Kampanya Bulucu

Dikkat Çocuk Var Kulübüne Kayıt Olan Herkese Aygaz Otogaz’dan 10 TL Yakıt Hediye

Dikkat Çocuk Var Kulübü, sosyal açıdan sağladığı faydaların yanı sıra şimdi kulübe üye olan müşteriler bir takım avantajlar da elde ediyor. Bu Paro kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Dikkat çocuk Var kulübüne üye olduğunuzda Aygaz Otogaz’dan hediye yakıt kazanabilirsiniz.

Bu kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Aygaz kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Paro güvencesi ile hizmet veren Dikkat Çocuk Var Kulübüne üye olan herkes Aygaz Otogaz istasyonlarında geçerli olan 10 TL’lik hediye yakıt kazanıyor. Bu kampanya ile ilk 50 TL’lik yakıt harcamasında 5 TL hediye, ikinci 50 TL’lik yakıt harcamasında da yine 5 TL hediye yakıt verilecektir.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya Paro müşterisi olan ve Dikkat Çocuk Var kulübüne üye olan herkesin katılımına açıktır. Bu kulübe üye olabilmeniz için 0 ile 6 yaş aralığında bir çocuğunuzun olması gerekmektedir. Bu şartları sağlayan herkes bu kampanyadan yararlanabilme şansı yakalayacaktır.

Kampanyaya Nasıl Kayıt Olabilirim?

Bu kampanyaya kayıt olmanız için 0 ile 6 yaş arasında ki çocuğunuzun varlığını ispatlayabilmek maksadı ile çocukların nüfus cüzdanı ya da doğum belgelerini Paro’ya iletmeniz gerekmektedir. Bu belgelerden birinin fotokopisini 444 72 76 numaralı Paro Çağrı Merkezine iletmeniz gerekmektedir. Bunun yaparak kampanyaya kayıt olabilirsiniz.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

10 Eylül tarihinde başlayan bu kampanya 31 Ekim 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerin bu tarihler arasında kampanyaya kayıt olması gerekmektedir. Kayıt olan müşteriler de 30 Kasım 2015 tarihine kadar hediye yakıtları kullanmalıdır. Kampanya katılacak olan ilk 500 kişi ile sınırlıdır. Bu sayı dolduğunda kampanya otomatik olarak duracaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.