Kampanya Bulucu

Emekli Maaşını TEB’e Taşıyanlara Samsung Galaxy Tab 3 Hediye

TEB’ten oldukça avantajlı bir kampanya, internet meraklısı emeklileri sevindirecek. Şimdi TEB kampanyaları ile emekli maaşını TEB’e taşıyan müşteriler Samsung marka bir tablet kazanıyor. Samsung kampanyaları gereği verilecek olan tablet Samsung Galaxy Tab 3 Lite ve siyah renkli.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu tablet kampanyası ile kampanya tarihleri arasında emekli maaşını TEB’e taşıyan, kredi kartı ürününü almış ve açılmış olan, otomatik ödeme talimatı veren ve ödemeleri aktif olmuş olan müşteriler bu kampanya kapsamında Samsung Galaxy Tab 3 kazanırlar.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan sadece kampanya tarihleri arasında yukarıda belirtilen şartların hepsini sağlayan emekli müşteriler yararlanabilir. Maaşını daha önce taşımış olan müşteriler bu kampanyadan yararlanamazlar ve hediye kazanamazlar.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılmak için ilk olarak emekli maaşınızı TEB’e taşımanız gerekmektedir. Taşıma işleminden sonra size verilecek olan kredi kartını en az bir kere kullanarak açmış olmanız gerekir. Bunlarında yanında en az bir adet otomatik fatura ödeme talimatı vermeniz ve bu talimatın bir defa ödeme yapması gerekmektedir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

1 Haziran tarihinde başlayan bu kampanya 30 Eylül 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihe kadar taşıma işlemi için taahhütname imzalanmış olmalıdır. 31 Ekim 2015 tarihine kadar da taşıma işleminin gerçekleşmiş olması gerekmektedir.

Kampanya İptal Olabilir Mi?

Eğer verilen taahhüt dışına çıkarsanız, yani verdiğini talimatların iptali durumunda, emekli maaşını tekrar başka bankaya taşımanız durumunda vs. tabletin bedeli kredi kartı hesabınız ya da mevduat hesabınıza borç olarak yansıyacaktır. Her 3 ayda bir kampanyanın şartları kontrol edilecek ve ona göre işlem yapılacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.