Kampanya Bulucu

Doğtaş Mobilyada İlk Takıma Yüzde 25, İkinci Takıma Yüzde 50 İndirim Fırsatı

Birbirinden güzel ve özel koleksiyona sahip Doğtaş’ın muhteşem kampanyaları son bulmadan mutlaka faydalanın. Size en yakın Doğtaş mağazasına uğrayın ve evinizi bu şık mobilyalarla en baştan dekore edin. Üstelik dilediğiniz ürünü % 25 indirimle alıyorsunuz. İki takım almak istiyorsanız dilediğiniz 2. ürün %50 indirimle satılıyor size. Üstelik bir de ödeme kolaylığı sağlanıyor ve 9 ay taksit imkanı size sunuluyor.
31 Mart 2015 tarihine kadar geçerli olacak kampanyada, indirim oranları takım alışverişlerinde geçerlidir. Fırsat ürünleri bu kampanya ile birleştirilemez.

Bir diğer kampanya ise Bohemia başlık ve baza alan herkese aşk yatağı Lovely % 50 indirimli üstelik aşk yastığı da hediye.

Kampanyalar bunlarla sınırlı değil. Şubat ayının özel indirimli ürünlerini gördünüz mü? Bu şık mobilyaları incelemeden evinizi döşemeyin ve Şubat ayı bitmeden şubat ayının özel fırsatlarından faydalanın. Şubat ayının indirimli ürünlerini sizler için araştırdık ve şubat ayının indirimli ürünlerini resimleriyle birlikte aşağıda yayınladık.

doğtaş seridoğtaş seri 2

Doğtaş Mobilya kurumsal iletişim adresleri: 444 34 87

Adres: Fabrika Bandırma yolu 5 km Biga/ Çanakkale

Telefon: 0286 316 98 60 (5 hat)

Doğtaş iletişim bilgilerinden müşteri temsilcileriyle iletişime geçip her türlü sıkıntılarınızı halledebilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.