Kampanya Bulucu

Ekstra İndirimli Cihaz Satışı

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu bir Türksat kampanyasıdır. Bu uygulama kapsamında Kablosuz Docsis 3.0 Modem için 24 ay boyuca ay başına 6 TL ödemeniz gerekirken ekstra indirimli bir şekilde ayda 2 TL ödeyerek bu cihazdan yararlanabilirsiniz. Bununla birlikte HD Kutu almak isteyen ve aylık 3 TL üzerinden 24 ay boyunca ödeme yapan kişilerde ekstra indirimli cihaz satışı kampanyası sayesinde ayda 1 TL ödeyerek bu cihaza sahip olabilirler.

Bu Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Ekstra İndirimli Cihaz Satışı kampanyası 1 Ocak 2017 ile 30 Haziran 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılmak isteyen kişilerin Türksat müşterisi olması yeterli olacaktır. Bununla birlikte bu kampanya kapsamında ekstra indirimli bir şekilde cihaz satın alan kişilerin kampanya taahhütlerini sonlandırması halinde ekstra indirim hakkını kaybedecektir. Bununla birlikte ekstra indirim hakkı sadece 24 aylık vadeye sahip olan cihazlarda geçerlidir. Müşteriler bu kampanyadan sadece kampanyaya ilk girişlerinde yararlanabilecektir. Bu kampanyaya katılan kişilerin son iki yıl içinde Türksat’tan cihaz almaması şartı bulunmaktadır.

Bu Kampanya ile Başka Kampanya Birleştirilebilir mi?

Ekstra İndirimli Cihaz Satışı kampanyasından aynı zamanda 2017 yılı için yapılmış olan size özel kampanya kapsamındaki gazi, şehit yakını ve engelsizlere özel kampanyalardan yararlananlar, maksimum keyifli kampanya üyesi olanlar, konuşturan maksimum keyifli kampanyaya katılmış olanlar, üç ay bizden kampanyası ile yüz güldüren kampanyaya dahil olmuş kişiler yararlanabilecektir. Bununla birlikte hayatı kaçırma kampanyasından yararlanan kişiler de faydalanabilecektir.

Uygulama Kapsamında Taahhüt İstenecek mi?

Hayır. Bu uygulamanın kapsamında abonelerden herhangi bir konuda taahhüt istenmeyecektir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Modem ya da HD Kutu satışları her bir hizmet numarası adına en fazla birer adet yapılacaktır.

Bu kampanyadan yararlanmak isteyen aboneler sadece kampanyaya başvurdukları sırada kampanyadan yararlanabilecek olup başvurunun ardından talep ettikleri cihaza göre peşin olarak ücret ödeyecektir.

Bu ücretler HD Kutu için 72 TL olup modem için 144 TL’dir.

Belirtilen fiyatlara katma değer vergisi ile özel iletişim vergisi de dahildir.

Bu kampanya kapsamında Türksat tarafından yapılabilecek olan değişikliklerin hakkı yine Türksat tarafından saklı tutulmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.