Kampanya Bulucu

D&R’dan Dominos Menüsü!

Domino’s ve D&R Web Mağazaları Kampanyası ile okumak artık daha da keyifli.. Kültür, sanat ve eğlence dünyasının en iyilerinden olan, kitaptan müziğe, hobiden oyuna, dergi, oyuncak, hediyelik eşyalar ve birçok geniş yelpazeye sahip olan D&R, hızlı teslimatı, hemen hemen aranılan her kitabı temin eden kaliteli ve güvenilir alışverişin adresi. Aynı zamanda Dünya çapındaki başarısı göz ardı edilemeyecek olan Domino’s da hijyenik, güvenli, lezzetli ve benzersiz tatlarıyla müşterilerinin siparişlerine anında cevap verme özelliğine sahip. Bu iki başarılı firma hizmet gücünü “D&R’dan Domino’s Menüsü” kampanyası ile birleştirdi.

Kampanyanın Avantajı Nedir?

Benzersiz lezzeti ve sunduğu çeşit zenginliği ile adeta pizzanın yaratıcıları olan İtalyanları bile kıskandıran Domino’s pizza, kendisi gibi zirvede yer edinmiş kitap mağazası olan D&R ile oldukça keyifli ve leziz bir anlaşma yaptı. Kampanya, D&R’dan yapılan alışveriş tutarına göre değişen, tek kişilik, orta boy ve büyük boy pizzalarda indirim avantajları sunuyor.

www.dr.com.tr den yapacağınız 50 TL ile 99 TL arasındaki alışverişinize,  Domino’stan Tek Kişilik Paketos29.90 TL yerine 17.00 TL, 100 TL ve üzeri tutarındaki alışverişinize, Orta Boy İnce Cazip Domino’s + Büyük Boy İnce Cazip Domino’s + 1 Litre Coca-Cola – 88,88 TL yerine 36,00 TL indirimlerle sahip olabilirsiniz.

Kampanya Hangi Tarihe Kadar Geçerlidir?

D&R ve Dominosun ortak anlaşması olan “D&R’dan Domino’s Menüsü” kampanyası 7 Ağustos 2017 tarihinde başlayıp 7 Eylül 2017 tarihine kadar geçerli olacaktır.

Kampanyadan Nasıl Faydalanabilirim?

“D&R’dan Domino’s Menüsü” kampanyasından yararlanmak için ve okurken ağzınız tatlansın istiyorsanız bu kampanya tam size göre. Bunun için:

  • D&R kitap mağazasının internet adresi www.dr.com.tr den yapacağınız online alışverişlerde harcadığınız tutara göre yine www.dominos.com.tr de vereceğiniz siparişlerde kullanmak üzere indirim kazanacaksınız.
  • Alışverişiniz sonunda sonuç ekranında verilen kodu www.dominos.com.tr de ve mobil cihazınıza indirdiğiniz Domino’s Pizza Türkiye uygulaması üzerinden vereceğiniz siparişlerde kullanabilirsiniz. Bu kodlar, alışveriş sonunda ayrıca e-mail adresinize de gönderilecektir.
  • Kampanya sadece internet üzerinden yapılan işlemlerde geçerlidir. Yani D&R mağazasından alışveriş yaptığınızda herhangi bir kampanya kodu kazanmamış olacaksınız. Veya D&R online alışverişte kazanmış olduğunuz indirim kodunu Domino’s mağazalarında ya da Telefonla siparişlerde kullanamayacaksınız.
  • D&R’dan yaptığınız alışverişiniz sonrası aldığınız bu kodu, Pizza siparişinde kullanmak için internet adresinden giriş yaparak istediğiniz menüyü seçmeden önce kampanyalar sayfasına giderek D&R kampanyası bölümü seçerek indirimden yararlanabilirsiniz.

Kampanyanın Diğer Koşulları Nelerdir?

  • Kampanya kodları tek kullanımlıktır.
  • İndirim kodları para ile satılamaz veya paraya çevrilemez, başka bir kampanya ile birleştirilemez.
  • D&R’dan Domino’s Menüsü” kampanyası kapsamında herhangi bir değişiklik yapma hakkı Domino’s ve D&R’da saklı şekildedir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.