Kampanya Bulucu

DR mağazalarında 50 TL DR Bonus!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“DR mağazalarında 50 TL DR Bonus!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri dahilinde kampanya kapsamında belirtilmiş olan kredi ya da banka kartlarından birini kullanarak D&R mağazalarına giderek tek seferde 150 TL ve üzeri alışveriş yapacak olan kişilere kampanya kapsamında belirlenmiş olan tarihe kadar D&R mağazalarında kullanabilecekleri 50 TL değerinde D&R Bonus hediye edilir!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin 26 Temmuz ve 31 Temmuz 2017 tarihleri arasında D&R mağazalarından alışveriş yapması gerekir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kart sahiplerinden yalnızca Bonus Genç, Bonus Flexi ve Flexi kart sahiplerinin kampanyaya katılmak için kısa mesaj göndermesi gerekirken diğer kart sahiplerinin ilave olarak herhangi bir şey yapmasına gerek olmaz. Bunun için kampanya kapsamında herhangi bir miktarda harcama yapılmadan önce kampanya kapsamında kullanılacak olan kredi ya da banka kartının bağlı olduğu ve banka sisteminde kayıtlı olan cep telefonu numarası üzerinden EVET D&R yazdıktan sonra bir adet boşluk bırakıp karta ait numaranın son 6 hanesinin yazılarak 3340’a kısa mesaj gönderilmesi gerekir. Kampanya kapsamında atılacak olan her bir kısa mesaj için kullanılmakta olan GSM operatörü tarafından belirlenmiş olan kısa mesaj ücreti ile ücretlendirilirsiniz.

Kampanyaya Hangi Kartlar Dahil Edilmiştir?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin Bonus, Money Bonus, Bonus Genç, Bonus Amex ya da Paracard ile birlikte kısa mesaj yolunu kullanarak katılmaları koşulu ile Bonus Flexi, Bonus Genç ve Flexi kartlarını kullanarak D&R mağazalarından alışveriş yapması gerekir.

Kampanyaya Hangi Kartlar Dahil Edilmemiştir?

Kampanyaya Miles and Smiles kredi kartı, ticari kart kullanımları, American Express Card, Türkiye Ekonomi Bankası Bonus, Denizbank Bonus, ING Bank Bonus, Şekerbank Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, American Express Business Card, Miles and Smiles Business kredi kartı, PTT Bonus, Abank Bonus, Burgan Bank Bonus, Fibabanka Bonus, Tekstilbank Bonus, Deniz Bonus Business ve Türkiye Ekonomi Bankası Bonus Business kartları ile yapılacak olan alışverişler dahil değildir.

Kazandığım Bonusları Hangi Tarihler Arasında Kullanabilirim?

Kampanya koşullarını yerine getirerek kazanmış olduğunuz D&R Bonus puanlarını D&R mağazalarından yapacağınız bir sonraki alışverişte 5 Ağustos 2017 tarihine dek kullanmanız mümkün olacak olup bu tarihe dek kullanılmayacak olan tüm D&R Bonuslr kartınızdan kalıcı ve geri döndürülemez bir şekilde geri alınır.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Kampanya kart bazında değil müşteri bazında düzenlenmiş olup her bir kart sahibi kampanyadan en fazla bir defa faydalanabilecek ve kampanya kapsamında en fazla 50 TL değerinde D&R Bonus kazanabilecektir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Sanal kart ve kontör kart kullanılarak yapılacak olan alışverişler kampanyaya dahil edilmez.

Kampanya kapsamında Bonus kazanımı tüm alışverişlerde geçerli olur.

Kampanya kapsamında kazanılacak olan Bonuslar dergi ve elektronik alışverişlerinde kullanılamaz.

Flexi kartlarını kullanarak kampanyaya dahil olacak olan kişiler için belirlenmiş olan ücretler ve kampanya ile ilgili detaylar farklılık gösterebilecek olduğu için en uygun bilgilere Flexi resmi internet sitesi olan ww.flexi.com.tr sitesi üzerinden ulaşmanız en doğrusu olacaktır.

Ek kartlar kullanılarak yapılacak olan alışverişler kampanyaya dahil edilmiştir.

Kampanyaya yalnızca D&R mağazalarından yapılacak olan alışverişler dahil edilmiş olup sanal mağaza üzerinden yapılacak olan alışverişler kampanyaya dahil edilmez.

Kampanya kapsamında yapılacak olan alışverişlerin iadesinin ya da iptalinin gerçekleşmesi halinde kazanılan D&R Bonus da geri alınır.

Kampanya ile ilgili detaylı bilgilere ulaşmak isteyen kişilerin Bonus resmi internet sitesi olan www.bonus.com.tr sitesini ziyaret etmesi gerekir.

Garanti Bankası ve D&R önceden fiili olarak haber verme gereği duymadan kampanya ile ilgili belirlemiş oldukları koşulların bir kısmını ya da tamamını değiştirme ya da kampanyayı tamamen durdurma haklarını saklı tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.