Kampanya Bulucu

Emekli Maaşını Yapı Kredi’ye Taşı, 300 TL Puan Kazan!

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya ile birlikte 36 ay boyunca emekli maaşını Yapı Kredi’den alma taahhüdünü veren kişiler 300 TL puan kazanma şansını Yapı Kredi Emeklilik Paketi fırsatı ile elde ederler!

Yapı Kredi Emeklilik Paketi ile birlikte ücretsiz bir şekilde düzenli ödeme fırsatını yakalar, Telefon Bankacılığı ile, İnternet Şubesi ile, ATM’ler aracılığıyla ve Yapı Kredi Mobil uygulaması ile ücretsiz bir şekilde havale yapabilir, bireysel ihtiyaç kredisini avantajlı bir şekilde kullanabilir ve Yapı Kredi ATM’lerinden günlük 3.000 TL’ye kadar para çekme limitini elde edersiniz!

Bu Kampanya Hangi Tarihe Kadar Geçerlidir?

“Emekli Maaşını Yapı Kredi’ye Taşı, 300 TL Puan Kazan!” kampanyasından yararlanmak isteyen kişilerin 28 Şubat 2017 tarihine kadar Yapı Kredi Bankası’na 36 ay boyunca emekli maaşı alma taahhüdünü vermelidir.

Bu Kampanyadan Kimler Faydalanabilir?

Bu kampanyadan Yapı Kredi bankasından emekli maaşı almakta olan ya da Yapı Kredi bankasına emeklilik maaşını taşıyacak olan tüm Emekli Sandığı, Sosyal Sigortalar kurumu ve Bağ-Kur emeklileri yararlanabilir.

Bu Kampanyadan Nasıl Faydalanabilirim?

Yukarıda bahsi geçen tüm emeklilerin, bu kampanyadan yararlanmak için yapması gereken şey kimlik belgesi ile birlikte Yapı Kredi şubelerine başvurarak, Yapı Kredi’den maaşlarını almaktır.

Yapı Kredi Bankasına maaşını taşımak isteyen kişiler istedikleri taktirde E – Devlet sistemini de kullanabilirler. Bu yolu kullanarak emekli maaşını Yapı Kredi’ye taşıyan kişilerin İnternet Şubesi üzerinden giriş yapması yeterli olur.

Kampanya Kapsamında 300 TL’yi Nasıl Alacağım?

Kampanya koşullarını karşılayarak kampanyaya katılan kişilere 300 TL değerinden World Puan peşin bir şekilde verilecektir. Bu ödeme ise emekli maaşınızı almaya başladığınız aydan bir sonraki ay gerçekleşecek olup Yapı Kredi Kredi Kartınıza ya da Yapı Kredi banka kartınıza yüklenecektir. Ek kartlara yükleme yapılmaz.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Bu kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin Yapı Kredi Bankası ile birlikte Sosyal Güvenlik Kurumu emekli maaş ödemesi almanız ve aylık en düşük 500 TL emekli maaşı ya da üç aylık ödenen maaşlar için en düşük 1.500 TL emekli maaşı almanız gerekmektedir.

Kampanyanın başlaması ile birlikte Yapı Kredi şubelerinden Kampanya başvuru Formu ve emekli maaş hesabı açılması ile ilgili olan belgeleri imzalamanız gerekmektedir.

Kampanyaya katılmak isteyen kişilerin Esnek Hesap ve Banka Kartı ve / veya Yapı Kredi Kredi Kartı’na sahip olması gerekmektedir. Başvuru yapan kişiler Yapı Kredi Bankası tarafından değerlendirilecektir. Kampanya şartlarını karşılayan kişiler bu kampanyadan yararlanabilecektir.

Kampanyadan kazanılan puanlar Seyahat programlarında kullanılamayacaktır.

Bu kampanyanın sunduğu ödülden ilk 25.000 kişi yararlanabilecektir.

Kampanya müşteri bazlı olduğu için her bir müşteri bu kampanyadan sadece bir kez tek bir maaş üzerinden faydalanabilir.

Yapı Kredi Bankası tarafından kampanya ile ilgili olan koşul ve ödüllerin tamamını ya da bir kısmını değiştirme ya da kampanyayı doğrudan durdurma hakkı saklı tutulur.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.