Kampanya Bulucu

Digiturk’ten Super Paket ve Limitsiz İnternet Ayda 59,99 TL

Günümüzün iletişim ihtiyaçları arasında en önemlilerinden olan internet ve TV’yi aynı anda çok uygun fiyata alabilirsiniz. Şimdi Digiturk kampanyaları ile hem Super Paket’i hem de Turkcell Superonline limitsiz interneti ayda sadece 59,99 TL’ye alabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu ortak Digiturk ve Turkcell Superonline kampanyaları ile şimdi ayda sadece 59,99 TL ödeyerek hem fiber ya da ADSL limitsiz internet paketi, hem de Digiturk Super Paketi alabilirsiniz. Her ay 70’i yeni olmak üzere toplamda 700 film ve belgesel sunan bu paketten sevdiğiniz dizi ve filmleri internet aracılığı ile izlediğinizde internet kotanız da etkilenmeyecek.

Bu Kampanyadan Kimler Faydalanabilir?

Bu kampanyadan hem yeni hem de mevcut Digiturk üyesi müşteriler yararlanabilir. Aynı şekilde yeni ve mevcut Turkcell Superonline müşterileri de kampanyadan faydalanabilir. Kampanya herkesin katılımına açıktır. Tabi kampanyanın geçerli olabilmesi için, başvurmuş olduğunuz yerde Turkcell Superonline altyapısının da bulunması gerekmektedir.

Bu Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirim?

Kampanyadan yararlanmak için Digiturk bayisine giderek başvurmanız gerekmektedir. Ya da 0212 473 73 73 numaralı çağrı merkezinden de başvuru yapabilirsiniz. Kampanya için hem Digiturk, hem de Turkcell Superonline da 24 ay boyunca kalma sözü vereceğiniz taahhütname imzalanması gerekmektedir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerli Olacak?

Bu kampanyaiçin belirlenen son başvuru süresi 30 Eylül 2015’tir. Bu tarihe kadar başvurmayan müşteriler bu kampanya şartlarından faydalanamazlar. Kampanya da katılan kişi sınırı bulunmadığı için belirtilen tarihe kadar başvuru yapabilirsiniz. Fakat hem Digiturk, hem de Turkcell Superonline bu kampanyanın koşularını değiştirme ya da kampanyayı sona erdirme hakkına sahiptir.

Taahhüdü Bozarsam Ne olur?

Kampanya boyunca yararlanmış olduğunuz indirimleri tamamı ve ücretsiz olarak yararlandığınız hizmetlerin tamamı son faturanıza yansıtılır. Eğer kalan ayların taksit sayısı bu bedelden daha düşük ise, sadece kalan ayların tutarını ödeyebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.