Kampanya Bulucu

Emekli Maaşını Ziraat Bankası’ndan Alan Müşterilere Anadolu Jet’ten Sabit İndirim

Emekli müşteriler maaşlarını istedikleri bankadan çekme özgürlüğüne sahipler artık. Durum böyle olunca bankalar bu konuda birbiri ile yarışacak kampanyalar düzenlemeye başladılar. Bu konuda ki en iddialı kampanyalar da Ziraat Bankası’ndan geldi. Üstelik Ziraat kampanyaları hem yeni müşteriler için, hem de mevcut müşteriler için geçerli.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Şimdi Ziraat Bankası kampanyaları ile emekli maaşını Ziraat Bankası’ndan alan müşteriler Anadolu jet’ten sabit olarak 50 TL indirim kazanıyorlar. Kampanya kodlarını kullanarak kampanya tarihleri arasında yapacağınız alımlarda ve kampanyalı uçuş tarihleri için alacağınız biletlerde kampanya geçerli olacaktır.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu Anadolu Jet kampanyalarından emekli maaşını Ziraat Bankası’ndan alan bütün müşteriler için geçerlidir. Hem maaşını yeni taşıyan müşteriler, hem de mevcut, zaten Ziraat Bankası’ndan alan müşterilerin katılımına açıktır. Bunun için yapmanız gereken tek şey kampanyadan faydalanmaktır.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan faydalanabilmeniz için ilk olarak kampanyaya kayıt yapmanız gerekecektir. Kayıt yapmış olduğunuz zaman cep telefonunuza bir kampanya kodu gelecektir. Bu kampanya kodunu www.anadolujet.com adresinden alacağınız biletlerde ilgili yere yazarak 50 TL indirimi anında uygulayabilirsiniz.

Kampanyaya Nasıl Kayıt olabilirim?

Kampanyadan yararlanabilmeniz için banka sistemine kayıtlı cep telefonundan kayıt mesajı göndermeniz gerekmektedir. Telefonunuzun mesaj bölümüne ANADOLUJET yazıp, bir boşluk bırakıp TC kimlik numarasını da ekleyerek 4757’ye göndermeniz gerekmektedir.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanyadan faydalanmak için 1 Ekim ile 31 Ekim 2015 tarihleri arasında kampanyaya kayıt yapmalı ve biletleri satın almalısınız. Satın alacağınız uçak biletlerinin uçuş tarihleri de 15 Kasım 2015 ile 10 Ocak 2016 tarihleri arasında olmalıdır. Bu şartları sağlayan müşteriler kampanyadan yararlanabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.