Kampanya Bulucu

Digiturk’ten Engelli, Gazi ve Şehit Ailelerine Özel Yüzde 50 İndirim Kampanyası

Digiturk, toplum için önemli kesim olan engelliler, gaziler, şehit yakınları, vazife mamulleri ve eşleri için özel bir kampanya başlattı. Bu kampanya ile Digiturk üyeliklerinden ve yararlanılacak paketlerden indirimli olarak faydalanabileceksiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya ile Digiturk’e başvuran engelli, gazi, şehit yakınları, vazife mamulleri ve aileleri Digiturk kampanyalarından %50 indirimli olarak faydalanabilecek. Bu kampanya kapsamında Giriş paketi ve bunun üzerine 3 keyif paketini almış olduğunuz zaman ayda sadece 16 TL ödemeniz yeterli olacaktır. Ayrıca kurulumdan da hiçbir ücret alınmayacaktır.

Bu Kampanyadan Kimler Faydalanabilir?

Bu Digiturk kampanyalarından sadece engelli ya da gazi olan vatandaşlar, şehit yakınları ve görev mamulleri yararlanabilir. Bu kişiler durumlarını ispatlayacak kimlik kartı ya da rapor ile başvuru yapmış olduğu zaman bu kampanyadan faydalanabilecek.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya için belirlenen son başvuru süresi bulunmuyor. Bu nedenle bu kampanya şuan için daimi olarak belirlenmiştir. Yani şartları sağlayan herkes istediği zaman bu kampanyadan faydalanabilir. Öte yandan Digiturk bu kampanyanın koşullarını değiştirme ve kampanyayı bitirme hakkını da elinde tutar.

Kampanya Kapsamında Ödemem Gereken Başka Bir Şey Var Mı?

Bu kampanya ile sizden herhangi bir kurulum bedeli alınmayacaktır. Fakat oturduğunuz yer şehir merkezi dışında ise kuruluma gelin ekip yol parasını tahsil edecektir. Ayrıca aktivasyon için de bir kereye mahsus olarak 35 TL ücret ilk faturanıza yansıyacaktır.

Uydu Alıcım Yok, Almam Gerekir Mi?

Kampanyaya başvurmuş olduğunuz zaman Digiturk, mülkiyeti kendine ait olan bir uydu alıcısını kullanımınıza tahsis edecektir. Kampanya sonunda bu uydu alıcını tek parça ve çalışır halde teslim etmeniz gerekir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.