Kampanya Bulucu

2019 Düğün ve Çeyiz İçin En Cazip Mobilya Kampanyaları

Evlilik planı kuran çiftlerin en büyük hayallerinden bir tanesi, kendi zevklerine göre döşedikleri bir evde huzur içinde yaşamak. Evlilik hazırlığı içerisinde istedikleri gibi bir yuvayı en uygun bütçeyle kurmak için birçok mağaza dolaşan çiftler için, mobilya mağazaları uyguladıkları çeşitli kampanyalar ile bütçeyi zorlamayan alternatifler sunuyor. Düğün alışverişi mevsiminin geldiği şu dönemde de çeyiz seti mobilya kampanyaları, gelin ve damat adaylarını rahatlatmaya yönelik avantajlar içeriyor.

Evlenmeye karar veren çiftler için en masraflı kalemlerden birisi mobilya ve beyaz eşyadır. Dolayısıyla gelin ve damat adaylarının, konu ile ilgili tüm detayları sürecin başından itibaren düşünmesi ve bütçe ayarlamasını buna göre yapması gerekir.

Evlilik masraflarını karşılamak için kredi çekmeyi düşünüyorsanız 2019’un en avantajlı kredi kampanyalarını buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

10.000 TL ile Ne Alınabilir?

Düğün, tüm detaylarıyla çok geniş bir organizasyondur. Bu nedenle de bütçelerin çok net olarak belirlenmesi, ev kuran gençler arasındaki gerginliği azaltır. 10.000 TL bütçe ile düğün paketleri sunan birçok firma bulunuyor. En uygun mobilya kampanyaları için firmalar ile görüşülebileceği gibi, uygun fiyatlı mobilyalar için parça üzerinden satış yapan firmalar aracılığıyla keyfe göre bir kombinasyon da düzenlenebilir.

Vivense

İnternetten mobilya alışverişi konusunda önemli markalarında biri olan Vivense’in 10.000 TL bütçe ile alınabilecek 2 ayrı modelde çeyiz seti bulunuyor. Bu 2 ayrı model için de indirim, 2019 Şubat sonuna kadar devam etmektedir.

 • Mini Düğün Paketi: 8.180 TL’den 6.990 TL’ye inen pakette koltuk takımı, yemek odası ve yatak odası takımı bulunuyor. Paketin içeriğinde sol ya da sağ köşe koltuk, 1 gardırop, 1 bazasız karyola, 1 şifonyer, 2 komodinden oluşan yatak odası ve 4 sandalyeli masa mevcut.
 • Barça Düğün Paketi: 11.450 TL’den %18 indirimle 9.390 TL’ye gelen paketin içeriğinde 3+3+1 koltuk takımı, 1 gardırop, 1 bazasız karyola, 1 şifonyer, 2 komodinden oluşan yatak odası takımı ve 1 masa, 2 sandalye, 1 bench, 1 konsol ve aynadan oluşan yemek odası takımı mevcut.

Moda Life

Kendisini “Türkiye’nin Düğün Paketçisi” olarak lanse eden firmanın, en fazla 10.000 TL’lik bütçe için üç alternatifi bulunuyor. İndirim ve kampanyaların son tarihleri hakkında sitede bir bilgi yer almamaktadır.

 • Bianco Düğün Paketi: Fiyatı 11.990 TL’den 9.990 TL’ye indirilmiş olan pakette konsol, televizyon sehpası, 6 sandalyeli masa, üçlü koltuk, berjer, gardırop, şifonyer, komodin, başlık mevcut. Yatak ve baza hediye olarak verilirken müşterilere 24 ay da garanti süresi tanınıyor.
 • Platin Düğün Paketi: 9.870 TL’den %19 indirimle 7.970 TL’ye gelen pakette konsol, televizyon sehpası, 6 plastik sandalyeli masa, üçlü koltuk, berjer, gardırop, şifonyer, komodin, başlık mevcut. Avantaj koltuk takımı 3+3+1 şeklinde, yataklı ve sandıklıdır. Yatak ve baza hediye olarak verilirken 24 ay da garanti süresi tanınıyor.
 • Akça Düğün Paketi: 6.990 TL’lik pakette diğer paketteki ürün çeşitlerinin aynısı bulunuyor. Avantaj 3+3+1, yataklı ve sandıklı koltuk takımı ile birlikte yatak ve baza da hediyedir. Garanti süresi, diğer paketteki ürünlerle aynıdır.

İrfan Home

12 bin metrekarelik showroom’u ile Türkiye’nin en büyük mobilya mağazalarından birisi olan İrfan Home’de 10.000 TL’nin altında bir ücret ödeyerek satın alınması mümkün olan yalnızca 1 paket bulunuyor.

 • Açelya Düğün Paketi: 12.990 TL’den 6.990 TL’ye düşen düğün paketinde karyola, gardırop, şifonyer, iki adet komodin, 4 sandalyeli masa, konsol, TV ünitesi, 2 adet 3’lü koltuk ve 1 adet berjer bulunuyor. Düğün paketi fırsatı için son tarih verilmemiştir.

30.000 TL’ye Kadar Ne Alınabilir?

Mobilya alışverişi için 30.000 TL’ye kadar bütçe belirlenmiş ise doğal olarak alternatifler de artacaktır. Kimi firmalarda bütçe arttıkça ürün yelpazesi genişlerken kimilerinde ise aksesuarlar da pakete dahil edilir. Mobilyaların kumaş, kaplama, görünüm, tasarım olarak fiyata göre fark ettiği daha yüksek bütçeli düğün çeyiz mobilya takımları için indirimli fiyatlar oldukça avantajlıdır.

Vivense

30.000 TL’ye varan düğün paketlerinde çeşitli kampanyalar devam etmektedir.

 • Balat Düğün Paketi: 29.470 TL olan düğün paketinin, 28 Şubat’a kadar indirimli fiyatı 24.990 TL. Düğün paketinde kanepe takımı, yatak odası takımı, açılır masa ve 4 adet sandalye, 1 adet konsol bulunmaktadır.
 • Zümrüt Düğün Paketi: 19.370 TL olan düğün paketi, %7 indirimle 17.990 TL’ye satın alınabilir. Paket içeriği koltuk takımı, yemek odası takımı ve yatak odası takımı şeklindedir.

Moda Life

Çiftlere hesaplı düğün paketleri sunan firmalardan birisi olan Moda Life’da da çeşitli indirimlerle satışa çıkarılan düğün ve çeyiz mobilya paketleri, avantajlı rakamlarla alıcı buluyor.

 • Asil Düğün Paketi: 14.970 TL’ye satılmakta olan düğün paketi, indirimle 12.990 TL’ye geliyor. Yatak ve bazanın hediye edildiği pakete konsol, televizyon ünitesi, 6 sandalyeli masa, üçlü koltuk, berjer, gardırop, şifonyer, komodin, başlık ve puf dahildir.

İrfan Home

 • Anemon Düğün Paketi: 15.890 TL’lik paket, %20 indirimle yaklaşık 12.800 TL’ye satılıyor. Paketin içeriğinde karyola, gardırop, şifonyer ve iki adet komodin, yemek masası, 4 adet sandalye, aynalı konsol, 2 adet 3’lü koltuk ve 1 adet berjer bulunuyor.
 • Begonya Düğün Paketi: 24.800 TL’den yaklaşık 20.000 TL’ye inmiş olan düğün paketinde yatak odası, yemek odası takımları ve salon oturma grubu bulunuyor.
 • Frezya Düğün Paketi: 33.390 TL’den 26.749 TL’ye inmiş olan düğün paketi, avangard mobilya takımlarından oluşuyor.

Değişim Kampanyaları

Çeyiz ve düğün paketlerinin yanı sıra mobilyasını değiştirmek isteyen tüketiciler için de çeşitli kampanyalar mevcut. Eskiyi getir yeniyi al mobilya kampanyaları, birçok mobilya firması tarafından düzenleniyor. Kimi firmalarda, perakende satış fiyatı üzerinden yarı yarıya varan indirimler söz konusu.

Konfor Yatak

Konfor Yatak firması, tüm ürünlerde eskisini getiren tüketiciye yeni ürünü perakende fiyatı üzerinden %50’ye varan indirimle satıyor. Eskisini getir yenisini götür kampanyası, Şubat ayının sonuna dek devam etmektedir. Firma, değişim ürünlerini yakından görmek ve kampanya detaylarını öğrenmek için müşterilerini mağazalarına davet ediyor.

Yataş Yatak

2019 yılının başında duyurulan yatak değiştirme kampanyası ile eski yatağını getiren tüketiciye %60’a varan indirimin yanı sıra %10 KDV indirimi uygulanıyor. Yeni yatağı, 2018 perakende satış fiyatı üzerinden satın almak mümkün. Yataş Bedding mağazalarında kampanya, 31 Mart’a kadar devam ediyor olacak.

Eskidji Mobilya Kampanyaları

Ev alışverişinde bambaşka bir alışkanlık yaratan çarşı zinciri olan Eskidji Bazaar, 2004 yılında Eskidji Grup bünyesinde kurulmuştur. Şu anda İstanbul’da Yenibosna, Haramidere, Pendik, Avcılar’da ve Ankara, Kayseri, Gaziantep ve Edremit’te şubeleri bulunmaktadır. Hem spot hem de yeni üretim mobilyalar, Eskidji mobilya kampanyaları ile birleştirilerek avantajlı bir şekilde satın alınabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.