Kampanya Bulucu

Digiturk’ten Giriş Paketi + Spor Extra Paketi İlk 3 Ay 19,90 TL

Digiturk kampanyaları, TV algısını değiştirip, çeşitlendirmeye devam ediyor. Şimdi Digiturk’e gelip giriş paketi ve Spor Extra paketi almış olduğunuzda ilk 3 ay sadece 19,90 TL ödüyorsunuz. Geriye kalan aylarda ise ayda 32,90 TL’den paketinizi kullanmaya devam edeceksiniz.

Kampanyanın Avantajları Nelerdir?

Bu kampanya ile giriş paketi kanallarının yanı sıra İngiltere Premier Ligi, Türkiye Basketbol Ligi, Turkish Airlines EuroLegue, Brezilya ve Rusya liglerinin yanında Wimbledon Tenis Turnıvası’nı izleyebileceksiniz. Üstelik yetişkin kanalları da paket kapsamı ile hediye ediliyor.

Kurulum Nasıl Olacak?

Bu kampanya kapsamında 12 ay taahhüt vererek abonelik yaparsanız herhangi bir kurulum ücreti alınmayacaktır. Fakat 25 TL aktivasyon ücreti faturanıza yansıyacaktır. Eğer bulunmuş olduğunuz binada zaten Digiturk Çanak anteni bulunuyorsa, başka bir tane eklenmez ve ona bağlantı yapılır.

Uydu Alıcısı Ücretli Midir?

Bu kampanya ile tarafınıza herhangi bir uydu alıcısı ücreti yansımayacaktır. Mülkiyeti Digiturk’e ait olan bir uydu alıcısı sizin kullanımınıza tahsis edilecektir. Kullanmış olduğunuz süre boyunca bu uydu alıcısı Digiturk garantisi altında olacaktır ve arızalanması durumunda değiştirilecektir.

Verdiğim Taahhütten Önce Paketten Çıkarsam Ne Olur?

Taahhüdü bozmanız durumunda, o tarihe kadar size yapılmış olan indirimlerin tümü son faturanıza yansıtılacaktır. Bunun yanı sıra kampanya kapsamı gereği alınmayan kurulum bedeli gibi ücretler de son faturanıza yansıtılacaktır.

12 Ay Sonra Paket ne Olacak?

Kampanya bitmiş olduğunda, o zamanda bulunmuş olduğunuz paketlerin ücretleri ne ise o fiyat faturalandırmaya devam edeceksiniz. Eğer dilerseniz 0212 473 73 73 telefon numarasını arayarak paketinizi değiştirebilir, başka bir kampanyadan yararlanabilir ya da detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirim?

Digiturk çağrı merkezini arayarak kampanyadan yararlanmak istediğinizi söyleyebilirsiniz. Daha sonra kurulum ve diğer işlemler için evinize gelecek ve işlem yapacaklarıdır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.