Kampanya Bulucu

Doğalgaz Faturası Ödemelerine Ücretsiz 3 Taksit!

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya sayesinde İGDAŞ veznelerinden ya İGDAŞ resmi internet sitesi üzerinden yapacağınız Doğalgaz faturası ödemelerini herhangi bir ek ücret ödemeden 3 taksite bölerek, harcamalarınızı aylara bölebilirsiniz!

Bu Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Doğalgaz Faturası Ödemelerine Ücretsiz 3 Taksit! kampanyası 15 Ekim 2016 tarihi ile 31 Mayıs 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır!

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılmak isteyen diğer bankaya ait Bonus kartlara sahip olan kişilerin kampanyaya katılmak için yapması gereken farklı şeyler bulunmaktadır.

“GAZ” yazdıktan sonra Deniz Bonus sahiplerinin 3280 numarasına, Türkiye Ekonomi Bankası Bonus sahiplerinin 4616 numarasına ve Abank Bonus kartı sahiplerinin 4055 numarasına kısa mesaj göndermesi gerekmektedir.

Bununla birlikte ING Bonus kart sahipleri kampanyaya katılmak için “BOL GAZ” yazmalı ve 2205 numarasına kısa mesaj göndermelidir.

Fibabanka Bonus kartına sahip olan kişilerin bu kampanyaya katılmak için herhangi bir şey yapmasına gerek yoktur.

Kampanyaya American Express Business ve American Express Card’ları ile katılmak istiyorsanız bunu sadece İGDAŞ veznelerini kullanarak yapabilirsiniz.

Bonus Genç, Bonus Flexi ve Flexi kartına sahip olan kişiler ilk harcamalarından önce “EVET GAZ” yazdıktan sonra bir adet boşluk bırakarak karta ait son altı haneyi girerek “3340” numarasına kısa mesaj yollamalıdır.

Bununla birlikte Bonus Flaş uygulaması üzerinden “HEMEN KATIL” seçeneğine basarak da kampanyaya katılmanız mümkün olacaktır.

Kampanyaya Katılımı Nasıl İptal Edebilirim?

Bonus Genç, Bonus Flexi ve Flexi kartı sahipleri kampanyaya katılmalarına rağmen bu kampanyayı iptal etmek istiyorlarsa “IPTAL GAZ” yazdıktan sonra kartlarına ait son 6 haneyi girmeli ve ardından 3340 numarasına kısa mesaj göndermelidir.

Kampanya Kapsamına Hangi Kartlar Dahildir?

Bu kampanyaya Money Bonus, Bonus Genç, American Express, Bonus, American Express kartları, Miles & Smiles kartları, Miles & Smiles Business, Easy, Express Business ve Bonus American Express, Flexi ve ING Bonus, Fibabanka Bonus, TEB Bonus, Deniz Bonus ile ABank Bonus kartları ile katılım gösterebilirsiniz.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Kampanyaya katılmak için ödeme yapmadan önce kampanyaya katılmanız gerekmektedir.

Taksitlendirme kısa mesaj gönderiminden bir sonraki gün gerçekleşir.

Kampanyaya katılmak için kısa mesaj gönderen Avea Aboneleri katma değer vergisi ve özel iletişim vergisi dahil olmak üzere 0,60 TL, Turkcell aboneleri 0,65 TL, Vodafone aboneleri ise 0,415 TL ödeyecektir. Garanti bankası geri dönüş mesajlarını karşılamaktadır.

Kampanyaya kısa mesaj yoluyla katılacak olan kişilerin kartları ile eşleştirilmiş numaralar üzerinden kısa mesaj yollamaları gerekmektedir.

Garanti Bankası tarafından bu kampanyaya ilişkin herhangi bir değişiklik ya da kampanyayı doğrudan sonlandırma hakkı saklı tutulmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.