Kampanya Bulucu

Emekli Maaşını Yapı Kredi’ye Taşıyana 300 TL Değerinde Puan

Her bankanın yapmış olduğu kampanyanın bir benzeri de Yapı Kredi Bankasından geldi. Eğer sizde emekli maaşınızı Yapı Krediye taşırsanız ve önümüzde ki 36 ay boyunca maaşınızı bu bankadan almayı taahhüt ederseniz 100 TL değerinde puan kazanabiliyorsunuz.

Kampanya 31 Aralık 2014 tarihlerine kadar yapılan başvurularda geçerli olacaktır. Bu tarihe kadar maaşınızı bankaya taşıyıp, 36 ay boyunca kalma sözü vermiş olduğunuzda hem 100 TL değerinde puan kazanıyorsunuz, hem de Yapı Kredi emeklilik avantajlarını yakalayabiliyorsunuz. Bu paket tam olarak neleri kapsıyor? Bu paket sayesinde hesap işletim ücreti ödemiyorsunuz, telefon, internet, mobil şube veya ATM’lerden tamamen ücretsiz olarak havale yapabiliyorsunuz, ihtiyaç duymuş olduğunuz zaman Bireysel İhtiyaç Kredisi Kullanabiliyorsunuz ve Yapı Kredi ATM’lerinden günlük 3000 TL para çekme limitine sahip olabiliyorsunuz. Tüm bu avantajların yanında Ücretsiz olarak Acil Medline Sağlık Hizmeti Üyeliği de bankanın size bir hediyesi

Yapı Kredi Emekli Maaşı

Emekli Maaşını Yapı Krediye Taşıma Kampanyasının Detayları şu şekilde:

 • Kampanyadan faydalanabilmeniz için Yapı Kredi Bankası aracılığı ile SGK emekli maaş ödemesini almanız, aylık emekli maaşınızın min 500 TL olması, 3 aylık ödenen maaşlar için min 1,500 TL olması gerekmektedir.
 • Kampanya başlangıç tarihinden itibaren şubelerimizden Kampanya Başvuru Formu’nu doldurmanız, emekli maaş hesabı açılışına ilişkin dokümanları imzalamanız gerekmektedir.
 • Kampanyaya katılım koşulu olarak “Yapı Kredi Kredi Kartı” ve/veya “Esnek Hesap ve Banka Kartı” sahibi olmanız gerekmektedir. Başvurularınız Bankamızca değerlendirilecek, “Yapı Kredi Kredi Kartı” veya “Esnek Hesap ve Banka Kartı”nın onaylanması durumunda kampanyaya katılım sağlanabilecektir.
 • Kampanyaya katılım tarihinizi takip eden 3 ay içerisinde ilk maaş ödemenizi bankamızdan almış olmanız ve kampanyaya katılım için sahip olunması gereken ürün gruplarından (kredi kartı, esnek hesap ve banka kartı) birine sahip olmanız gerekli ve yeterlidir. Kampanya katılım tarihini takip eden 3 ay içerisinde ilk maaş ödemesini bankamızdan almış olmanız ve kampanyaya katılım için sahip olunması gereken ürün gruplarından birine sahip olmanız durumlarından biri gerçekleşmediğinde, ödül hakkını kaybedersiniz.
 • Kampanya koşullarını sağlayarak katılım sağladığınız durumda, kampanya ödülü 300 TL Worldpuan peşin olarak, maaşınızı almaya başladığınız ayı takip eden ay sonunda sahip olduğunuz Yapı Kredi Kredi Kartı veya Yapı Kredi Tlcard (Yapı Kredi Banka Kartı)’nıza Worldpuan olarak yüklenecektir. Ek karta yükleme yapılmayacaktır.
 • Kampanya ödülünden, koşulları sağlayan ilk 25.000 emekli faydalanabilecektir.
 • Kampanya puanları, Seyahat Programlarında kullanılamaz.
 • Kampanyadan kazanılan ödüllerin geri alınmaması için emekli maaşınızın, kampanya katılım tarihini takip eden ay, yatan ilk maaşı dahil olmak üzere 36 aylık süre boyunca Bankamıza yatmaya devam etmesi gerekmektedir. 36 ay dolmadan herhangi bir sebeple maaş ödemelerinin durması veya farklı bir kurumdan alınmaya başlanması durumunda, herhangi bir bildirime gerek kalmaksızın verilen ödül tutarı Yapı Kredi Kredi Kartı ve/veya Vadesiz TL Mevduat hesabınızdan faiz işletilmeksizin geri alınacaktır.
 • Kampanyadan SGK emekli maaşı alan emeklinin kendisi veya emeklinin vefatı nedeni ile kendisine maaş bağlanan yakını faydalanabilecektir.
 • Kampanya müşteri bazlıdır. Bir müşterinin SGK’dan birden fazla maaş alması halinde sadece bir defa kampanyadan faydalanabilecektir.
 • Yapı ve Kredi Bankası A.Ş., kampanya ödül ve koşullarında değişiklik yapma, usul ve esaslarını tek taraflı olarak yeniden belirleme hakkına sahiptir. Kampanyaya katılan müşteri işbu kampanya şartlarını kabul ve beyan eder.
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.