Ekim'de Axess İle Vereceğiniz Fatura Talimatlarına 100 TL Chip-para! | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Ekim’de Axess İle Vereceğiniz Fatura Talimatlarına 100 TL Chip-para!

Axess’ten yepyeni bir kampanya daha! Bu seferki kampanya için yalnızca otomatik ödeme talimatı verdiğiniz için ödüllendiriliyorsunuz. Otomatik fatura ödeme talimatı bizim için büyük bir kolaylık. Axess kartı kullanıcıları da hem bu kolaylıktan yararlanıp hem de hediye chip-para kazanma imkanına sahip olabilirler. Bu kampanya kapsamında kampanyaya dahil Axess kartlarınızdan vereceğiniz otomatik ödeme talimatlarından 100 TL’ye varan chip-para kazanabilirsiniz. Bu cazip kampanyaya dair bütün detaylar aşağıdaki yazımızda.

Kampanya Detayları Nelerdir?

Bu kampanya 1.10.2017 tarihinde başlamış olan ve 31.10.2017 tarihine kadar devam edecek olan bir kampanyadır.

Kampanya kapsamında, otomatik fatura ödeme talimatı vereceğiniz bir fatura talimatı için 15 TL, üç fatura talimatı için 50 TL, altı ve daha fazla fatura talimatı için tam 100 TL chip-para kazanabilirsiniz.

Bu kampanyaya Axess kartınız, Axess exi26 kartınız ve Free asıl kartınız ile katılım sağlayabilirsiniz.

Kampanya kapsamında birden fazla kartınız varsa minimum bir talimatın Axess veya Free kartınızda olması gerekmektedir.

Bu kampanya müşteri bazındadır. Kampanyaya dahil olan kartlarınızla vereceğiniz tüm fatura ödeme talimatlarından en fazla 100 TL chip-para kazanabilirsiniz.

Kazandığınız chip-para 2.10.2017 tarihinde kartınıza yüklenecektir.

Kazanacağınız chip-para ödülü sadece yeni vereceğiniz otomatik ödeme talimatları için geçerlidir. Yani, eğer kredi kartınıza tanımlı daha önce verdiğiniz bir otomatik ödeme talimatını iptal edip yeniden talimat verdiyseniz kampanyaya katılamazsınız.

Aynı şekilde banka hesabınıza tanımlı daha önce verdiğiniz bir  fatura ödeme talimatını iptal edip kredi kartınızdan talimat verdiyseniz yine bu kampanyadan yararlanamazsınız.

Banka hesabından verilen talimatlar kampanya kapsamında değildir.

Eğer bu altı ay içinde verdiğiniz otomatik ödeme talimatını iptal ederseniz, kampanya kapsamında kazandığınız chip-paralar geri alınır.

Otomatik Ödeme talimatı verdiğiniz faturaların tahsilatının karttan yapılmışsa kazandığınız chip-para/mil puanlarınız  geri alınacaktır.

Axess kartınıza otomatik ödeme talimatı verilen faturalarınız için, faturanın ödenme tarihinden itibaren ödeme yapılana kadar günlük olarak faiz işletilecektir. Faiz oranı aylık net %1,84’tür.

Turkcell, Vodafone, Türk Telekom Mobil (Avea) operatörlerine ait cep telefonu faturaları, Teknosa Mobil faturaları ve Superonline faturalarınızdan faiz alınmaz.

Akbank’ın kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını vardır.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılmak için tek yapmanız gereken,  31 Ekim 2017’ye kadar Axess’in internet sitesinde bulunan ilgili kampanya sayfasında yer alan “kampanyaya katıl” butonuna tıklamaktır. Bunun dışında, “FATURAC” yazıp 4566’ya kısa mesaj göndererek de kampanyaya katılabilirsiniz. Gönderilen kısa mesajın ardından Akbank tarafından kayıt olduğunuzun bilgisinin verilmesinden sonra katılımınız gerçekleşir. Kampanyaya katılmak için gönderdiğiniz kısa mesajlar; operatör farketmeksizin 0,65 TL olarak ücretlendirilir. Otomatik ödeme talimatlarınızı Akbank Direkt İnternet, 444 25 25 Akbank Telefon Şubesi veya Akbank Şubelerinden verebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.