlendirebiliyor.

Red tarifelerinin bir diğer özelliği ise diğer Vodafone’lular ve sabit hatlarla sınırsız görüşme sunması.

En düşük fiyatlı Red tarifesi olan “Redli 7” paketi;

 • 7 GB internet,
 • Her yöne 1000 dakika,
 • 250 SMS içeriğiyle aylık 49 TL fiyatlandırmaya sahip.

Redli paketlerinin en eliti olan ve neredeyse tüm Pass paketlerini kapsayan “Redli 20 Plus” paketi aylık 125 TL olarak listeleniyor. Bu pakette;

 • 20 GB internet,
 • Her yöne 3000 dakika,
 • 250 SMS,
 • İletişim, Müzik, Sosyal ve Video Pass bulunuyor.

Bolca internet, dakika ve mobil internetinizden tüketmeyen bir paket arıyorsanız Redli 20 Plus paketi sizin için ideal. Vodafone Redli paketlerinde, hattını Vodafone’a taşıyanlar için özel bir fiyatlandırma bulunmuyor ancak farklı Pass paketi teklifleri mevcut.

4. Dijitale Özel Tarifeler

Hattını Vodafone’a yeni taşıyan müşteriler için sunulan ve FreeZone tarifelerinin bir uzantısı olan “Dijitale Özel Tarifeler”, yüksek internet verisiyle gençlerin dikkatini çekiyor.

Saçma Güzel Online M ve Saçma Güzel Online L adlı iki paketin yer aldığı Dijitale Özel Tarifeler’de Saçma Güzel M;

 • 7 GB’ı seçilen pakete ait olmak üzere toplam 14 GB internet,
 • Her yöne 1000 dakika ile aylık 45 TL’ye alınabiliyor.

Bir diğer tarife olan Saçma Güzel L ise;

 • 10 GB’ı seçilen pakete ait olmak üzere toplam 20 GB internet,
 • Her yöne 1000 dakika içeriğiyle aylık 59 TL.

Dijitale Özel Tarifeler’den yararlanmak isteyen kullanıcılar, bu paketlere ancak internet üzerinden başvurabiliyor. Herhangi bir taahhüdün istenmediği bu paketlerde memnun kalmazsanız hattınızı tekrar eski operatörünüze taşıyabilirsiniz. Ayrıca ayda bir kereyle sınırlı olmak üzere mevcut paketinizi değiştirebilirsiniz. Örneğin bir ay Müzik paketini kullanırken sonraki ay Gamer Video paketine herhangi bir ücret ödemeden ve fiyat değişikliği olmadan geçebilirsiniz.

Vodafone Faturasız Tarifeler

Faturasız hat kullanıcılarını da unutmayan Vodafone, oldukça değişik ve cazip paket teklifleriyle her yaştan kullanıcının ilgisini çekmeyi başarıyor.

1. Ev Kadınlarına Özel Tarifeler

12:00’dan 16:00’a kadar tüm Vodafone’lularla ücretsiz konuşma sunan Ev Kadınlarına Özel Tarifelerde ayrıca her yöne 500 dakika ve 1000 SMS bulunuyor. 1 GB ve 2 GB’lık iki internet paketiyle sunulan bu tarifelerde ayrıca Facebook, Twitter ve Instagram’da kullanılabilecek 1 GB’lık Altın Sosyal Paketi hediye ediliyor.

Ev Kadınlarına Özel Tarifeler’in fiyatları ise internet paketine göre 21 ve 22 TL olarak listeleniyor.

2. Faturasız FreeZone Tarifeleri

26 yaşından küçük, faturasız Vodafone kullanıcılarının tercihi olan FreeZone tarifeleri, faturalı hat paketlerindekine benzer bir içeriğe sahip. 2, 4, 8 ve 14 GB’lık internet paketleriyle satışa sunulan Saçma Güzel paketlerinin tümü her yöne 750 dakika konuşma ve 250 SMS içeriyor. Ancak 2 ve 4 GB’lık paketlerde, diğer paketlerde bulunan ve mobil interneti tüketmeyen tarife seçenekleri bulunmuyor.

Faturasız FreeZone tarifelerinin en ucuzu aylık 23 TL iken en kapsamlı paket olan Saçma Güzel 14 paketi aylık 43 TL’ye alınabiliyor.

3. Hesaplı Tarifeler

Vodafone’un 26 yaş üzeri müşterileri için hazırladığı hesaplı tarifeler, herhangi bir sosyal medya paketi içermeden temel ihtiyaçları karşılıyor. Bu paketlerde 2, 4 ve 6 GB internetin yanı sıra her yöne 750 dakika ve 250 SMS bulunuyor.

Hesaplı Tarifeler’in fiyatı 23 TL ila 35 TL arasında ancak bu tarifelere geçmek isteyenlerin elini çabuk tutması gerekiyor çünkü 1 Şubat 2019 tarihi itibarıyla bu tarifeler yeni üye alımına kapatılacak.

4. Konuştuğunca İnternet Tarifeleri

Vodafone’un belki de en ilginç tarifelerinden olan bu paketlerde hafta içi konuştuğunuz dakikalar, hafta sonunda size internet olarak armağan ediliyor.

Yalnızca mevcut Vodafone abonelerinin faydalanabildiği bu paketlerin en ucuzu olan Small paketi;

 • 2 GB internet,
 • Her yöne 500 dakika,
 • 1000 SMS içeriğiyle aylık 27 TL’lik etikete sahip.

Tarifenin en yüksek fiyat bandına sahip paketi Xlarge ise;

 • 5 GB internet,
 • Her yöne 750 dakika
 • 1000 SMS’ten oluşuyor.

5. Gani Tarifeler

Vodafone’un bir diğer standart dışı tarifesi olan Gani Tarife’de her yöne 1000 dakikanız bulunuyor. Ancak bu kotayı ister telefon görüşmelerinde isterseniz internette harcayabiliyorsunuz.

Sesli ve görüntülü görüşme haricinde WhatsApp kullanımının internet kotanızdan harcamadığı bu tarife aylık 23 TL ücrete sahip. Eğer ay dolmadan paketinizdeki dakikaları tüketirseniz 10 TL karşılığında hattınıza yeniden dakika/internet yükleyebiliyorsunuz.

Vodafone Tarifemi Nasıl Değiştirebilirim?

Vodafone tarife değiştirme işlemi için Vodafone Yanımda uygulamasını kullanabilir, operatörün internet sitesinden “Online İşlemler”e girebilir ya da “542”yi arayabilirsiniz. Vodafone tarifeleri nasıl iptal edilir diye soruyorsanız, yine aynı adımları takip ederek mevcut tarifenizi iptal edebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.