Digiturk'te Devlerin Şampiyonluk Mücadelesi Sadece 19,90 TL | Kampanya Bulucu

Digiturk’te Devlerin Şampiyonluk Mücadelesi Sadece 19,90 TL

Şimdi Digiturk kampanyalarının size dev takımların şampiyonluk mücadelesini sunduğu bir kampanya başladı. Bu Lig TV kampanyalarında birçok lig sadece ayda 19,90 TL. Bu paketin içerisinde İngiltere Premier Ligi, Türkiye Basketbol Ligi, Turkish Airlines EuroLeague, Mobil Lig TV ve Yetişkin TV de bulunuyor.

Bu Kampanyanın Avantajları Nelerdir?

Bu kampanya ile dilediğiniz zaman internetten, tabletten, cepten paket içerisinde bulunan liglerin maçlarını ve içeriklerini izleyebilirsiniz. Sadece futbol değil, tenis, basketbol gibi birçok farklı ligi de izleyebilme şansınız var. Uydu alıcınızı istediğiniz zaman internete bağlayarak 1.000’den daha fazla film, dizi vs. izleyebilirsiniz.

Bu Kampanyalı Paketin Ücreti Nedir?

Bu kampanya ile giriş paketi ile birlikte seçtiğiniz taraftar paketleri, şampiyonlar paketleri ya da Süper Lig Paketinden birini seçmiş olduğunuzda fiyat sabit olarak ayda 19,90 TL oluyor. Kampanya tarihinden sonra bu paketlerin fiyatı 49,99 TL, 59,99 TL ve 69,99 TL olacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Ediyor?

Bu kampanya için belirlenen son başvuru tarihi 3 Eylül 2015’tir. Bu tarihten sonra yapılan başvurular kampanya kapsamında değerlendirilmeyeceği için, kampanyasız fiyatlar geçerli olacaktır.

Bu Kampanyaya Girince Sadece Paketteki Maçları Mı İzleyebileceğim?

Ayda 19,90 TL’ye almış olduğunuz paketin kapsamında ki maçlar dışında, izlemek istediğiniz maçlar olduğunda cihazınızdan izle-öde sistemi ile anlık olarak istediğiniz maçları satın alabilir ve izleyebilirsiniz. Ayrıca pakete bir kanal eklemek istediğinizde Digiturk çağrı merkezini arayarak istediğiniz kanalı listeye ekleyebilirsiniz.

Uydu Alıcısı İçin Para Ödeyecek Miyim?

Bu kampanya ile hizmetten yararlanarak 18 aylık bir taahhüt vermiş olduğunuzda hem kurulum, hem de uydu alıcısı tamamen ücretsizdir. Uydu alıcısı Digiturk garantisi altında olup, arızalanması ya da kırılması durumunda ücretsiz değiştirilecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ