Kampanya Bulucu

Elidor Miss Turkey 2015 Başvuru Zamanı ve Koşulları

Bu yıl Star Tv’de yayınlanacak olan Elidor Miss Turkey 2015’in başvuruları başladı. Bu yıl ki Miss Turkey’in kazananı neden sen olmayasın? Kendine güveniyorsan hemen başvurunu yap. İşte katılım koşulları..

Elidor Miss Turkey 2015’e Nasıl Katılabilirsiniz?

elidormissturkey.startv.com.tr adresine girip başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. Ardından bir portre ve mayolu çekilmiş fotoğrafınızı ekliyorsunuz ve Elidor’un bu yıl ki Miss Turkey güzeli olma şansını yakalıyorsunuz. Fotoğraf eklemeyen veya eksik ekleyen yarışmacılar kabul edilmeyecektir. Mutlaka eklenmesi gerekmektedir.

Elidor Miss Turkey’in Son Katılım Tarihi Ne Zaman?

Yarışmanın son katılım tarihi 20 Mayıs 2015’tir. Yarışmaya katılmak istiyorsanız bu tarihe kadar bütün işlemlerinizi yapmanız egrekmektedir.

Elidor Miss Turkey 2015’e Kimler Katılabilir?

Yarışmaya 1 Nisan 2015 tarihinde 18 yaşını doldurmuş ve 26 yaşından küçük olanlar katılabilmektedir. Aynı zamanda Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmanız gerekmektedir. Hiç evlenmemiş, çocuğu olmamış olunması da katılım koşullarındandır.

Yarışmaya Kimler Katılamaz?

Doğuş Yayın Grubu A.Ş. veya bağlı şirketlerinin, iştiraklerinin, reklam ve tanıtım acentelerinin çalışanları ve bu kişilerin birinci dereceden aile fertleri (eş, kardeş, ebeveyn veya çocukları) akraba olup olmadıkları dikkate alınmaksızın bu kişilerle aynı hanede yaşayan kişiler Yarışma’ya katılamaz.

Aynı zamanda hiç kimse bir başkasının yerine yarışmaya katılamaz. Beyan ettikleri bilgilerin gerçek olmadığı ortaya çıkan yarışmacılar hiç bir şekilde yarışmaya alınmayacaklardır. Alınsalar dahi ödül kazanırlarsa ödülleri ellerinden alınacaktır.

Belgesi eksik olanlar yarışmaya kabul edilemez aynı zamanda Işıl’ın sebep göstermeksizin istemediği yarışmacıyı kabul etmeme hakkı vardır.

Başvurular Nasıl Değerlendirilecektir?

İlk olarak belirlenen jüri formlar üzerinden eleme yapacaktır. Elemeyi geçen yarışmacılar İstanbul’a davet edilecektir. Ardından yapılan seçmelerde 20 Finalist ve 3 yedek yarışmacı seçilecektir.

Kazanan Yarışmacı Hangi Koşulları Kabul Etmiş Sayılır?

Yarışmacının final gecesinde ilk 4 finalist arasına girmesi halinde, bu ünvanı taşıdığı 1 yıl boyunca Işıl’ın ön yazılı izni olmadan hiçbir televizyon kanalında dizi, reklam, tanıtım ve benzeri etkinliklerde, sinema filmi, tv show, yarışma ve benzeri her nevi programlarda, tv ile ilgili olsun yada olmasın her nevi etkinlik, faaliyet, organizasyon ve benzerinde sunucu, oyuncu, manken ve benzeri hiç bir görevde veya hiç bir şekilde yer almayacağını, profesyonel faaliyette bulunmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.

Böyle bir durumda Katılımcı, Işıl’ın ön yazılı izni olmadan bu maddede belirtilen faaliyetlerde bulunursa, Işıl’ın uğramış olduğu her türlü menfi ve müspet, maddi ve manevi zararının, kar kaybının yanında ayrıca Işıl’a 15.000 TL tutarında cezai şartı herhangi bir mahkeme kararına gerek olmaksızın derhal nakden ve defaten ödeyeceğini ve bu cezai şartın fahiş olmadığını ve tenkisini talep etmeyeceğini peşinen kabul ve taahhüt eder.

Aynı zamanda yarışma’nın final gecesinde ilk  finalist arasına giren yarışmacı bu ünvanı taşıdığı 1 yıl boyunca, Işıl’ın belirleyeceği markaların her türlü reklam, event, tanıtım, çekim ve benzeri faaliyetlerinde yer alacağını, Işıl’ın belirleyeceği tüm dizi, reklam, tanıtım ve benzeri etkinliklerde, sinema filmi, tv show, yarışma ve benzeri her nevi programlarda, tv ile ilgili olsun yada olmasın her nevi etkinlik, faaliyet, organizasyon ve benzerinde Işıl’ın belirleyeceği şekilde görev alacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 8 YORUM
 1. ezel Savaş dedi ki:

  Başvuru formu

 2. ezel Savaş dedi ki:

  Miss turkey 2016 başvuru yapmak istiyorum

 3. Yağmur Sarıgül dedi ki:

  Güzelik yarişmasına Katılmak istiyorum idadiyi Erzurumluyum

 4. Sadmira dedi ki:

  Ben 15 yasindayim makedoniyali im ve yarismaya bende katilmak istiyorum

  1. nermin dedi ki:

   yurt disindan katilmak olmuyo mu yani? sadece turk olmak mi lazim?

 5. Elif dedi ki:

  Ben 2017 miss Turkey’e katılmak istiyorum ama başvuru tarihlerini bulamıyorum nerden ve ne zaman olucak bilgi almak istiyorum teşekkürler

 6. Elif dedi ki:

  2017 miss turkey e katılmak istiyorum tarihler nedir başvuru için

 7. Yağmur dedi ki:

  164 cm ile katilanamaz dimi boy kaç olmalı