Kampanya Bulucu

Digiturk Lig TV’den Erken Üyelik Kampanyası: Ayda 19,99 TL

Futbol ve spor sevenler için hayati bir önem taşıyan LİG TV, şimdi oldukça avantajlı bir kampanya başlattı. Bu kampanya ile normalde 69 TL olan spor paketlerini ayda sadece 19,99 TL’ye alabileceksiniz. Üstelik 12 ay sabit fiyat garantisi ile.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Digiturk kampanyaları ile seçtiğiniz üç LİG TV paketlerinden birini ayda sadece 19,99 TL’ye alabiliyorsunuz. Bunun için yapmanız gereken şey kampanya tarihi dolmadan başvuru yapmak. Kampanya kapsamında 3 Eylül 2015 tarihe kadar bu fiyattan yararlanabilecek 3 Eylül tarihi sonrasında fiyat normal paket fiyatına dönecektir.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu LİG TV kampanyalarından isteyen herkesin katılımına açıktır. Bu kampanyadan yararlanmak için kampanya tarihine kadar belirli nokta veya kanallardan başvuru yapmalı ve 12 aylık taahhüdü vermeniz gerekir. Kampanya tarihinden sonra yapılacak başvuruların hiçbiri bu kampanya kapsamına alınmayacaktır.

Kampanyaya Son Katılım Tarihi Nedir?

Kampanya için belirlenen son katılım tarihi indirim tarihi ile aynı. Yani kampanyadan yararlanabilmek için 3 Eylül 2015 tarihine kadar başvuru yapmış olmak gerekiyor. Başvuru ile birlikte 12 aylık taahhüdün de verilmesi gerekiyor.

Bu Kampanyaya Hangi Paketler Dahildir?

LİG TV giriş paketi ile birlikte alabileceğiniz 3 seçenek bulunuyor; Taraftar Paketleri, Şampiyonlar Paketi ve Süper Lig Paketi. Seçtiğiniz paketlerden birini alarak 3 Eylül 2015 tarihine kadar ayda 19,99 TL ödersiniz. Daha sonra ki dönemde de Taraftar Paketleri için 49,99 TL, Şampiyonlar Paketi için 59,99 TL ve Süper Lig Paketi için de ayda 69,99 TL ödersiniz.

Tarihi Bitmeden Taahhüdü Bozarsam Ne Olur?

Vermiş olduğunuz taahhüt süresi bitmeden paketlerden çıkar ya da iptal ettirirseniz size verilen indirimlerin ve kampanya kapsamında sunulan ücretsiz kurulumun bedeli son faturanıza yansıtılacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.