Kampanya Bulucu

D&R Yaz Sezonu Kitap İndirimleri Başladı

Türkiye’nin lider mağazalarından birisi olan D6R, kitap okuma tutkunları için özel fiyatlarını internet üzerinde resmi olarak paylaşıyor.

D&R internet şubesinden kitap alımlarınızda %70’e varan büyük indirimler siz değerli müşterileri bekliyor. Üstelik sürpriz hediyeler ile birlikte.

An itibari ile resmi internet sitesinde tamı tamına 43403 adet kitap indirimli fiyatları ile siz değerli müşterilerin beğenisine sunulmuş durumda.

Aynı zamanda ürünleri indirimli bir şekilde alabilmek için D&R resmi internet sitesine kayıtlı müşteri olma zorunluluğunuz var.

Ödemelerinizi kredi kartı ile online olarak güvenilir bir şekilde yapabilirsiniz. Aynı zamanda hobi ürünlerinde de çok ciddi indirimler sizleri bekliyor olacak.

İndirimli ürünlerde alım sınırı yoktur. Dilediğiniz kadar indirimli ürün sipariş edebilme şansına sahip olabileceğinizi unutmayın.

D&R mağazalarında internet sitesindeki indirimleri bulamayabilirsiniz. İnternet, sizlere özel olarak sunulmuş fırsatlar ile online alışveriş kavramını yaygın hale getirmek için var.

ETİKETLER: ,
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.