Kampanya Bulucu

Doğuş Otomotiv Araçlarına BP’den Yüzde 3 Hediye Yakıt

Dünyaca ünlü birçok otomobil markasının Türkiye’de Distribütörlüğünü tapan Doğuş Otomotiv, şimdi kendisine bağlı markalarda oldukça avantajlı bir akaryakıt kampanyası düzenliyor. Bu Doğuş Otomotiv kampanyaları ile artık BP’den alacağınız her yakı alışverişlerinde hediye akaryakıt kazanabileceksiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu BP kampanyaları ile Doğuş Otomotiv’e ait olan Volkswagen, Scania, Audi, Porsche ve Skoda bireysel binek araçlarda, aynı zamanda Volkswagen ticari araçlarda BP Club Programı kapsamında BP istasyonlarından alacağınız her akaryakıt alışverişi ile %3 hediye yakıt kazanacaksınız. Üstelik süresiz olarak devam edecek.

Bu Kampanyaya Kimler Katılabilir?

Öncelikle bu kampanyadan faydalanabilmeniz için yukarıda bahsedilen araç marka ve modellerinden birine sahip olmanız gerekir. Yani binek ve bireysel araçlarda Volkswagen, Scania, Audi, Porsche ve Skoda marka, ticari araçlarda da sadece Volkswagen marka arqaca sahip olmanız gerekiyor. Daha sonra da BP Club Card kullanmanız gerekiyor. Eğer bu karta sahip değilseniz BP istasyonlarından temin edebilirsiniz.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanabilmek için ilk olarak yukarıda bahsedilen markalarda araca ve BP Club Card’a sahip olmanız gerekir. Eğer bunlara sahipseniz kampanyaya kayıt için telefonunuzun mesaj bölümüne plakanızı yazarak 3212’ye göndermeniz gerekir. Plakanız ve telefon numaranız Doğuş Otomotiv veri tabanından kontrol edilerek size bir onay mesajı gönderilecektir. Bu onay mesajından sonra kampanyanın faydalarından yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya için herhangi bir süre sınırlaması yapılmamıştır. Kampanya iptal olmadığı sürece bu kampanyadan sürekli olarak yararlanabilirsiniz. Fakat hem Doğuş Otomotiv, hem de BP haber vermeksizin bu kampanyanın koşullarını değiştirebilir ya da kampanyayı sonlandırabilir. Kampanya ile ilgili daha fazla detaya www.dogusotomotiv.com.tr/bp adresinden ulaşabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.