Kampanya Bulucu

2019 En Avantajlı Cep Telefonu Kampanyaları

Teknolojinin son sürat gelişmesiyle birlikte bireyler de bu hıza ayak uydurarak en son model cep telefonuna sahip olmak istiyorlar. Bazen ihtiyaçtan bazen de meraktan, cep telefonu kullanıcılarının büyük bölümü en son model cihaza sahip olabilmek için teknoloji mağazalarının ya da operatörlerin başlattığı kampanyaları adım adım takip ediyor. Bazı durumlarda bütçe açısından uygun cep telefonu kampanyaları, cihazını değiştirmeyi düşünmeyen tüketiciyi bile cezbedebiliyor. Ancak hangi telefonu almak istediğine karar vermek için operatörlerin web sitelerini ziyaret eden teknoloji meraklıları sayısız kampanya ve modelin arasında kendini kaybolmuş halde bulabiliyor.

Turkcell Cep Telefonu Kampanyaları

Türkiyenin üç büyük operatöründen biri olan Turkcell, çeşitli marka ve modellerde uyguladığı cihaz kampanyalarıyla da dikkat çekiyor.

1. Turkcell Yılbaşı Kampanyası

Turkcell’in özellikle yılbaşı için yaptığı “peşin fiyatına 12 taksit kampanyası” cihazını yenilemeyi düşünen tüketicilerin iştahını kabartıyor. Faturalı hatlara özel, tarifeye ek uygulanan yılbaşı kampanyası, Huawei ve Samsung’un çeşitli modellerini kapsıyor.

Faturaya ek fiyatlandırılan cihazlar modeline göre aylık 200 ila 300 TL arasında bir taksitle alınabiliyor. Ancak bu kampanyadan yararlanmak isteyenlerin elini çabuk tutması gerekiyor çünkü kampanya 31 Ocak 2019’da sona eriyor.

Kampanya sona ermiştir. 

2. Turkcell Samsung Galaxy J2 Kampanyası

Eğer “Benim peşin fiyatına alma derdim yok. Vadesi uzun taksitleri uygun olsun.” diyorsanız Turkcell sizi “Bireysel Akıllı Telefon” kampanyasıyla karşılıyor. Turkcell’in faturalı kullanıcılarına özel uyguladığı kampanyalardan en uygunu, peşin fiyatına 12 taksitle alınabilen Samsung Galaxy J2 Core olarak göze çarpıyor.

Cihazını yenilemek isteyen fakat bütçesini sarsmaktan çekinen teknoloji meraklıları ayda 91,48 TL taksitle bu cihaza sahip olabilir.

3. Turkcell iPhone 6S Kampanyası

Turkcell kampanyaları, Samsung’dan Apple’a, Huawei’den Casper’a kadar hem Android hem de iOS kullanıcılarına cazip gelebilecek teklifler sunuyor. Android’den iOS’a geçmeyi düşünen fakat yüksek maliyetinden dolayı çekinen kullanıcılar Turkcell’in iPhone 6S kampanyasından yararlanabilirler. Eski model olsa bile 6S, Apple’ın halen daha performansından hiçbir şey kaybetmeyen ve kullanıcısını memnun eden cihazlarından biri.

12 ay taksitle aylık 359,16 TL taksitle alınabilen iPhone 6S’in yanında Turkell 12 ay boyunca 100 GB’lık “Lifebox” hediye ediyor.

Öte yandan “Cihazım en son model olsun para mühim değil.” diyen teknoloji çılgınlarındansanız iPhone X’in 256 GB’lık modelini aylık 1040,26 TL taksitle 12 ayda alabilirsiniz.

Turk Telekom Cep Telefonu Kampanyaları

Ardı arkası kesilmeyen cihaz ve tarife kampanyalarıyla müşterilerini memnun eden Türk Telekom’da, sayısız cihaz kampanyası bulunuyor.

1. Turk Telekom Vestel Venus Kampanyası

Turk Telekom’un faturaya ek en uygun cihaz kampanyası Vestel Venus 5000 modeli olarak göze çarpıyor. Vestel Venus 5000 ileri seviye kullanıcıları pek tatmin etmeyecek olsa da cihazı oldukça eskiyen ve ev ekonomisini sarsmadan cihazını yenilemek isteyenler için hayli cazip özelliklere sahip. 5 MP ön, 8 MP arka kamerasıyla hatırı sayılır fotoğraf kalitesi sunan cihaz 150 gram ağırlığıyla da dikkat çekiyor.

Turk Telekom faturalı hat kullanıcıları, tarifelerine ek 12 ay taksitlendirmeyle aylık 78 TL’ye bu cihaza sahip olabilirler.

2. Turk Telekom Akıllı Cihaz Yenileme Kampanyası

Türk Telekom ayrıca “Akıllı Cihaz Yenileme” teklifiyle de göz dolduruyor. Bu teklifte Türk Telekom, elinizdeki eski model cihazınızı belli bir ücret karşılığında sizden alıyor ve bu ücret miktarını almak istediğiniz cihazın fiyatından düşüyor. Ayrıca tercihinize göre eski cihazınızla birlikte bir miktar ön ödeme yaparak da yeni cihazınızın fiyatını düşürmeniz ve taksitleri daha uygun hale getirmeniz mümkün.

3. Türk Telekom Tablet Kampanyası

Tablet almayı ya da modeli eskiyen tabletini yenilemeyi düşünen teknoloji meraklılarını da unutmayan Turk Telekom’un tablet kampanyalarında iPad, Samsung, Alcatel ve Reeder markalarını bulabilmek mümkün.

Özellikle yeni bir tablet almak isteyen fakat fazla açılmak istemeyenler için Alcatel A3 modeli, 116 TL’lik 6 aylık taksitlendirmesi ve harici klavyesiyle birlikte heyecan uyandırıyor.

Vodafone Cep Telefonu Kampanyaları

Eğer Vodafone kullanıcısıysanız, operatörün web sitesine girdiğinizde çıkan “bildirim” pop-up’ını onaylamanızı öneririz. Bu sayede operatörün hiçbir yeni kampanyasını kaçırmaz ve edinmek istediğiniz yeni cihazınızı en uygun kampanyadan yakalayabilirsiniz.

1. Vodafone Ekranım Güvende Kampanyası

Oldukça narin olan ve en ufak bir düşürmeyle kırılıp çatlayabilen telefon ekranlarının neden olduğu sorunları dikkate alan Vodafone, kullanıcılarına bir güzellik yaparak “Ekranım Güvende” paketini cihaz alan tüm müşterilerine hediye ediyor. Bu kampanya kapsamında 6 ay içerisinde cihazınızın ekranı kırılırsa bir kereye mahsus olmak üzere Vodafone, ekran değişimini ücretsiz gerçekleştiriyor. Ekran kırılmalarının garanti kapsamına dahil olmadığı düşünüldüğünde, eğer sakar biriyseniz bu kampanyanın çok fazla işinize yarayacağını söylemek mümkün.

2. Vodafone Samsung Galaxy J2 Kampanyası

Vodafone’un cihaz kampanyaları içerisinde Samsung’un en son modellerinden en yeni iPhone modellerine kadar neredeyse tüm marka ve modelleri bulmak mümkün. 5.0 inç ekranı ve 5 MP ön, 8 MP arka kamerasıyla J2 Core, cihazını yenilemek isterken cebinin yanmasını istemeyen kullanıcılar için ideal.

Cihazını yenilemek isteyen ve Samsung’dan şaşmak istemeyen kullanıcılar, Samsung Galaxy J2 Core modelini ayda 105 TL’ye 12 ay taksitle satın alabilirler.

3. Vodafone Vestel Venus E3 Kampanyası

“Samsung olmasına gerek yok, en uygunu olsun yeter.” diyenleri de düşünen Vodafone, Vestel Venus E3 model cihazı kullanıcılarının beğenisine sunuyor. Ayda 75 TL’ye 12 aylık taksitle alınabilen Venus E3 de Samsung Galaxy J2 Core ile benzer özelliklere sahip. Yerli üretimi destekleyen tüketicilere göz kırpan Vestel Venus E3 zarif tasarımıyla da dikkat çekiyor.

4. Vodafone iPhone XS Max Kampanyası

Eğer “Apple’dan şaşmam.” diyen sadık Apple kullanıcılarındansanız, iPhone XS Max modelini aylık 985 TL’ye 12 ay taksitle alabilmeniz mümkün. Cihazın mevcut üç renk tercihiyle satışa sunulduğunu da belirtelim.

Vodafone’un sunduğu Samsung cep telefonu kampanyalarına baktığımızda da pek çok teklif görmek mümkün. J2’den başlayan modeller, firmanın amiral gemileri S9 ve Note9 serilerine kadar uzanıyor. Eğer Vodafone tarifenize ek bir tablet almayı düşünüyorsanız ne yazık ki biraz daha beklemeniz gerekecek çünkü Ocak 2019 itibarıyla operatörün mevcut bir tablet kampanyası bulunmuyor. Fakat Vodafone, belirli dönemlerde kullanıcısının yüzünü güldürmekten geri kalmıyor. Dolayısıyla çok yakın zaman içerisinde aradığınız tabletle alakalı bir kampanyaya rastlamanız mümkün.

Kampanyaları detaylı bir şekilde incelemek ve hem bütçenize hem tercihinize en uygun cihazı almak için operatörlerin web sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.