Kampanya Bulucu

Digiturk’te Süper Paket ve Limitsiz İnternet Ayda Sadece 59,90 TL

Eğer hem film ve belgesellerden vazgeçemiyor, TV imkanını sonuna kadar kullanmak istiyorsanız, hem de internetsiz asla olmaz diyorsanız bu kampanya tam size göre. Şimdi Digiturk kampanyaları ile Süper Paket ve Limitsiz interneti alıyorsanız ayda sadece 59,90 TL ödersiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya ile hem Digiturk ve internet faturanızı birleştiriyor, hem de oldukça cazip bir fırsata sahip oluyorsunuz. İnternet paketinin özellikleri fiyatına göre değişse de 50 GB AKK’na sahip 10 Mbps hızda Fiber internet ile her ay 70’i yeni olmak üzere 700 film ve belgeselin yayınladığı Süper paket ayda sadece 59,90 TL. üstelik online başvurularda 12 ay boyunca HD keyfi de ücretsiz.

Bu Kampanyada Ek Bir Şey Öder Miyim?

Bu Superonline kampanyaları ile kurulum ve aktivasyondan herhangi bir ücret alınmaz, size hediye olarak sunulur. Fakat kullanacağınız bir modem yok ise faturaya ek 4 TL ile bir modem satın alabilirsiniz. Bunun dışında başka bir ödemeniz olmaz. Bahsi geçen fiyatların tamamı vergiler dahil fiyatlardır.

Bu Kampanyadan Kimler Faydalanabilir?

Bu kampanyadan hem yeni aboneler, hem de mevcut aboneler faydalanabilir. Eğer daha önceden Turkcell Superonline’a üye iseniz, bu kampanyadan yararlanırken internet paketlerinde 5 TL bir fark olacaktır. Çünkü Turkcell Superonline’a yeni üye olan abonelere 5 TL indirim sunulur. Bunun dışında herkes bu kampanyadan eşit koşullarda faydalanabilir.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Sürecek?

Kampanyanın belirlenen son başvuru tarihi 3 Ağustos 2015’tir. Bu tarihe kadar yapılan başvurular kampanya kapsamında değerlendirilirken, bu tarihte sonra yapılan başvurular kampanya kapsamına alınmayacaktır. Bu tarihe kadar başvuruyu yapıp 24 ay boyunca paketleri kullanacağınızın taahhüdünü vermeniz gerekir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.