Kampanya Bulucu

D&R’dan Sanat Kampanyası

Sürekli olarak ürünlerinde indirim kampanyası duymaya alıştığımız marka ve mağazalar bazen sizi şaşırtacak kampanyalar yapabiliyorlar. Özellikle sanatseverler arasında nezih bir konuma sahip olan D&R, yine sizi sevindirecek bir kampanya yaptı. Dünyaca ünlü bir müzikal olan Broadway Müzikali’nin “Güzel ve Çirkin” müzikaline D&R Kart ile yüzde 15 indirimli gidebiliyorsunuz. Eğer siz de uzun zamandan beri bu oyunu görme hevesinde iseniz bu fırsatı mutlaka değerlendirmelisiniz.

Normal şartlarda 26 Ekim’e kadar yapılacak olan müzikalde, indirim ile alacağınız biletler sadece 19 Ekim’e kadar geçerli olacaktır. 19 Ekim’e kadar mutlaka indirimli bileti alıp kullanmanız gerekir. İndirim için alacağınız biletleri Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nin gişelerinden ya da www.zorlucenterpsm.com adresinden alabilirsiniz.

Bu kampanya kapsamında bir kişi tam 9 defa indirimli bilet alımı yapabiliyor. Almış olduğunuz bir tane indirim kodu ile tam 9 bilet alabilirsiniz. Eğer online işlemlerden alıyorsanız, bir kod ile bir kerede en fazla 2 adet bilet alabilir, diğer biletler için yeniden kod girmeniz gerekecektir.

Bu kampanyadan yararlanmak için gireceğiniz kodları da SMS yolu ile alabiliyorsunuz. Telefonların mesaj bölümüne DR yazıp, 7276’ya gönderdiğiniz zaman tarafınıza tek kullanımlık indirim şifresi gelecektir. Tabi bunun için daha önce telefonunuzdan aktivasyon yaptırmış olmanız gerekir. Eğer Aktivasyon yapmadı iseniz, D&R broşürlerine bakarak yapabilirsiniz.

D&R Güzel ve Çirkin Müzikali Bilet İndirimi kampanyasının detayları şu şekilde:

  • Kampanya 19 Ekim 2014 tarihe kadar Zorlu Performans Sanatları Merkezi gişeleri veyahttp://www.zorlucenterpsm.com/tr sitesinden alınacak olan “Beauty and the Beast” müzikali indirimli bilet alışverişi için geçerlidir. Kampanya sadece 8 Ekim – 19 Ekim 2014 tarihleri arasındaki gösteriler için geçerlidir.
  • Kampanya kapsamında bir kişi için sadece bir defa ve en fazla 9 kişilik bilet alımında %15 indirim hakkı olacaktır. Bir indirim kodu ile en fazla 9 bilet alınabilir. Online işlemlerde tek seferde 2 bilet alınmaktadır. Daha fazla bilet almak için şifrenizi tekrar girmeniz gerekmektedir.
  • Zorlu Performans Sanatları Merkezi gişelerinde veyahttp://www.zorlucenterpsm.com/tr sitesinde %15 indirimden faydalanabilmek için DR yazıp 7276’ya kısa mesaj (SMS) göndermek gerekmektedir. SMS gönderim ücretini her müşteri kendisi karşılayacaktır. Kısa mesaj ile kampanyaya katılım operatörünüz tarafından bir kısa mesaj (SMS) olarak ücretlendirilmektedir.
  • 7276’ya gönderilen SMS’ten sonra eğer SMS gönderilen ilgili GSM numarası ile daha önce Paro’da aktivasyon yapılmışsa, indirim şifresi tek kullanımlık olacak şekilde gönderilecektir.
  • Aktivasyonu olmayan GSM numaralarının D&R mağazalarındaki broşürlerden bilgi alarak veyahttps://www.paro.com.tr/ adresinden ilgili GSM numarası ile aktivasyon yapılması gerekmektedir. Her GSM numarasına bir tane indirim şifresi verilecektir.
  • Kampanyadan faydalanmak için Zorlu Performans Sanatları Merkezi gişelerinde indirim kodunun gişe personeline iletilmesi yeterlidir.http://www.zorlucenterpsm.com/tradresinde ise indirim şifresinin ilgili ekrana girilip biletin indirimli tutarı görüldükten sonra satınalma işleminin gerçekleştirilmesi gerekmektedir.
  • İndirim şifresinin gönderildiği SMS’in ücreti D&R tarafından karşılanmaktadır.
  • Bu kampanyada en fazla 5.000 bilet %15 indirim ile satılacaktır. Biletlerde iade ve değişiklik yapılamaz. Diğer indirim ve kampanyalarla birleştirilemez. Zorlu Performans Sanatları Merkezi kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.