Kampanya Bulucu

Dominos Pizza akaryakıt hediye kampanyası

Dominos Pizza hem karnınızı hemde arabalarınızı doyurmak amacıyla yeni bir kampanya başlattı. Dominos Pizza internet sitesinden yapacağınız alışverişlerden hediye de kazanabiliyorsunuz. Akaryakıt kampanyasından faydalanmak isteyen müşteriler Dominos Pizzalarda Coca Cola da bulunan siparişlerinde sepet miktarları 100 TL’yi bulursa 10 TL değerinde anlaşmalı Petrol Ofisi’lerinden akaryakıt hediye kazanacaklardır. Mobil yani cep telefonları üzerinden kampanyaya katılmak isteyen müşteriler Dominos Mobil’i indirebilirler, Android işletim sistemi için Google Play Store üzerindeki arama kutucuğuna Dominos Pizza yazdıktan sonra karşılarına gelen indirme sayfasındaki yeşil ile belirtilmiş olan “İNDİR” butonuna tıklamaları yeterli olacaktır. İOS işletim sistemi için ise  Apple Store üzerindeki arama kutucuğuna Dominos Pizza yazdıktan sonra karşılarına gelen indirme sayfasındaki yeşil ile belirtilmiş olan “İNDİR” butonuna tıklamaları yeterli olacaktır. Kampanyadan faydalanmak isteyen müşteriler Dominos’un resmi internet ya da Mobil uygulamaları üzerinden 1 ya da daha fazla sipariş sonucunda sepetlerinde 100 TL değerinde sipariş bulundukları taktirde Anlaşmalı Petrol Ofislerinde geçerli 10 TL değerinde hediye akaryakıt kazanacaklar.  100 TL’lik alışveriş tutarına aynı gün veya farklı günlerde verilen tek ya da birden fazla sipariş ile ulaşılabilir. Ancak müşterilerin vereceği her bir sipariş minimum 30 TL olmalıdır ve her bir sipariş en az 1 TL’lik Coca-Cola içeceklerinden birini (Coca-Cola, Coca-Cola Zero, Coca-Cola Light, Sprite, Fanta) içermelidir.
Toplam harcama tutarı 100 TL’ye ulaşan müşteri 1 adet kupon kazanır.
Her müşteri 1 günde yalnızca 1 adet kupon kazanabilir.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Bu kampanya 20 Mart 2018 ile 19 Haziran 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Bu tarihler arasında ve kampanya geçerlilik koşullarını eksiksiz bir şekilde gerçekleştiren müşteriler kampanya kapsamında geçerli 10 TL değerinde akaryakıt kazanacaklar.

Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir?

  • Kampanya kapsamında kazanılan akaryakıt hediyesini kod alarak aldıktan sonra Petrol ofisinin ilgili sitesine girerek Ad Soyad, Araç Plakası Telefon Numarası ve kampanya kapsamında verilen Kod bilgilerini eksiksiz bir şekilde girdikleri taktirde 10 TL lik akaryakıt kartına yüklenecektir.
  • Petrol Ofisi kampanyada değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma haklarını saklı tutar.
  • Dominos Pizza kamapnyada değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma haklarını saklı tutar.
  • Kampanya kapsamında herhangi bir şekilde problem ya da dileğiniz var ise Dominos’un resmi internet sitesi üzerinde yer alan Müşteri iletişim formunu doldurarak Dominos ile iletişme geçebilirsiniz.
  • Kampanya kapsamında daha fazla bilgi almak için Dominos ya da Petrol Ofisi müşteri hizmetleri numaraları yolu ile iletişme geçebilirsiniz.
  • odların gönderiminden itibaren 1 ay içinde www.petrolofisindekazaniyorum.com/Dominos websitesinden kayıt olunması gerekmektedir.
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.