Kampanya Bulucu

Doping İnternet’ten Üniversitelilere İnternet 49,99 TL

İnternet sağlayıcıların yapmış oldukları internet kampanyaları kullanıcılara pek çok avantaj sağlıyor. Şimdi Doping kampanyaları ile üniversite öğrencileri limitsiz interneti oldukça avantajlı fiyatlarla alabiliyorlar.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya ile kampanya tarihleri arasında başvuran müşteriler 8 Mbps hıza sahip olan ve 50 GB adil kullanım kotasına sahip olan ADSL interneti ayda 71 TL yerine 49,99 TL’ye alabilirsiniz. Üstelik ilk 1 ay da internet ücretsiz olarak sunulacaktır. Ayrıca 48 TL olarak alınan aktivasyon ücreti de alınmayacaktır.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya sadece yeni müşteriler için geçerlidir. Mevcut Doping müşterileri bu kampanyadan yararlanamazlar. Ayrıca kampanya sadece üniversite öğrencileri içindir. Öğrenci olmayanlar da bu kampanyadan yararlanamazlar. Kampanya için 24 aylık taahhüt verilmesi zorunludur.

Bu kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya sadece Doping internet başvuru noktalarından başvuru yapılabilir. Kampanyadan yararlanabilmeniz için 24 aylık bir taahhüt vermeniz zorunludur. Ayrıca başvuru sırasında öğrenci belgesi ya da öğrenci kimliği fotokopisinin ibrazı da zorunludur. Bu şekilde kampanyaya başvuru yapabilirsiniz.

Bu Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

16 Eylül tarihinde başlayan bu kampanya 30 Kasım 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında başvuru yaparak kampanyaya katılabilir. Bu tarihlerin dışında yapılan başvurularda kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

24 Aylık Taahhüdü Bozarsam Ne Olur?

Kampanya kapsamında vermiş olduğunuz taahhüdü, süresi bitmeden bozarsanız o tarihe kadar yararlanmış olduğunuz indirimlerin ve ücretsiz hizmetlerin tamamı son faturaya yansıtılacaktır. Eğer kalan ayların toplam tutarı bu bedelden daha düşük olursa sadece kalan ayları da ödeyebilirsiniz. Aboneliğinizi iptal etmeniz ya da daha düşük bir pakete geçmeniz halinde taahhüt bozulmuş sayılır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.